Obiady klasy 4-8 ul. Koncertowa 4

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż żywieniem dzieci w Szkole Podstawowej nr303, w budynku przy ul. Koncertowej 4 zajmuje się firma cateringowa Niebo w Gębie, która pracuje na elektronicznym systemie zarządzania posiłkami Grupy Loca. Adres strony internetowej aplikacji do logowania na konto: https://obiadysp303.loca.pl

UWAGA – link jest unikalny dla każdej placówki, która korzystam z systemu e-Stołówka.

Prosimy nie korzystać z innych linków znalezionych w wyszukiwarkach internetowych.

  • REJESTRACJA – w celu uzyskania możliwości edycji zadeklarowanych posiłków, Rodzic składa deklarację pisemną w postaci wypełnionego i podpisanego FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO (formularz do pobrania na stronie szkoły w zakładce https://sp303.edu.pl/rodzice/obiady ).

Operator stołówki w terminie 48h od otrzymania prawidłowo wypełnionej deklaracji, prześle do Państwa drogą mailową link aktywacyjny, w który należy kliknąć i uzupełnić swoje dane w celu aktywacji konta.

  • Począwszy od 01.09.2019r. deklaracje i płatności za posiłki będą odbywały się w systemie miesięcznym, z góry do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, w którym następuje wydawanie posiłków w stołówce szkolnej.

WYJĄTEK: wrzesień – termin płatności do 11.09.2020r.

Posiłki będą wydawane od dnia 03.09.2020r.

Dieta ogólna 9,00 zł
Dieta bezmięsna/ bezmleczna/ bezglutenowa 10,00 zł
Śniadanie 6,00 zł
Podwieczorek (zapakowany i podpisany) 4,50 zł
Opakowanie NA WYNOS 2,00 zł
  • Płatności odbywają się przy wykorzystaniu elektronicznego systemu e-Stołówka.
  • Formy opłaty za zamówione posiłki (do wyboru):
  • Przelew tradycyjny, dokonywany na wskazane konto bankowe z zachowaniem odpowiedniego tytułu przelewu                     (dane ucznia: nazwisko.imię.klasa.miesiąc za jaki wnoszona jest opłata)
  • Przelew natychmiastowy on-line (Przelewy 24) – obowiązuje dodatkowa opłata administracyjna pobierana przez operatora bankowego
  • Gotówka – w wyjątkowych sytuacjach u pracownika stołówki ( preferowana bezkontaktowa  forma rozliczeń)
  • ODWOŁANIE posiłku dokonywane jest tylko i wyłącznie w systemie e-Stołówka

Odwołania można dokonać najpóźniej do godz. 8:00 w dniu wydania posiłku.

  • Ochrona danych osobowych – Wszystkie funkcje systemu e-Stołówka zostały skonsultowane prawnie i odpowiadają aktualnym wymogom jakie są stawiane przed tego typu produktami internetowymi. Dane osobowe są gromadzone i przetwarzane przez firmę Libra Twin Sp. z o.o.  wyłącznie w celu obsługi posiłków w Szkole Podstawowej nr 303 i nie będą wykorzystywane w żadnym innym zakresie.

Dziękujemy za zaufanie J

Zespół Catering Niebo w Gębie

Tel. +48 503 780 089

obiadysp303@niebowgebie.pl

https://obiadysp303.loca.pl