Zajęcia/ grupa wiekowa (nazwa zajęć, klasa SP) | Nauczyciel prowadzący (imię nazwisko) | Dzień, godzina | sala |
Zajęcia dodatkowe z fizyki kl. 7 | M. Bińkowski | Poniedziałek 14:50- 15:35 | 18 |
Zajęcia dodatkowe z fizyki kl. 8 | M. Bińkowski | Poniedziałek 15:45- 16:30 | 18 |
Zajęcia konsultacyjne–inf. | H. Krupa | Czwartek 15.45—16.30 | 34 |
Zajęcia dodatkowe z j.niem. | D.Langner | Poniedziałek 13.55 – 14.40 | 28 |
Zajęcia dodatkowe z j.ang | A.Porzezińska | Czwartek 13.55 -14.40 | 32 |
Zajęcia dodatkowe z jęz.pol. kl.6 a,b,c | E. Kobielska | Wtorek 13.55 – 14.40 | 10 |
Klasowy Klub Varsavianistów | E. Kobielska | Sobota x w miesiącu | |
Zajęcia SKS z unihokeja kl. 4-8 | K. Pasicki | Wtorek 14.40 – 16.10 | Forum |
Zajęcia dodatkowe z j.ang. kl. 6a,b,c | Ilona Stronczyńska | Wtorek 13:40- 14:20 | |
Zajęcia dodatkowe chór | D. Dębkowska- Gusnar | Poniedziałek 12:55-13:40 | 16 |
Sprawdź, czy rozumiesz co czytasz, słuchasz, oglądasz? Koło historyczne dla klas IV-VI | Dorota Rak | Środa 14.50-15.35 | 4 |
Koło Filozoficzne (klasy VII i VIII) | Maja Walczak | Piątek 14.50-15.35 | 25 |
Zajęcia dodatkowe z przyrody i biologii | Hanna Nowak | Wtorek 14.40 – 16.10 | 6 |
Przygotowanie do egzaminu z j. polskiego kl.8d | Malina Krzeszewska | Środa 7.05-7.50 | 25 |
Zajęcia dodatkowe z historii, wos-u i EdB | Andrzej Kamiński | Środa 14.50-14.35 | 31 |
Zajęcia dodatkowe z chemii | Barbara Zawadzka | Sobota 8.00- 9.30 | 12 |
Zajęcia dodatkowe z biologii | Maria Pałys | Sobota 9.30- 11.00 | 5 |
Zajęcia dodatkowe z matematyki dla klas 6. | Gabriela Kisielnicka | Czwartek 13.55 – 15.35 | 15 |
Koło biblijne z elementami j. hebrajskiego | Barbara Misiuro | Piątek 14.50-15.35 | 22 |
Wolontariat IV-VI | Barbara Misiuro | Według potrzeby po wcześniejszym umówieniu | |
Coaching dla nastolatka, koło biblijne | Elżbieta Plusczyńska | Piątek 14.50 -15.35 | 22 |
Konsultacje z informatyki | Monika Nowakowska | Czwartek 15.45-16.30 (z wyjątkiem dni zebrań i dni otwartych) | 13 |
Przygotowanie do Konkursu Polonistycznego | Maria Kominek | Poniedziałek 13.55-14.40 | 7 |
Konsultacje z informatyki/techniki | Ewa Dmowska | Czwartek 15.45-16.30 | 13 |
Konsultacje z języka niemieckiego | Ewa Pawlak | Poniedziałek 14.45 – 15.30 | 3 |
Wyrównawcze matematyka klasy 5 | Jolanta Gałka | Czwartek 13.55-14.50 | 9 |
Zajęcia wyrównawcze matematyka klasa 4 | Elżbieta Kudelska | Poniedziałek 13:55-14:40 | 8 |
Szkolny zespół muzyczny | Mariusz Zych | Zajęcia w terminach różnych w zależności od przygotowywanej uroczystości | Radiowęzeł |
Zajęcia z matematyki dla klas 7 wyrównujące braki | Barbara Przała | Piątek 14:45-15:35, | 24 |
Kółko matematyczne | Jarosław Sanetra | Czwartek- 14.40-15.35 | 26 |