Język polski | Anna Fąfara | 8 Es |
| Ewa Kobielska | 8 A |
| Agnieszka Konieczkowska | 4 ES |
| Małgorzata Michno | 5 A |
| Maja Walczak | 6 B |
Język angielski | Alicja Bawoł | – |
| Marta Fihel | – |
| Joanna Hryciuk | 5 Cs |
| Kinga Jarszak | – |
| Martyna Reniec | – |
| Ilona Stronczyńska | 8 B |
| Aneta Szark | 5 Ds |
Język niemiecki | Dorota Langner | 8 C |
| Dorota Rak | 6 Cs |
| Barbara Sackiewicz | – |
Język hiszpański | Agnieszka Budna | – |
Biologia | Hanna Nowak | – |
| Maria Pałys | |
Przyroda | Hanna Nowak | 4 B |
Chemia | Krystyna Gornowicz- Ruszkowska | – |
| Barbara Zawadzka | – |
Fizyka | Marcin Bińkowski | – |
Geografia | Daniel Adamski | – |
| Elżbieta Panek-Podkańska | – |
Historia | Dorota Rak | |
Historia/WOS | Andrzej Kamiński | 7 E |
| Mariusz Zych | 4 A |
EDB | Andrzej Kamiński | 7 E |
Matematyka | Jolanta Gałka | 6 A |
| Natalia Hodor | 4 C |
| Magdalena Hotała | – |
| Dorota Krasowska | 4 Ds |
| Jolanta Mierzejewska- Horbaty | – |
| Barbara Przała | 6 Ds |
| Jarosław Sanetra | – |
Muzyka | Dorota Dębkowska-Gusnar | – |
| Małgorzata Hawryluk | – |
Plastyka | Joanna Wójcik | 7 Gs |
Informatyka | Marcin Bińkowski | – |
| Barbara Przała | – |
| Maria Rutkowska | 5 B |
| Witold Krzesiński | – |
Technika | Barbara Przała | – |
Wychowanie przedszkolne | Iwona Jasińska | 0A |
Edukacja wczesnoszkolna | Marta Białous | 2C |
| Ewa Braksator | 2A |
| Joanna Brodowska | 3 Fs |
| Renata Czubak-Różycka | 3D |
| Małgorzata Dąbrowska | 3B |
| Paulina Dziubek | 2 Es |
| Aneta Graczyk | 1B |
| Izabela Grzelak | 3 ES |
| Aneta Łaska | 2B |
| Iwona Majcherska | 1C |
| Anna Pisarska | 2 Ds |
| Agnieszka Sawicka | 1A |
| Monika Stańczyk | 1Ds |
| Anna Szczepańska | 3 C |
| Aneta Wolak | 2 F |
| Monika Woźniak | 1Es |
| Joanna Zwolak | 3A |
Religia | Ks. Rafał Dawidowicz | – |
| Barbara Misiuro | – |
| Elżbieta Plusczyńska | – |
| Agnieszka Rogacz | – |
Wychowanie fizyczne | Andrzej Barbaś | – |
| Beata Bednarz | 7 B |
| Oskar Blaszkiewicz | – |
| Konrad Budka | – |
| Michał Chydziński | – |
| Maciej Demich | – |
| Anna Dymitrowa | – |
| Bartłomiej Grabowski | – |
| Kalina Gralewska | – |
| Oksana Gripas | – |
| Marcin Grzejda | – |
| Krzysztof Lizińczyk | 8 Ds |
| Mirosław Małkiewicz | – |
| Kamil Mitura | 7 Hs |
| Marcin Pietrych | – |
| Małgorzata Panek | – |
| Bartłomiej Rejniak | – |
| Mirosława Rzepakowska | 7 A |
| Maciej Skorulski | – |
| Aleksandra Wójciak | 7 C |
| Piotr Wysocki | – |
Świetlica | Beata Bednarska | – |
| Katarzyna Belkius | – |
| Małgorzata Brodowska | – |
| Kamila Chocka | – |
| Monika Frączak | – |
| Magdalena Krawiec | – |
| Aleksandra Oględzka | – |
| Małgorzata Wanyoto | – |
| Anna Witkowska-Prokopczyk | – |
| Anna Żórawska | – |
Logopeda | Lidia Smyk | – |
Pedagog | Natalia Chrupek | 7 Fs |
| Anita Kowalska | – |
| Ewa Jurkowska-Sobczak | – |
Psycholog | Anna Sokołowska | – |
| Joanna Szpanowska | – |
Reedukator | Anna Skwarek | – |
Biblioteka | Hanna Grodzka | – |
| Monika Połczyńska | – |
nauczyciel współorganizujący kształcenie specjalne | Małgorzata Jakubina-Lewandowska | – |
| Justyna Kasprowicz | – |
| Aleksandra Król | – |
| Justyna Kunicka | – |
| Magdalena Milczarek | – |
| Katarzyna Parocka-Golda | – |