Nauczyciele

PrzedmiotImię i nazwiskoWychowawstwo
Język polskiAnna Fąfara-Dulęba  – 
Język polskiEwa Kobielska 6a
Język polskiMaria Kominek 4d
Język polskiMalina Krzeszewska6es
Język polskiMałgorzata Michno 8a
Język polskiMaja Walczak  – 
język angielskiAlicja Bawoł 7es
język angielskiMarta Fihel  –
język angielskiJoanna Hryciuk 7ds
język angielskiKinga Jarszak  – 
język angielskiAgnieszka Porzezińska  – 
język angielskiIlona Stronczyńska 6b
język angielskiAneta Szark 8b
język niemieckiDorota Langner 6c
język niemieckiEwa Pawlak4b
język niemieckiDorota Rak 4c
język niemieckiBarbara Sackiewicz 5d
język hiszpański Agata Stępień – 
biologia Maria Pałys  – 
biologia Hanna Nowak 7c
biologia Dorota Zieja  – 
chemia Krystyna Gornowicz – Ruszkowska  – 
chemia Zawadzka Barbara  – 
fizyka Marcin Bińkowski7a
geografia Adamski Daniel – 
geografia Elżbieta Panek -Podkańska  – 
historia/ WOSAndrzej Kamiński  5e
historia/ WOSMariusz Zych 8c
EDBAndrzej Kamiński  5e
matematyka Marcin Bińkowski 7a
matematyka Jolanta Gałka 4a
matematyka Gabriela Kisielnicka  – 
matematyka Jolanta Mierzejewska- Horbaty  – 
matematyka Elżbieta Kudelska  – 
matematyka Barbara Przała 7b
matematyka Jarosław Sanetra  – 
muzyka  Dorota Dębkowska-Gusnar  – 
muzyka Renata Fidos – Kowalewska  – 
plastyka Joanna Wójcik 5gs
informatyka Ewa Dmowska  – 
informatyka Monika Nowakowska 8ds
informatyka Hanna Olichwiruk-Krupa  – 
technika Ewa Dmowska  – 
technika Barbara Przała 7b
wychowanie przedszkolne Barbara Nowak 0a
wychowanie przedszkolne Ewelina Zawadzińska 0a
wychowanie przedszkolne Monika Drozd0b
wychowanie przedszkolne Barbara Gnatowska0b
edukacja wczesnoszkolna Ewa Braksator 3c
edukacja wczesnoszkolna Joanna Brodowska 1fs
edukacja wczesnoszkolna Renata Czubak – Różycka 1d
edukacja wczesnoszkolna Małgorzata Dąbrowska 2ds
edukacja wczesnoszkolna  Paulina Dziubek3b
edukacja wczesnoszkolna Izabela Grzelak 1es
edukacja wczesnoszkolna Małgorzata Jońska 1b
edukacja wczesnoszkolna Aneta Kuśmierczak 2b
edukacja wczesnoszkolna Aleksandra Majewska 2es
edukacja wczesnoszkolna Anna Pisarska 3a
edukacja wczesnoszkolna Anna Policht – Jaruga 1a
edukacja wczesnoszkolna Agnieszka Sawicka 2a
edukacja wczesnoszkolna Anna Szczepańska 1c
edukacja wczesnoszkolna Monika Stańczyk 2c
religia Barbara Misiuro  – 
religia Elżbieta Plusczyńska  – 
religia Agnieszka Rogacz    – 
religia ks. Rafał Dawidowicz  –
wychowanie fizyczneKonrad Budka – 
wychowanie fizyczneAndrzej Barbaś  –
wychowanie fizyczneBeata  Bednarz 5b
wychowanie fizyczneMichał Chydziński  – 
wychowanie fizyczneMaciej Demich  – 
wychowanie fizyczneAnna Dymitrowa  – 
wychowanie fizyczneRadosław Gaczyński  – 
wychowanie fizyczneMagdalena Górska  – 
wychowanie fizyczneOksana Gripas  – 
wychowanie fizyczneMarcin Grzejda  – 
wychowanie fizyczneKrzysztof Lizińczyk 6ds
wychowanie fizyczne Jarosław Łukasiewicz – 
wychowanie fizyczneMirosław Małkiewicz  – 
wychowanie fizyczneMałgorzata Panek  – 
wychowanie fizyczneKrzysztof Pasicki  – 
wychowanie fizyczneMarcin Pietrych  – 
wychowanie fizyczneMirosława Rzepakowska 5a
wychowanie fizycznePatryk Sadlej  – 
wychowanie fizyczneAleksandra Wójciak 5c
wychowanie fizycznePiotr Wysocki  – 
wychowanie fizyczneMaciej Skorulski  – 
świetlica Hanna Czajkowska 
świetlica Barbara Duzinkiewicz-Bendkowska  
świetlica Martyna Grabowska 
świetlica Adrianna Malicka 
świetlica Aleksandra Przestrzelska 
świetlica Krystyna Smorczewska 
świetlica Aneta Sójka 
świetlica Joanna Zwolak 
logopeda Emilia Łężna – Suslik  – 
pedagogNatalia Chrupek 5fs
pedagogKowalska Anita  – 
pedagogAgnieszkaZawadzka  – 
psycholog Joanna Szpanowska  – 
reedukator Anna Skwarek   – 
biblioteka Monika  Nowakowska – Kulesza  – 
biblioteka Połczyńska Monika – 
biblioteka Przybylska Maria – 
nauczyciel wspomagającyJustyna Kunicka  –