Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał?

Gdzie oglądać Red Carpet?

Program Red Carpet TV w CANAL+

Jak wyszukać kanały w telewizorze Cyfrowy Polsat?

Wyszukiwanie kanałów FTA w dekoderach z oprogramowaniem Polsat Box. – Dekodery: Evobox Lite, PVR HD 7000, HD 6000, HD 5500S, HD 5000, HD 3000 oraz MINI HD 2000,

 1. Na pilocie od dekodera naciskamy przycisk MENU.
 2. Z listy opcji wybieramy ANTENA a następnie WYSZUKIWANIE RĘCZNE
 3. Wpisujemy parametry ręcznie: CZĘSTOTLIWOŚĆ, SYMBOL RATE, POLARYZACJA.
 4. Klikamy opcję „Uruchom wyszukiwanie kanałów”.
 5. Następnie czekamy aż dekoder wyszuka kanał/y. Gdy operacja zakończy się sukcesem naciskamy klawisz OK.

Wyszukane kanały pojawią się na liście, na pozycjach powyżej 1000. Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Okno ręcznego wyszukiwania kanałów

Gdzie oglądać Red Top TV?

Red Top TV online za darmo, kanał na żywo, tv stream live – oglądaj w Pilot WP.

Co to za kanał TVC?

Pilot WP – oglądaj kanały TV online TVC to telewizja z centrum Polski, która swoją ofertę programową kieruje do wszystkich Polaków bez wyjątku – młodszych i starszych, mieszkających w różnych miejscowościach w centralnej części kraju. Widzowie w ramówce TVC znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów.

Jak automatycznie wyszukać kanały w telewizorze?

Wybierz opcję Ustawienia. Dalsze kroki zależą od opcji w menu telewizora: Wybierz opcje Oglądanie telewizji → Ustawienia kanałów → Strojenie automatyczne → Analogowy. Wybierz opcje Oglądanie telewizji → Kanały → Ustawienia kanałów → Strojenie automatyczne → Analogowy.

Jak znaleźć kanały na dekoderze?

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. poprzez poniższe frazy kluczowe: –

https://telewizja-cyfrowa com/2022/10/tvp-nauka-w-dvb-t2/jak wyszukać kanały dvb-t2tvp nauka czestotliwoschttps://telewizja-cyfrowa com/2022/10/tvp-nauka-w-dvb-t2/#:~:text=Najprostszą metodą jest automatyczne wyszukiwanie się na liście wszystkich kanałówjak wyszukac kanały tv operator dvbt

Dlaczego telewizor nie wyszukuje wszystkich kanałów?

Jakie są najczęstsze przyczyny braku wyszukiwania kanałów przez dekoder DVB-T2? – Najczęstszymi przyczynami braku wyszukiwania kanałów przez dekoder DVB-T2 są: niewystarczająca jakość sygnału, zbyt słaby sygnał lub zakłócenia, brak odpowiedniego ustawienia anteny lub jej uszkodzenie, niewystarczająca ilość dostępnych kanałów w danym regionie oraz błędy w oprogramowaniu dekodera.

Jak zaktualizować dekoder cyfrowy polsat?

Zmiany w oprogramowaniu dekoderów Polsat Box – Aby móc zainstalować aktualizację dla dekodera Polsat Box, wystarczy tak naprawdę połączyć go z siecią, w ustawieniach odbiornika. Gdy urządzenie ma dostęp do Internetu, nowe oprogramowanie jest instalowane automatycznie, przy ponownym uruchomieniu.

A cóż ta aktualizacja w ogóle wprowadza? Cóż, chociażby nawigację pionową w menu oraz funkcję wyszukiwania głosowego. Zobacz też: Jak zrobić multiroom za darmo – praktyczny poradnik Celem końcowym tej procedury jest ujednolicenie wyglądu menu każdego z urządzeń dystrybuowanych przez słoneczną stację.

Jeżeli posiadacie dekodery Polsat Box 4K Lite z oznaczeniami ESAX oraz ERDZ, to najnowsze oprogramowanie już powinno znajdować się na odbiornikach. W przypadku pozostałych urządzeń, proces aktualizacji powinien zakończyć się do końca lutego. Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Polsat Box 4K

Na którym kanał ustawić dekoder Cyfrowego Polsatu?

Włączyć na dekoderze kanał Polsat HD znajdujący się na pozycji numer 1.

Jak ogladac angielską telewizję?

HOME (STRONA GÓWNA)
TELEWIZJA BEZ ABONAMENTU
INSTALACJE ANTENOWE
MONTA I SERWIS ANTEN
DEKODERY UNIWERSALNE
DEKODERY SATELITARNE
MULTIROOM DLA DOMU
TELEWIZJA ZAGRANICZNA
WYKAZY KANAÓW
TELEWIZJA CYFROWA
TELEWIZJA NAZIEMNA
TELEWIZJA SATELITARNA
TELEWIZJA BEZPATNA (FTA)
TELEWIZJA PATNA (PAY TV)
TELEWIZJA „NA KART” SMART HD+
SMART TV (TV INTERNETOWA)
TELEWIZJA ANGIELSKA

KANAY ANGLOJZYCZNE FREESAT W POLSCE INSTALACJA ANGIELSKIEJ TV

TELEWIZJA NIEMIECKA
POLSKA TELEWIZJA ZA GRANIC
ZAGRANICZNA TELEWIZJA W POLSCE
DEKODERY BEZ ABONAMENTU

/td>

Odbieranie programów telewizji angielskich i anglojzycznych w Polsce wymaga posiadania anteny satelitarnej ale nie zmusza do ponoszenia adnych comiesicznych opat. Wikszo kanaów angielskich oraz anglojzycznych to kanay darmowe niekodowane czyli takie, których odbiór nie wymaga wcale kupowania adnej patnej platformy satelitarnej lub kablówki.

Odbieranie angielskich i anglojzycznych programów satelitarnych w Polsce wymaga tylko posiadania (lub zakupu) dekodera telewizji cyfrowej, który po podczeniu do anteny satelitarnej zapewni taki odbiór.Warto wiedzie, e programy angielskie / anglojzyczne s nadawane za porednictwem europejskich satelitów Astra 28.2E. podczas gdy kanay polskie nadawane s z satelity HotBird,który popularny jest gównie w Polsce, we Woszech i krajach arabskich. Na szczcie antena satelitarna (równie w Polsce) moze odbiera

nie tylko arabsko-woskiego satelit HOTBIRD 13E uywanego przez polskie patne platformy NC+/Cyfrowy Polsat/Orange. Angielska telewizja satelitarna to w przeciwiestwie do polskiej w wikszoci kanay darmowe czyli niekodowane FTA. Odbieranie niekodowanej telewizji wymaga tylko posiadania (lub jednorazowego zakupienia) dekodera cyfrowego który podcza si do telewizora oraz anteny.

Poniewa kanay niekodowane/nieszyfrowane s zupenie darmowe to do ich odbierania nie potrzebujesz adnej karty abonenckiej a tym samym nie potrzebujesz wcale korzysta z jakiegokolwiek Cyfrowego Polsat-u albo platformy NC+. Kanay darmowej satelitarnej telewizji dostpne s automatycznie z dekodera cyfrowego: bez umowy – bez abonamentu – bez platform – bez aktywacji – dla kadego Dziki antenie satelitarnej moesz odbiera programy angielskiej telewizji satelitarnej w caej Polsce cakowicie BEZPATNIE ! Wykonujemy instalacje antenowe umoliwiajce odbiór darmowej angielskiej platformy cyfrowej FREESAT oraz innych ciekawych kanaów angielskich lub anglojzycznych, których odbieranie nie wymaga wykupywania abonamentu adnej polskiej patnej platformy.

ANGIELSKA TELEWIZJA Angielskie programy telewizyjne i radiowe nadawane z Wysp Brytyjskich oraz Irlandii s transmitowane za porednictwem europejskich satelitów ASTRA stacjonujcych na pozycji orbitalnej 28.2°E w ramach dwóch ofert – darmowej angielskiej platformy cyfrowej Freesat utworzonej w maju 2008 roku przez brytyjsk telewizj publiczn BBC oraz prywatnej patnej (zakodowanej) platformy cyfrowej Sky UK.

FREESAT to bezpatna angielska cyfrowa platforma satelitarna czyli taki satelitarny odpowiednik naziemnej angielskiej oferty darmowej telewizji znanej bardziej jako FREEVIEW. Zarówno programy FreeSat jak i FreeView s niekodowane czyli zupenie darmowe dla odbiorców. W odrónieniu od FreeView kanay nadawane w ramach darmowej platformy FREESAT mona odbiera równie poza obszarem Wysp Brytyjskich.Odbiór sygnau kanaów Freesat jest moliwy w Europie kontynentalnej a nawet i czciowo te w Polsce. Przymierzajc si do odbierania kanaów angielskich Freesat w Polsce warto jest pamita jednak o pewnej bardzo istotnej kwestii – zasig sygnau. Pod wzgldem zasigu sygnau tej darmowej angielskiej platformy satelitarnej w EUROPIE kontynentalnej obecne s bardzo due i odczuwalne w skutkach rónice dostpu. Mieszkacy krajów Europy Zachodniej maj prakycznie swobodny dostp do penej oferty FREESAT z normalnej wielkoci anten satelitarnych-o rednicy 80cm – podczas gdy mieszkacy krajów Europy Wschodniej s odcici od zasigu sygnau wielu angielskich darmowych kanaów poprzez zastosowanie specjalnego ograniczenia zasigu.

Moliwo odbioru angielskiej bezpatnej platformy satelitarnej FREESAT zaley od rejonu Europy w jakim si znajduje antena satelitarna. Jeeli Twoja lokalizacja (miejsce instalacji anteny satelitarnej) znajduje si w Europie Zachodniej czyli mieszkasz we Francji albo Belgii, Holandii albo w Niemczech czy te moe w Hiszpanii to odbieranie penej oferty Freesat-u jest moliwe z normalnej anteny satelitarnej.

 • Jeli znajdujesz si na obszarze Europy Wschodniej i Centralnej (czyli na Wschód od Niemiec) to odbieranie kanaów angielskich jest moliwe ale bardzo ograniczone.
 • Zasig sygnau Freesat-u a cilej mówic czci jego programów jest ograniczony w sposób celowy przez zastosowanie tzw.
 • Metody nadawania ograniczonego SPOT BEAM zwanej te U.K.

Beam. Taka metoda emisji czci kanaów darmowej platformy FREESAT ma za zadanie odci skutecznie od zasigu tych kanaów mieszkaców krajów Europy Wschodniej i Centralnej czyli takich jak min. Polska, Ukraina, Litwa, Biaoru czy Rosja. Ograniczenie zasigu Freesat-u na obszarze krajów Europy Wschodniej ma na celu ochron interesów koncernów telewizji patnej (patnych platform cyfrowych) dziaajcych w tym obszarze Europy i przynoszcych wielomiliardowe wpywy z abonamentów – co jest zjawiskiem niespotykanym w Europie Zachodniej.

Gdzie obejrze TVP?

oglądaj kanały TV online TVP 1 to najstarsza ogólnopolska stacja telewizyjna: została ona utworzona już w październiku 1952 roku. Dyrektorami TVP byli na przestrzeni lat między innymi Jarosław Gugała, Maciej Pawlicki i Sławomir Zieliński czy Jacek Kurski.

Dziennikarze kojarzeni z tą stacją to między innymi prezenterki programów śledczych Anita Gargas i Elżbieta Jaworowicz oraz prezenterzy Piotr Ziemiec, Piotr Adamczyk i Danuta Holecka. Na antenie TVP 1 emitowane są programy informacyjne i rozrywkowe, a także filmy, seriale i transmisje wydarzeń kulturalnych oraz sportowych.

W telewizyjnej „Jedynce” można też oglądać teleturnieje i programy dla dzieci. Stacja TVP 1 dostępna jest w ramach bezpłatnej cyfrowej telewizji naziemnej oraz w każdym pakiecie telewizji kablowej. Większość seriali i programów informacyjnych emitowanych przez Pierwszy Program Telewizji Polskiej oraz rozrywkowych można też obejrzeć przez internet, korzystając z platform lub aplikacji do oglądania TVP1 online,

Naczelnym programem informacyjnym emitowanym przez Pierwszy Program Telewizji Polskiej są Wiadomości, emitowane codziennie o 19:30. Prezenterzy TVP 1 prezentują najważniejsze informacje z kraju i ze świata, a na koniec rozpoczynają rozmowę z zaproszonymi gośćmi, która kontynuowana jest później w TVP Info.

Wiadomości TVP 1 można także oglądać z półgodzinnym opóźnieniem na stacji TVP Polonia oraz w dowolnym terminie (nawet w kolejnych dniach po emisji) przez internet. Wiadomości TVP 1 na żywo w skróconej wersji emitowane są też w ciągu dnia (o godzinie 8:00, 12:00 i 15:00 w dni powszednie).

Po wiadomościach codziennie można obejrzeć pogodę TVP 1, która przedstawia prognozę pogody dla Polski i Europy na najbliższe godziny i dni. W ubiegłych latach regularnie prezentowane były też programy dla dzieci w TVP 1. Program obejmował takie pozycje jak Wieczorynka, na której wychowało się już niejedno pokolenie Polaków (w ramach wieczornego programu dla dzieci emitowane były m.in.

Smerfy, Gumisie i Muminki ) oraz Ziarno – katolicki program dla uczniów szkoły podstawowej. W dni powszednie rano wyświetlano również programy edukacyjne dla przedszkolaków. Obecnie bajki i programy dla dzieci wyświetlane są w TVP ABC: stacji w całości poświęconej rozrywce i edukacji dziecięcej.

Bardzo dużą oglądalność w telewizji polskiej zdobywają sobie telenowele i seriale. Tytuły takie jak Janosik, Klan, Plebania, Komisarz Aleks czy serial o odwiecznej wojnie wójta i plebana o życiu na ranczu Wilkowyje albo kryminalny serial Ojciec Mateusz to pozycje, które zyskały i już od lat utrzymują rzesze wiernej widowni.

W ostatnich latach pojawiły się także nowości, które szybko stały się prawdziwymi hitami: olbrzymi sukces odniósł między innymi ukraiński serial kostiumowy Zniewolona, telewizja polska emituje także polski serial kostiumowo-historyczny Korona Królów, często prezentowane są także inne współczesne polskie produkcje historyczne (w ostatnich miesiącach i latach na antenie TVP 1 mogliśmy obejrzeć między innymi seriale Młody Piłsudski, Stulecie winnych i Miasto 44 ).

 1. Ważnym elementem ramówki pierwszego programu telewizji polskiej są teleturnieje.
 2. W programie TVP 1 można obejrzeć między innymi emitowany już od wielu lat serial Jeden z dziesięciu, a także takie teleturnieje jak Postaw na Milion, Gra słów.
 3. Rzyżówka czy popularny teleturniej muzyczny Jaka to melodia,

Stacja TVP 1 przyciąga także fanów sportu: w Pierwszym Programie Telewizji Polskiej transmitowane są najważniejsze wydarzenia sportowe takie jak igrzyska olimpijskie (zarówno letnie, jak i zimowe. Telewizja transmituje też ceremonie otwarcia tych ogólnoświatowych imprez sportowych), czy mistrzostwa świata i Europy w lekkoatletyce,

 1. TVP 1 nie transmituje oczywiście wydarzeń sportowych przez cały dzień: tym zajmuje się TVP Sport, natomiast Pierwszy Program zwykle emituje najważniejsze momenty i takie rozgrywki, w których biorą udział Polacy.
 2. Wielbiciele piłki nożnej obejrzą na antenie TVP 1 mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, mecze eliminacyjne polskich drużyn do ligi mistrzów UEFA oraz najważniejsze mecze ekstraklasy,

Oprócz przebiegu samych spotkań, w TVP 1 można obejrzeć rozmowy ekspertów w studiu oraz wywiady z piłkarzami i trenerami. Jeżeli mecz nie jest transmitowany w TVP 1, widzowie odsyłani są do stacji TVP Sport, która przez całą dobę emituje różnorodne wydarzenia sportowe.

Jak ogladac TVP1 w UK?

Program TVP1 online w UK można oglądać na przykład dzięki serwisowi WP Pilot. W ramach swojego streamingu TVP udostępnia TVP Info, TVP Polonia i programy regionalne (np. TVP Warszawa).

Do kogo należy TVC?

TVC

Rozpoczęcie nadawania 1 grudnia 2020
Właściciel MWE Networks
Systemy emisji sygnału DVB-T, DVB-S, DVB-C
Kraj nadawania Polska
Język Polski

Czy TTV jest w telewizji naziemnej?

Aktualne parametry emisji telewizji cyfrowej DVB-T i DVB-T2 realizowanych przez Emitel. – MUX-1 MUX-2 MUX-3 MUX-6 MUX-8 T-DAB+ MUX-1 (DVB-T2/HEVC) W MUX 1 umieszczone zostały następujące programy: EskaTV, TTV, Polo TV, Antena HD, TV Trwam, StopklatkaTV, FokusTV.

Typ obiektu Nazwa obiektu Częstotliwość Kanał ERP max Polaryzacja Pozioma charakterystyka promieniowania
RTCN Białogard / Sławoborze 602 37 50 pozioma dookólna
RTCN Białystok / Krynice 650 43 100 pozioma dookólna
RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec 546 30 100 pozioma dookólna
SLR Chruszczewka 650 43 5 pozioma dookólna
RTON Ciechanów / ul. Monte Cassino 546 30 2,5 pozioma dookólna
RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka 538 29 89 pozioma kierunkowa
RTCN Dęblin / Ryki 482 22 20 pozioma dookólna
SLR Dobromierz 546 30 10 pozioma dookólna
RTON Elbląg / Jagodnik 514 26 10 pozioma dookólna
RTCN Gdańsk / Chwaszczyno 602 37 100 pozioma kierunkowa
RTCN Giżycko / Miłki 514 26 100 pozioma dookólna
RTCN Gniezno / Chojna 650 43 20 pozioma dookólna
TON Gniezno / Dębowiec 546 30 4 pozioma dookólna
TSR Gorlice / Maślana Góra 650 43 4,5 pozioma kierunkowa
EKSP Grzywacz 602 37 4 pozioma kierunkowa
RTON Iława / Kisielice 650 43 100 pozioma dookólna
RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły 546 30 100 pozioma kierunkowa
RTCN Kalisz / Mikstat 658 44 50 pozioma dookólna
TSR Kamieńsk / Zwałowisko 674 46 15 pozioma dookólna
RTCN Katowice / Kosztowy 650 43 100 pozioma dookólna
RTCN Kielce / Święty Krzyż 546 30 100 pozioma dookólna
RTON Kłodzko / Czarna Góra 570 33 50 pozioma kierunkowa
RTCN Konin / Żółwieniec 546 30 100 pozioma dookólna
RTCN Koszalin / Gołogóra 602 37 100 pozioma dookólna
RTCN Kraków / Chorągwica 650 43 100 pozioma dookólna
RTCN Leżajsk / Giedlarowa 650 43 100 pozioma dookólna
RTON Lębork / Skórowo Nowe 602 37 10 pozioma dookólna
RTCN Lublin / Piaski 506 25 100 pozioma dookólna
TON Łomża / Szosa Zambrowska 650 43 5 pozioma kierunkowa
SLR Łódź / Dąbrowa 674 46 60 pozioma dookólna
RTCN Łódź / Zygry 674 46 100 pozioma kierunkowa
RTCN Olsztyn / Pieczewo 514 26 100 pozioma dookólna
RTCN Opole / Chrzelice 538 29 100 pozioma dookólna
RTON Ostrołęka / Ławy 514 26 60 pozioma dookólna
RTCN Piła / Rusinowo 650 43 100 pozioma dookólna
RTCN Płock / Rachocin 546 30 100 pozioma dookólna
RTCN Poznań / Śrem 538 29 100 pozioma dookólna
RTCN Przemyśl / Tatarska Góra 650 43 20 pozioma kierunkowa
RTCN Przysucha / Kozłowiec 546 30 50 pozioma dookólna
RTON Rabka / Luboń Wielki 650 43 10 pozioma dookólna
SLR Różan 514 26 6 pozioma dookólna
RTCN Rzeszów / Sucha Góra 650 43 100 pozioma dookólna
TON Sieciechów 674 46 8 pozioma kierunkowa
RTCN Siedlce / Łosice 650 43 50 pozioma dookólna
RON Skierniewice / Bartniki 650 43 10 pionowa kierunkowa
RTON Solina / g. Jawor 650 43 20 pozioma dookólna
RTCN Suwałki / Krzemianucha 650 43 20 pozioma dookólna
RTON Szczawnica / g. Przehyba 650 43 22 pozioma kierunkowa
RTCN Szczecin / Kołowo 602 37 100 pozioma kierunkowa
TON Świerczów 538 29 4 pozioma kierunkowa
TON Tarnobrzeg / Machów 546 30 5 pozioma kierunkowa
RTON Tarnów / g. Św. Marcina 650 43 50 pozioma dookólna
RTON Wałbrzych / Chełmiec 570 33 2 pozioma dookólna
RTCN Warszawa / PKiN 650 43 3 pozioma dookólna
RCN Warszawa / Raszyn 650 43 100 pozioma dookólna
RTON Wisła / Skrzyczne 650 43 50 pozioma kierunkowa
SLR Włodawa / ul. Żołnierzy WIN 22a 506 25 1 pozioma kierunkowa
RTCN Wrocław / Ślęża 570 33 100 pozioma dookólna
RTON Zakopane / Gubałówka 650 43 20 pozioma kierunkowa
RTCN Zamość / Tarnawatka 578 34 50 pozioma dookólna
RTCN Zielona Góra / Jemiołów 610 38 80 pozioma dookólna
RTCN Żagań / Wichów 546 30 50 pozioma dookólna

MUX-2 (DVB-T2/HEVC) W MUX 2 umieszczone zostały następujące programy: Polsat, Super Polsat, TVN, TVN7, TV4, TV Puls, PULS2, TV6.

Typ obiektu Nazwa obiektu Częstotliwość Kanał ERP max Polaryzacja Pozioma charakterystyka promieniowania
RTCN Białogard / Sławoborze 682 47 50 pozioma dookólna
RTCN Białystok / Krynice 482 22 100 pozioma dookólna
RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec 562 32 100 pozioma dookólna
SLR Chruszczewka 618 39 5 pozioma dookólna
RTON Ciechanów / ul. Monte Cassino 658 44 2,5 pozioma dookólna
RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka 562 32 100 pozioma kierunkowa
RTCN Dęblin / Ryki 658 44 20 pozioma dookólna
SLR Dobromierz 658 44 5 pozioma dookólna
RTON Elbląg / Jagodnik 658 44 10 pozioma dookólna
RTCN Gdańsk / Chwaszczyno 658 44 100 pozioma kierunkowa
RTCN Giżycko / Miłki 482 22 100 pozioma dookólna
RTCN Gniezno / Chojna 658 44 20 pozioma dookólna
TON Gniezno / Dębowiec 666 45 4 pozioma dookólna
TSR Gorlice / Maślana Góra 594 36 4,5 pozioma kierunkowa
EKSP Grzywacz 578 34 4 pozioma kierunkowa
RTON Iława / Kisielice 610 38 100 pozioma dookólna
RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły 682 47 100 pozioma kierunkowa
RTCN Kalisz / Mikstat 562 32 45 pozioma dookólna
TSR Kamieńsk / Zwałowisko 666 45 10 pozioma dookólna
RTCN Katowice / Kosztowy 490 23 100 pozioma dookólna
RTCN Kielce / Święty Krzyż 658 44 100 pozioma dookólna
RTON Kłodzko / Czarna Góra 682 47 50 pozioma kierunkowa
RTCN Konin / Żółwieniec 666 45 100 pozioma dookólna
RTCN Koszalin / Gołogóra 682 47 100 pozioma dookólna
RTCN Kraków / Chorągwica 490 23 100 pozioma dookólna
RTCN Leżajsk / Giedlarowa 634 41 100 pozioma dookólna
RTON Lębork / Skórowo Nowe 658 44 10 pozioma dookólna
RTCN Lublin / Piaski 618 39 100 pozioma dookólna
TON Łomża / Szosa Zambrowska 482 22 5 pozioma kierunkowa
SLR Łódź / Dąbrowa 666 45 26 pozioma dookólna
RTCN Łódź / Zygry 666 45 60 pozioma kierunkowa
RTCN Olsztyn / Pieczewo 530 28 100 pozioma dookólna
RTCN Opole / Chrzelice 490 23 100 pozioma dookólna
RTON Ostrołęka / Ławy 530 28 60 pozioma dookólna
RTCN Piła / Rusinowo 658 44 100 pozioma dookólna
RTCN Płock / Rachocin 658 44 100 pozioma dookólna
RTCN Poznań / Śrem 490 23 100 pozioma dookólna
RTCN Przemyśl / Tatarska Góra 634 41 20 pozioma kierunkowa
RTCN Przysucha / Kozłowiec 658 44 50 pozioma dookólna
RTON Rabka / Luboń Wielki 594 36 10 pozioma dookólna
SLR Różan 530 28 6 pozioma dookólna
RTCN Rzeszów / Sucha Góra 562 32 100 pozioma dookólna
TON Sieciechów 666 45 7,9 pozioma kierunkowa
RTCN Siedlce / Łosice 618 39 50 pozioma dookólna
RON Skierniewice / Bartniki 538 29 10 pionowa kierunkowa
RTON Solina / g. Jawor 562 32 20 pozioma dookólna
RTCN Suwałki / Krzemianucha 482 22 20 pozioma dookólna
RTON Szczawnica / g. Przehyba 594 36 22 pozioma kierunkowa
RTCN Szczecin / Kołowo 578 34 100 pozioma kierunkowa
TON Świerczów 490 23 4 pozioma kierunkowa
TON Tarnobrzeg / Machów 634 41 5 pozioma kierunkowa
RTON Tarnów / g. Św. Marcina 490 23 45 pozioma kierunkowa
RTON Tarnów / g. Św. Marcina 594 36 22 pozioma kierunkowa
RTON Wałbrzych / Chełmiec 682 47 2 pozioma dookólna
RTCN Warszawa / PKiN 538 29 3 pozioma dookólna
RCN Warszawa / Raszyn 538 29 100 pozioma dookólna
RTON Wisła / Skrzyczne 490 23 50 pozioma kierunkowa
SLR Włodawa / ul. Żołnierzy WIN 22a 618 39 1 pozioma kierunkowa
RTCN Wrocław / Ślęża 682 47 100 pozioma dookólna
RTON Zakopane / Gubałówka 594 36 20 pozioma kierunkowa
RTCN Zamość / Tarnawatka 618 39 50 pozioma dookólna
RTCN Zielona Góra / Jemiołów 666 45 100 pozioma dookólna
RTCN Żagań / Wichów 666 45 50 pozioma dookólna

MUX-3 (DVB-T/H.264) W MUX 3 umieszczone zostały następujące programy Telewizji Polskiej: TVP1 HD, TVP2 HD, TVP3, TVP Info, TVP Historia, TVP Sport HD.

Typ obiektu Nazwa obiektu Częstotliwość Kanał ERP max Polaryzacja Pozioma charakterystyka promieniowania
TSR Baligród / g. Kiczera 538 29 0,018 pozioma dookólna
TSR Bardo Śląskie / wzg. Różańcowe 506 25 0,011 pozioma dookólna
RTCN Białogard / Sławoborze 610 38 50 pozioma dookólna
RTCN Białystok / Krynice 586 35 100 pozioma dookólna
TSR Bircza / g. Kamienna 538 29 0,011 pozioma kierunkowa
TSR Bogatynia / g. Wysoka 498 24 0,065 pozioma dookólna
SLR Bolewice 554 31 13 pozioma kierunkowa
TON Braniewo / Zawierz 490 23 1 pozioma kierunkowa
TSR Brenna / Wzgórze Janty 634 41 0,033 pozioma dookólna
SLR Busko Zdrój 682 47 8 pozioma dookólna
SLR Bydgoszcz 594 36 6 pionowa dookólna
RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec 594 36 130 pozioma dookólna
TON Cegielnia Markowicze 594 36 5 pozioma kierunkowa
TON Celiny Szlacheckie 570 33 11,5 pozioma dookólna
TSR Choczewo / Żelazno 482 22 0,03 pozioma kierunkowa
TSR Chodzież / ul. Strzelecka 17 554 31 0,019 pozioma dookólna
SLR Chruszczewka 554 31 10 pozioma dookólna
RTON Ciechanów / ul. Monte Cassino 642 42 14 pozioma dookólna
TON Cieszanów 514 26 5 pozioma kierunkowa
TSR Cieszyn / ul. Mickiewicza 634 41 0,049 pozioma dookólna
TSR Cisna / g. Potoczyszcze 538 29 0,013 pozioma kierunkowa
TSR Czarna 538 29 0,01 pozioma kierunkowa
TON Czeremcha-Wieś 586 35 7,5 pozioma kierunkowa
TON Częstochowa / Błeszno 634 41 3 pozioma dookólna
RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka 634 41 80 pozioma kierunkowa
TON Człuchów / ul. Szkolna 482 22 20 pozioma dookólna
TON Czyże 586 35 18 pozioma kierunkowa
RTCN Dęblin / Ryki 570 33 25 pozioma dookólna
RTCN Dęblin / Ryki 626 40 8 pozioma kierunkowa
TON Dobiegniew 562 32 8 pozioma kierunkowa
TSR Dobra / g. Nad Kiwajami 482 22 0,012 pozioma kierunkowa
SLR Dobromierz 682 47 9 pozioma dookólna
TON Dobryń Duży 570 33 2 pozioma kierunkowa
TON Drołtowice 506 25 2,6 pozioma kierunkowa
TON Dubica Dolna 570 33 15 pozioma dookólna
TSR Duszniki Zdrój / Podgórze 506 25 0,026 pozioma kierunkowa
TSR Dynów / g. Winnica 538 29 0,031 pozioma kierunkowa
TSR Działoszyn / Centrum METEO 498 24 0,011 pozioma kierunkowa
RTON Elbląg / Jagodnik 690 48 12 pozioma dookólna
RTCN Gdańsk / Chwaszczyno 482 22 100 pozioma kierunkowa
RTON Gdańsk / Jaśkowa Kopa 482 22 3,5 pozioma kierunkowa
TON Gdańsk / Wejherowo 482 22 0,02 pozioma kierunkowa
RkCN Gdynia / Oksywie 482 22 8 pozioma dookólna
RTCN Giżycko / Miłki 690 48 100 pozioma dookólna
TON Głogów / Jakubów 498 24 5 pozioma kierunkowa
TSR Głuszyca / Kościół 506 25 0,011 pozioma dookólna
RTCN Gniezno / Chojna 554 31 23 pozioma dookólna
TON Gniezno / Dębowiec 522 27 40 pozioma kierunkowa
TSR Gorlice / Maślana Góra 578 34 4,5 pozioma kierunkowa
RON Gorzów Wielkopolski / ul. Podmiejska Boczna 21 562 32 7,9 pozioma kierunkowa
TSR Gromnik 482 22 0,02 pozioma dookólna
TSR Grudziądz / ul. Kalinkowa 594 36 0,027 pozioma dookólna
TSR Grybów / g. Kamienna 482 22 0,023 pozioma dookólna
RTON Gryfice / ul. Trzygłowska 610 38 0,01 pozioma dookólna
EKSP Grzywacz 690 48 4 pozioma kierunkowa
TON Gubin 562 32 0,5 pozioma kierunkowa
TSR Hoczew / g. Czekaj 538 29 0,018 pozioma dookólna
RON Hrubieszów 594 36 8 pozioma kierunkowa
RTON Iława / Kisielice 594 36 100 pozioma kierunkowa
RTON Iława / Kisielice 538 29 100 pozioma kierunkowa
RTON Iława / Kisielice 490 23 25 pozioma dookólna
TSR Istebna / g. Złoty Groń 634 41 0,037 pozioma kierunkowa
TSR Iwonicz Zdrój / Excelsior 538 29 0,017 pozioma dookólna
TSR Jabłonka / g. Oskwarkowa 578 34 0,01 pozioma dookólna
TON Jastrzębiec 642 42 5 pozioma kierunkowa
TSR Jedlina / g. Kawiniec 506 25 0,01 pozioma dookólna
RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły 498 24 100 pozioma kierunkowa
TSR Jeleśnia / Góra Krzyżowa 634 41 0,013 pozioma kierunkowa
TON Jędrzejów / Skroniów 682 47 7 pozioma kierunkowa
SLR Kalisz / Chełmce 554 31 5 pozioma dookólna
RTCN Kalisz / Mikstat 554 31 100 pozioma dookólna
TSR Kalnica / g. Wideta 538 29 0,012 pozioma kierunkowa
TSR Kamienna Góra / g. Kościelna 498 24 0,0129 pozioma kierunkowa
TSR Kamieńsk / Zwałowisko 514 26 15 pozioma dookólna
TON Kamionka 514 26 5 pozioma kierunkowa
TSR Kamionka Wlk. / g. Dybówka 578 34 0,013 pozioma kierunkowa
TSR Karpacz Górny / ul. Spokojna 498 24 0,0141 pozioma kierunkowa
SLR Katowice / Bytków 634 41 10 pionowa kierunkowa
RTCN Katowice / Kosztowy 634 41 100 pozioma kierunkowa
RTCN Katowice / Kosztowy 482 22 5 pozioma kierunkowa
TON Katowice / Rybnik 634 41 7 pozioma dookólna
SLR Kazimierz Dolny / Góry I 490 23 4 pozioma kierunkowa
TSR Kętrzyn / ul. Łokietka 514 26 0,025 pozioma kierunkowa
RTON Kielce / EC 682 47 9 pozioma dookólna
RTCN Kielce / Święty Krzyż 682 47 150 pozioma dookólna
RTON Kłodzko / Czarna Góra 506 25 50 pozioma kierunkowa
TSR Komańcza / g. Krymieniec 538 29 0,013 pozioma kierunkowa
TSR Koniaków / g. Ochodzita 634 41 0,034 pozioma dookólna
RTCN Konin / Żółwieniec 594 36 50 pozioma kierunkowa
RTCN Konin / Żółwieniec 522 27 15 pozioma kierunkowa
RTCN Koszalin / Gołogóra 690 48 100 pozioma kierunkowa
RTCN Koszalin / Gołogóra 610 38 71 pozioma kierunkowa
RTON Koszalin / Góra Chełmska 610 38 3,5 pozioma dookólna
TSR Koszarawa / wzg. Mendralowe 634 41 0,022 pozioma kierunkowa
TSR Kowary / g. Rudnik 498 24 0,01 pozioma kierunkowa
RTCN Kraków / Chorągwica 482 22 130 pozioma dookólna
SLR Kraków / Krzemionki 482 22 2,9 pozioma dookólna
TSR Kraśnik / ul. Lubelska 490 23 0,057 pozioma dookólna
TSR Krościenko / g. Stajkowa 578 34 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Krynica / g. Jaworzyna 578 34 2 pozioma kierunkowa
TSR Krynica / g. Parkowa 578 34 0,022 pozioma kierunkowa
TSR Krzemienna / g. Mały Dział 538 29 0,01 pozioma kierunkowa
RTON Kudowa / Góra Parkowa 506 25 0,05 pozioma kierunkowa
TSR Kulin / g. Grodziec 506 25 0,051 pozioma dookólna
TSR Lądek Zdrój / g. Dzielec 506 25 0,013 pozioma kierunkowa
SLR Legnica / ul. Piastowska 498 24 2,8 pozioma dookólna
TSR Leśna / wzg. Baworowo 498 24 0,0158 pozioma dookólna
RTCN Leżajsk / Giedlarowa 514 26 70 pozioma dookólna
RTON Lębork / Skórowo Nowe 690 48 10 pozioma dookólna
TSR Limanowa / g. Lipowe 482 22 0,0141 pozioma kierunkowa
TON Lipsk / ul. Jermakowicza 538 29 3 pozioma dookólna
TON Lipsko / ul. Spacerowa 522 27 3 pozioma dookólna
RTON Lubań / Nowa Karczma 498 24 20 pozioma dookólna
TSR Lubawka / g. Święta 506 25 0,021 pozioma dookólna
TSR Lubawka / Ulanowice 506 25 0,014 pozioma kierunkowa
RTCN Lublin / Boży Dar 490 23 25 pozioma dookólna
RTCN Lublin / Piaski 490 23 110 pozioma dookólna
RTON Lublin / ul. Raabego 490 23 0,8 pozioma dookólna
TSR Lutowiska 538 29 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Łapsze Wyżne / g. Grandeus 578 34 0,028 pozioma kierunkowa
TSR Łącko / g. Cebulówka 482 22 0,01 pozioma dookólna
TSR Łobez / ul. Podgórna 610 38 0,01 pozioma dookólna
TON Łomża / Szosa Zambrowska 586 35 5 pozioma kierunkowa
SLR Łódź / Dąbrowa 514 26 30 pozioma dookólna
RTCN Łódź / Zygry 514 26 100 pozioma kierunkowa
TSR Majdan 538 29 0,019 pozioma kierunkowa
SLR Makarki 586 35 8 pozioma kierunkowa
TSR Męcina / g. Wysokie 578 34 0,014 pozioma kierunkowa
TSR Mielnik / ul. Popław 482 22 0,005 pozioma dookólna
TSR Mieroszów / wzg. Cmentarne 506 25 0,016 pozioma dookólna
TSR Międzybrodzie / g. Żar 482 22 4,5 pozioma kierunkowa
RON Mrągowo / ul. Spacerowa 514 26 0,01 pozioma dookólna
TSR Muszyna / g. Malnik 578 34 0,015 pozioma kierunkowa
TSR Niedzica / g. Biała 578 34 0,041 pozioma kierunkowa
TSR Nowa Ruda / g. Krępiec 506 25 0,012 pozioma dookólna
TSR Nowe Miasto Lubawskie / Kurzętnik 514 26 0,027 pozioma kierunkowa
TSR Nowy Sącz / Chruślice 578 34 0,02 pozioma kierunkowa
TSR Ochotnica Dolna / g. Koci Zamek 578 34 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Ochotnica Górna / g. Utocze 578 34 0,01 pozioma dookólna
TON Ogrodzieniec 634 41 4 pozioma kierunkowa
SLR Olesno / ul. Leśna 578 34 30 pozioma kierunkowa
TSR Olszanica / g. Kiczera 538 29 0,01 pozioma kierunkowa
RTCN Olsztyn / Pieczewo 490 23 110 pozioma dookólna
RTCN Opole / Chrzelice 578 34 115 pozioma dookólna
SLR Opole / Korfantego 578 34 8 pozioma kierunkowa
RTON Ostrołęka / Ławy 642 42 60 pozioma dookólna
TSR Ostrów Mazowiecka / Podborze 642 42 0,038 pozioma kierunkowa
TSR Piechowice / Górzyniec 498 24 0,0191 pozioma kierunkowa
RTCN Piła / Rusinowo 554 31 100 pozioma dookólna
RTCN Piła / Rusinowo 570 33 35 pozioma dookólna
TSR Piwniczna / g. Kicarz 482 22 0,026 pozioma kierunkowa
TON Plechów 682 47 pozioma kierunkowa
RTCN Płock / Rachocin 618 39 100 pozioma dookólna
TON Płock / Radziwie 618 39 37 pozioma dookólna
TSR Polana / g. Szeroka Łąka 538 29 0,014 pozioma kierunkowa
TSR Poręba Wielka / wzn. Nowa Wieś 482 22 0,015 pozioma kierunkowa
TSR Posada Jaśliska 538 29 0,02 pozioma kierunkowa
SLR Poznań / Piątkowo 522 27 20 pozioma dookólna
RTCN Poznań / Śrem 522 27 110 pozioma dookólna
TSR Pruchnik / wzn. Na Zadach 514 26 0,095 pozioma dookólna
TSR Przedbórz 514 26 0,02 pozioma dookólna
RTCN Przemyśl / Tatarska Góra 514 26 20 pozioma kierunkowa
RTCN Przysucha / Kozłowiec 514 26 25 pozioma dookólna
RTON Rabka / Luboń Wielki 482 22 9,8 pozioma dookólna
TSR Racibórz / ul. Cmentarna 634 41 0,026 pozioma kierunkowa
TSR Racławice / Wieś 482 22 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Radków / g. Guzowata 506 25 0,026 pozioma dookólna
RON Radom / ul. Przytycka 626 40 30 pozioma dookólna
TSR Rajcza / g. Hutyrów 634 41 0,022 pozioma kierunkowa
SLR Różan 642 42 6 pozioma dookólna
TSR Rymanów Zdrój / wzn. Zamczyska 538 29 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Rytro / g. Cycówka 482 22 0,01 pozioma dookólna
TSR Rzepedź / g. Sokoliska 538 29 0,025 pozioma kierunkowa
RTON Rzeszów / Baranówka 538 29 3,7 pozioma dookólna
RTCN Rzeszów / Sucha Góra 538 29 100 pozioma dookólna
TON Sandomierz / ul. Mokoszyńska 682 47 0,5 pozioma dookólna
TSR Sanok / g. Parkowa 538 29 0,01 pozioma dookólna
TON Sieciechów 570 33 4 pozioma kierunkowa
RTCN Siedlce / Łosice 554 31 65 pozioma kierunkowa
RTCN Siedlce / Łosice 570 33 50 pozioma dookólna
RON Skierniewice / Bartniki 570 33 89 pozioma dookólna
TSR Słupiec / g. Kościelec 506 25 0,01 pozioma dookólna
RTON Słupsk / Bierkowo 690 48 7 pozioma kierunkowa
TSR Sokołowsko / Polana 506 25 0,01 pozioma dookólna
RTON Solina / g. Jawor 538 29 20 pozioma dookólna
TSR Solina / g. Plasza 538 29 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Starachowice / ul. Martenowska 682 47 0,055 pozioma kierunkowa
TSR Stronie Śląskie / os. Morawka 506 25 0,011 pozioma kierunkowa
TSR Stryszawa / g. Wojewódka 482 22 0,034 pozioma dookólna
TSR Stryszów / Góra Stryszów 482 22 0,03 pozioma kierunkowa
TSR Strzyżów / Działy 538 29 0,04 pozioma kierunkowa
TSR Stuposiany / g. Czereszna 538 29 0,043 pozioma kierunkowa
TSR Sucha Beskidzka / g. Sumerówka 482 22 0,083 pozioma kierunkowa
RTCN Suwałki / Krzemianucha 538 29 20 pozioma dookólna
TSR Szczawnica / g. Jarmuta 578 34 1 pozioma kierunkowa
RTON Szczawnica / g. Przehyba 578 34 22 pozioma kierunkowa
RTCN Szczecin / Kołowo 690 48 120 pozioma kierunkowa
RSN Szczecin / Warszewo 690 48 14 pozioma kierunkowa
TON Szczuczyn 586 35 1 pozioma kierunkowa
TSR Szczyrk / DW Centrum 634 41 0,018 pozioma kierunkowa
TSR Szczyrk / ul. Poziomkowa 634 41 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Szczyrk / ul. Salmopolska 634 41 0,011 pozioma kierunkowa
TSR Szczytna / g. Szczytnik 506 25 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Szczytna / Szklana Góra 506 25 0,01 pozioma kierunkowa
SLR Szymbark 482 22 30 pozioma kierunkowa
SLR Szyndzielnia 634 41 1 pozioma kierunkowa
TSR Ścięgny / g. Pohulanka 498 24 0,01 pozioma dookólna
TSR Świeradów Zdrój / g. Zajęcznik 498 24 0,01 pozioma dookólna
TON Świerczów 578 34 10 pozioma kierunkowa
TSR Świerzawa / ul. Mickiewicza 498 24 0,0141 pozioma dookólna
TSR Tarnawa / g. Makówka 538 29 0,013 pozioma kierunkowa
TON Tarnobrzeg / Machów 514 26 23,23 pozioma kierunkowa
RTON Tarnów / g. Św. Marcina 538 29 30 pozioma kierunkowa
RTON Tarnów / g. Św. Marcina 482 22 50 pozioma dookólna
TSR Teodorówka / Dukla 538 29 0,02 pozioma kierunkowa
SLR Tomaszów Mazowiecki / ul. Mościckiego 514 26 8 pozioma dookólna
RTON Toruń / Grębocin Cergia 594 36 21 pozioma kierunkowa
TSR Trójca / g. Jaworów 538 29 0,015 pozioma dookólna
TSR Trzebiatów / ul. Wodna 610 38 0,01 pozioma dookólna
TSR Trzęsacz 610 38 0,1 pozioma kierunkowa
TON Tyble 514 26 2 pozioma kierunkowa
TSR Tylawa / g. Dział 538 29 0,02 pozioma dookólna
TSR Tylicz / g. Horb 578 34 0,023 pozioma kierunkowa
TSR Tylmanowa / g. Matuszek 578 34 0,029 pozioma kierunkowa
TSR Tymbark / g. Podłopień 482 22 0,023 pozioma kierunkowa
TSR Ujsoły / g. Kubiesówka 634 41 0,018 pozioma kierunkowa
TSR Ustroń / g. Czantoria 634 41 0,025 pozioma dookólna
TSR Ustrzyki Dolne / g. Gromadzyń 538 29 0,016 pozioma dookólna
TSR Walim / g. Ostra 506 25 0,01 pozioma kierunkowa
RTON Wałbrzych / Chełmiec 506 25 20 pozioma kierunkowa
RTCN Warszawa / PKiN 522 27 10 pozioma dookólna
RCN Warszawa / Raszyn 522 27 130 pozioma dookólna
TSR Wągrowiec / ul. Mickiewicza 13a 554 31 0,05 pozioma kierunkowa
TSR Węgierska Górka / g. Przybędza 634 41 0,032 pozioma kierunkowa
TSR Winiary 482 22 0,01 pozioma kierunkowa
TSR Wisła / os. Kozińce 634 41 0,076 pozioma dookólna
RTON Wisła / Skrzyczne 634 41 50 pozioma kierunkowa
TSR Wleń / Modrzewie 498 24 0,0182 pozioma kierunkowa
TON Włocławek Zazamcze / ul. Szpitalna 30 594 36 6 pozioma kierunkowa
SLR Włodawa / ul. Żołnierzy WIN 22a 490 23 0,3 pozioma kierunkowa
TSR Wojcieszów / g. Miłek 498 24 0,023 pozioma kierunkowa
TSR Wolbrom / Chełm 482 22 0,05 pozioma kierunkowa
TSR Wołkowyja / g. Czaków 538 29 0,01 pozioma dookólna
RTCN Wrocław / Ślęża 506 25 100 pozioma dookólna
RTON Wrocław / Żórawina 506 25 30 pozioma kierunkowa
SLR Wysoka / g. Św. Anny 578 34 30 pozioma kierunkowa
SLR Wysoka Wieś / Dylewska Góra 490 23 10 pozioma kierunkowa
TON Zabrze 634 41 20 pozioma kierunkowa
TSR Zahoczewie / Szerokie 538 29 0,01 pozioma dookólna
RTON Zakopane / Gubałówka 578 34 20 pozioma kierunkowa
RTCN Zamość / Tarnawatka 594 36 50 pozioma dookólna
TON Zaskrodzie 586 35 3,2 pozioma kierunkowa
TSR Zatwarnica / g. Wierszek 538 29 0,017 pozioma dookólna
TSR Zawoja / g. Kolisty Groń 578 34 0,02 pozioma kierunkowa
TSR Zawoja / g. Miśkowcowa 578 34 0,011 pozioma kierunkowa
TSR Zgorzelec / ul. Górna 498 24 0,01 pozioma kierunkowa
RTCN Zielona Góra / Jemiołów 562 32 120 pozioma dookólna
RTON Zielona Góra / ul. Ptasia 562 32 2,5 pozioma dookólna
RTCN Żagań / Wichów 562 32 100 pozioma dookólna
TSR Żegiestów Wieś / g. Cypel 482 22 0,0158 pozioma dookólna
TSR Żegiestów Zdrój / g. Kiczera 482 22 0,011 pozioma dookólna
TSR Żywiec / g. Grojec 634 41 0,01 pozioma dookólna

MUX-6 (DVB-T2/HEVC) W MUX 6 umieszczone zostały następujące programy Telewizji Polskiej: TVP Kultura, Alfa TVP, TVP Polonia, TVP Kobieta, TVP Dokument, TVP Rozrywka, TVP Nauka, Belsat TV.

Typ obiektu Nazwa obiektu Częstotliwość Kanał ERP max Polaryzacja Pozioma charakterystyka promieniowania
RTCN Białogard / Sławoborze 474 21 50 pozioma dookólna
RTCN Białystok / Krynice 610 38 100 pozioma dookólna
RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec 634 41 100 pozioma dookólna
SLR Chruszczewka 594 36 10 pozioma dookólna
RTON Ciechanów / ul. Monte Cassino 506 25 20 pozioma dookólna
RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka 618 39 100 pozioma kierunkowa
RTCN Dęblin / Ryki 498 24 20 pozioma dookólna
SLR Dobromierz 530 28 10 pozioma dookólna
RTON Elbląg / Jagodnik 522 27 10 pozioma dookólna
RTCN Gdańsk / Chwaszczyno 618 39 95 pozioma kierunkowa
RTON Gdańsk / Jaśkowa Kopa 618 39 0,1 pozioma dookólna
RTCN Giżycko / Miłki 594 36 100 pozioma dookólna
RTCN Gniezno / Chojna 498 24 20 pozioma dookólna
TON Gniezno / Dębowiec 690 48 10 pozioma dookólna
TSR Gorlice / Maślana Góra 666 45 1,3 pozioma kierunkowa
EKSP Grzywacz 474 21 4 pozioma kierunkowa
RTON Iława / Kisielice 522 27 50 pozioma dookólna
RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły 602 37 100 pozioma kierunkowa
RTCN Kalisz / Mikstat 602 37 100 pozioma dookólna
TSR Kamieńsk / Zwałowisko 498 24 2,4 pozioma dookólna
RTCN Katowice / Kosztowy 498 24 100 pozioma dookólna
RTCN Kielce / Święty Krzyż 530 28 100 pozioma dookólna
RTON Kłodzko / Czarna Góra 674 46 50 pozioma kierunkowa
RTCN Konin / Żółwieniec 690 48 100 pozioma dookólna
RTCN Koszalin / Gołogóra 490 23 100 pozioma dookólna
RTCN Kraków / Chorągwica 506 25 100 pozioma dookólna
RTCN Leżajsk / Giedlarowa 498 24 100 pozioma dookólna
RTON Lębork / Skórowo Nowe 498 24 10 pozioma dookólna
RTCN Lublin / Piaski 586 35 70 pozioma dookólna
TON Łomża / Szosa Zambrowska 610 38 5 pozioma dookólna
SLR Łódź / Dąbrowa 498 24 20 pozioma dookólna
RTCN Łódź / Zygry 498 24 100 pozioma kierunkowa
RTCN Olsztyn / Pieczewo 666 45 100 pozioma dookólna
RTCN Opole / Chrzelice 642 42 120 pozioma dookólna
RTON Ostrołęka / Ławy 626 40 60 pozioma dookólna
RTCN Piła / Rusinowo 498 24 100 pozioma dookólna
RTCN Płock / Rachocin 506 25 70 pozioma dookólna
TON Płock / Radziwie 506 25 40 pozioma dookólna
RTCN Poznań / Śrem 618 39 100 pozioma dookólna
RTCN Przemyśl / Tatarska Góra 498 24 20 pozioma kierunkowa
RTCN Przysucha / Kozłowiec 530 28 50 pozioma dookólna
RTON Rabka / Luboń Wielki 530 28 5 pozioma dookólna
SLR Różan 626 40 12 pozioma dookólna
RTCN Rzeszów / Sucha Góra 586 35 100 pozioma dookólna
TON Sieciechów 498 24 8 pozioma kierunkowa
RTCN Siedlce / Łosice 594 36 50 pozioma dookólna
RON Skierniewice / Bartniki 690 48 10 pozioma kierunkowa
RTON Solina / g. Jawor 586 35 20 pozioma dookólna
RTCN Suwałki / Krzemianucha 594 36 20 pozioma dookólna
RTON Szczawnica / g. Przehyba 666 45 22 pozioma kierunkowa
RTCN Szczecin / Kołowo 634 41 100 pozioma kierunkowa
TON Świerczów 624 42 10 pozioma kierunkowa
TON Tarnobrzeg / Machów 498 24 5 pozioma kierunkowa
RTON Tarnów / g. Św. Marcina 666 45 50 pozioma dookólna
RTON Wałbrzych / Chełmiec 674 46 2 pozioma dookólna
RTCN Warszawa / PKiN 690 48 12 pozioma dookólna
RCN Warszawa / Raszyn 690 48 100 pozioma dookólna
RTON Wisła / Skrzyczne 498 24 50 pozioma kierunkowa
SLR Włodawa / ul. Żołnierzy WiN 22a 586 35 0,3 pozioma kierunkowa
RTCN Wrocław / Ślęża 674 46 100 pozioma dookólna
RTON Zakopane / Gubałówka 530 28 10 pozioma kierunkowa
RTCN Zamość / Tarnawatka 586 35 25 pozioma dookólna
RTCN Zielona Góra / Jemiołów 474 21 100 pozioma dookólna
RTCN Żagań / Wichów 474 21 50 pozioma dookólna

MUX-8 (DVB-T/H.264) W MUX 8 umieszczone zostały następujące programy: Nowa TV, Metro, Zoom TV, WP.

Typ obiektu Nazwa obiektu Częstotliwość Kanał ERP max Polaryzacja
RTCN Białogard / Sławoborze 191,5 7 25 pozioma
RTCN Białystok / Krynice 198,5 8 24 pozioma
RTON Bieszczady / g. Jawor 184,5 6 1,1 pionowa
TSR Bogatynia / g. Wysoka 184,5 6 0,2 pozioma
RTCN Bydgoszcz / Trzeciewiec 198,5 8 20 pozioma
SLR Chruszczewka 205,5 9 7 pionowa
RTON Ciechanów / ul. Monte Cassino 226,5 12 16 pionowa
TSR Cieszyn / Mickiewicza 184,5 6 0,04 pozioma
RTCN Częstochowa / Wręczyca Wielka 205,5 9 8 pionowa
TON Człuchów 198,5 8 2 pozioma
TON Czyże 198,5 8 2 pionowa
RTCN Dęblin / Ryki 191,5 7 8 pionowa
S LR Dobromierz 205,5 9 4, 2 pozioma
RTON Elbląg / Jagodnik 184,5 6 2,8 pozioma
RTCN Gdańsk / Chwaszczyno 184,5 6 20 pionowa
SLR Głobikowa 184,5 6 1 pionowa
TON Głogów / Jakubów 198,5 8 2 pionowa
RTCN Giżycko / Milki 191,5 7 2 pionowa
RTCN Gniezno / Chojna 205,5 9 40 pionowa
RTON Gorlice / Maślana Góra 191,5 7 0,45 pozioma
EKSP Grzywacz 184,5 6 1,2 pozioma
RTON Iława / Kisielice 198,5 8 6 pozioma
RTON Jelenia Góra / Śnieżne Kotły 184,5 6 8 pionowa
SLR Kalisz / Chełmce 191,5 7 5 pionowa
TSR Kamieńsk / Zwałowisko 205,5 9 5 pozioma
RTCN Katowice / Kosztowy 184,5 6 20 pozioma
RTCN Kielce / Święty Krzyż 198,5 8 10 pionowa
RTON Kłodzko / Czarna Góra 184,5 6 0,5 pionowa
TON Kobyla Góra 198,5 8 15 pozioma
RTCN Konin / Żółwieniec 191,5 7 14 pionowa
RTCN Koszalin / Gołogóra 191,5 7 15 pozioma
RTCN Kraków / Chorągwica 191,5 7 10 pionowa
RTCN Leżajsk / Giedlarowa 184,5 6 11 pionowa
RTON Lębork / Skórowo Nowe 184,5 6 10 pionowa
RTCN Lublin / Boży Dar 226,5 12 30 pozioma
RTCN Lublin / Piaski 226,5 12 35 pozioma
TON Łomża / Szosa Zambrowska 226,5 12 3 pionowa
RTCN Łódź / Zygry 205,5 9 25 pozioma
RTCN Miechów 191,5 7 1,5 pionowa
TON Oborniki 205,5 9 5,5 pionowa
RTCN Olsztyn / Pieczewo 205,5 9 60 pozioma
RTON Ostrołęka / ul. Kopernika 226,5 12 11 pionowa
RTCN Pila / Rusinowo 205,5 9 40 pionowa
TON Płock / Radziwie 226,5 12 25 pionowa
RTCN Płock / Rachocin 226,5 12 10 pionowa
TON Poznań / AE 205,5 9 0,5 pozioma
RTCN Poznań / Śrem 191,5 7 22 pozioma
RTCN Przemyśl / Tatarska Góra 184,5 6 8 pionowa
RTCN Przysucha / Kozłowiec 198,5 8 15,5 pionowa
RTON Rabka / Luboń Wielki 191,5 7 0,2 pionowa
RON Radom / ul. Przytycka 198,5 8 8,5 pionowa
RTCN Rzeszów / Sucha Góra 184,5 6 18 pionowa
RON Siedlce / Błonie 205,5 9 5 pionowa
RTCN Siedlce / Łosice 205,5 9 10 pionowa
TON Skierniewice / Bartniki 191,5 7 2 pozioma
RTCN Suwałki / Krzemianucha 191,5 7 9,5 pionowa
RTON Szczawnica / g. Przehyba 191,5 7 1,6 pionowa
RTCN Szczecin / Kołowo 184,5 6 20 pozioma
SLR Szymbark 184,5 6 7 pionowa
TON Tarnobrzeg / Machów 198,5 8 15 pozioma
RTON Tarnów / g. Świętego Marcina 191,5 7 3 pozioma
TON Toruń / Komin EC 198,5 8 15 pozioma
RON Trzebnica / g. Farna 184,5 6 2 pionowa
RTON Wałbrzych / Chełmiec 184,5 6 0,3 pionowa
RTCN Warszawa / PKiN 191,5 7 17 pozioma
RTCN Wisła / Skrzyczne 191,5 7 1,5 pionowa
TSR Wlocławek 226,5 12 0,2 pionowa
RTCN Wrocław / Ślęża 184,5 6 16 pionowa
S LR Wysoka / g. św. Anny 184,5 6 10 pozioma
RTON Zakopane / Gubałówka 191,5 7 0,5 pionowa
RTCN Zamość / Tarnawatka 226,5 12 40 pozioma
TON Zduny / Cukrownia 184,5 6 0,8 pionowa
RTCN Zielona Góra / Jemiolów 198,5 8 22 pionowa
RTCN Żagań/ Wichów 198,5 8 20 pionowa

T-DAB+ Aktualne parametry emisji radia cyfrowego w standardzie T-DAB+ realizowanych przez Emitel.

Typ obiektu Nazwa obiektu Częstotliwość Kanał Polaryzacja ERP max
RTCN Białysktok / Krynice 178,352 5C pozioma 2
RTCN Częstochowa / Wręczyca Wlk 216,928 11A pionowa 11
RTCN Gdańsk / Chwaszczyno 176,640 5B pionowa 24
RTON Gorzów Wlkp. / Podmiejska 220,352 11C pionowa 2
RTCN Kalisz / Mikstat 218,640 11B pionowa 8,6
RTCN Katowice / Kosztowy 216,928 11A pionowa 8,1
RTCN Kielce / Święty Krzyż 215,072 10D pionowa 11
SLR Kielce / ul. Targowa 215,072 10D pionowa 1,6
RON Kołobrzeg / Stramnica 218,640 11B pionowa 1,5
RTON Koszalin / Góra Chełmska 218,640 11B pionowa 3,2
RTCN Kraków / Chorągwica 218,640 11B pionowa 10
SLR Legnica / ul. Piastowska 176,640 5B pionowa 6,9
RTCN Leżajsk / Giedlarowa 216,928 11A pionowa 9
RTCN Lublin / Piaski 218,640 11B pionowa 5
RTON Lublin / Raabego 218,640 11B pionowa 0,8
RTCN Olsztyn / Pieczewo 218,640 11B pionowa 7,6
RTCN Opole / Chzrzelice 220,352 11C pozioma 5,4
SLR Opole / Korfantego 220,352 11C pionowa 6
TSR Ostrów Mazowiecka / Podborze 216,928 11A pionowa 5
RTCN Płock / Rachocin 181,936 6A pionowa 35
RTON Płock / Radziwie 181,936 6A pionowa 2,4
SLR Polkowice / ul. Leśna 176,640 5B pionowa 16
SLR Poznań / Piątkowo 223,936 12A pionowa 1
RTCN Poznań / Śrem 223,936 12A pionowa 8,5
RTCN Przemyśl / Tatarska Góra 216,928 11A pionowa 8
RON Radom / ul. Przytycka 183,648 6B pionowa 0,45
RTON Rzeszów / Baranówka 216,928 11A pionowa 1,3
RTCN Rzeszów / Sucha Góra 216,928 11A pionowa 8,8
RTCN Siedlce / Łosice 216,928 11A pionowa 22,5
RON Skierniewice / Bartniki 183,648 6B pozioma 2
RTON Szczawnica / g.Przechyba 218,640 11B pionowa 2
RTCN Szczecin / Kołowo 216,928 11A pionowa 15
RTON Tarnów / g. Św.Marcina 218,640 11B pozioma 2
RTCN Warszawa / PKiN 183,648 6B pozioma 8
RTON Wisła / Skrzyczne 216,928 11A pionowa 2
RTON Wrocław / Żórawina 176,640 5B pionowa 10,7
SLR Wysoka / g. Św.Anny 220,352 11C pozioma 3
RTCN Zielona Góra / Jemiołów 220,352 11C pionowa 4,5
RTON Zielona Góra / ul. Ptasia 220,352 11C pionowa 2,1

Emisje DAB+ realizowane przez inne podmioty

Obszar Częstotliwość Kanał
Łódź 178,352 5C
Solec Kujawski 220,352 11C

Jakie kanały telewizyjne są za darmo?

Bezpłatne kanały oferuje m.in. serwis Megogo Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Obecnie większość telewizorów w sprzedaży posiada system operacyjny (Android TV/Google TV, Tizen lub WebOS), który usprawnia korzystanie z usług internetowych na tych urządzeniach. Jeśli ktoś używa starszego sprzętu, to już za 200 zł może do niego dokupić przystawkę, która pozwoli cieszyć się z dobrodziejstw Smart TV,

To nie tylko płatne serwisy streamingowe, takie jak Netflix, Disney+, HBO Max, Amazon Prime Video, Player, Viaplay, Canal+ online, SkyShowtime i Polsat Box Go. Do dyspozycji użytkowników jest też szereg aplikacji z bezpłatnymi treściami typu YouTube, Spotify, TikTok, EarthCam TV, AccuWeather, TuneIn czy myTuner Radio.

Nie trzeba stać się piratem, żeby zyskać dostęp do wielu aplikacji z darmowymi kanałami telewizyjnymi na żywo.32 darmowe kanały po polsku w TVP VOD W czerwcu po długich przygotowaniach Telewizja Polska udostępniła swoje bezpłatne stacje linearne w aplikacji TVP VOD.

W ofercie jest 32 kanałów po polsku (TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Kultura, TVP Kobieta, TVP Sport, TVP Historia, TVP ABC, TVP Dokument, TVP Nauka, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP Historia 2, Alfa TVP, TVP ABC 2, TVP Kultura 2 i wszystkie 16 wersji TVP3). Ponadto aplikacja pozwala na oglądanie stacji Belsat (język białoruski), UA1 (ukraiński) i TVP World (angielski).

Niestety, część audycji w aplikacji jest niedostępna z powodów licencyjnych. Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał W TVP VOD nie ma kanałów TVP Seriale i TVP HD, które są oferowane sieciom kablowych i platformom cyfrowym odpłatnie. Nie działa też funkcja catch up TV, czyli cofanie wyemitowanych programów na antenach poszczególnych stacji. Niewykluczone, że zmieni się to w przyszłości.

Audycje i produkcje z kanałów TVP można znaleźć w bibliotece wideo na żądanie TVP VOD. Catch up TV działa w aplikacji TVP GO, która jest dostępna na urządzeniach mobilnych i jako aplikacja HbbTV. Z tej drugiej mogą korzystać odbiorcy naziemni z telewizorami podłączonymi do internetu, które obsługują telewizję hybrydową.

Czołowe kanały i stacje tematyczne bez reklam Na uwagę zasługuje też serwis streamingowy Megogo. Bez rejestracji i bez reklam obejrzymy w nim kanały: Polsat, TV Puls, TVN, TV4, TVN, TV4, TVP1, TVP2, TVP3, Puls 2, Telewizja WP, Polonia 1, Tele 5, TVS, Stopklatka, Zoom TV, Sportowa.TV, Music Box Polska i Stars.TV. Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Kanał TVN jest w Megogo oferowany w standardowej rozdzielczości. W wysokiej rozdzielczości można za to oglądać Zoom TV i WP, które za pośrednictwem MUX-8 naziemnej telewizji cyfrowej są nadawane tylko w jakości SD. Podobnie wygląda sytuacja z Polonią 1 i Tele 5, drogą satelitarną oferowanych w standardowej rozdzielczości.

Platforma Megogo, która zadebiutowała w Polsce w styczniu informowała wówczas, że jest jednym z największych dostawców cyfrowej rozrywki na Ukrainie i w regionie Wspólnoty Niepodległych Państw.30 stacji za darmo po reklamie Nieco inny model ma serwis streamingowy Pilot WP. W tym przypadku możemy korzystać z bezpłatnych stacji po obejrzeniu bloku reklamowego.

Za darmo są dostępne: Telewizja WP, TVP1, TVP2, Polsat, TVN, TV4, TV Puls, Puls 2, TVP3 Warszawa, TVP3 Gdańsk, TVS, 13, Polonia 1, Tele 5, TBN Polska, TVT, RedTop TV, Red Carpet TV, News 24, wPolsce.pl, TV Trwam, Kabaret TV, 4fun.tv, 4fun Dance, 4fun Kids, Stars.TV, Music Box Polska, Jazz HD, Nuta Gold i Twoja TV. Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał To łącznie 30 stacji. Dodatkowo uzyskujemy dostęp do dwóch wersji France 24 i Fashion TV. Do odtwarzania kanałów wymagana jest rejestracja. Narzędzie odtwarzające reklamy nie zawsze działa poprawnie, Niekiedy dochodzi do kilku emisji tego samego spotu pod rząd.

Innym razem pojawia się tylko grafika informująca o reklamie, a tuż po niej o zakończeniu bloku reklamowego. Spoty wówczas nie są emitowane i można szybko przejść do pożądanych treści. W innych aplikacjach pojedyncze kanały po polsku Po rejestracji w Polsat Go zyskamy dostęp do kanałów: Polsat i TV4. Zanim rozpocznie się ich odtwarzanie, musimy przebrnąć przez blok reklamowy.

Często złożony z 4-7 spotów. W sklepie Google Play systemu Android TV jest też dostępna aplikacja TV Trwam, która pozwala na odtworzenie streamu stacji ojca Tadeusza Rydzyka bez rejestracji. Jeśli założymy konto w Playerze, to możemy też bez opłat oglądać główną antenę TVN. Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał W ostatnich miesiącach serwis streamingowy Rakuten TV wprowadził do oferty trzy kanały filmowe po polsku. Top Movies Polska i Bjgtjme pokazują produkcje o różnych tematykach. Z kolei Grjngo skupia się na westernach. Platforma liczy, że na polskim rynku rozwiną się darmowe kanały w streamingu z reklamami (FAST). Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał

Jak odbierać telewizję za darmo?

Telewizor z DVB-T2 do odbierania darmowej telewizji cyfrowej – Posiadanie telewizora z wbudowanym tunerem DVB-T2 to najwygodniejszy sposób na odbieranie darmowej telewizji naziemnej, Wystarczy do niego podłączyć antenę (wewnętrzną lub wewnętrzną) i postępować według instrukcji przeszukiwania darmowych kanałów telewizji cyfrowej.

 1. Wyszukiwanie darmowych kanałów telewizji naziemnej po podłączeniu anteny jest generalnie prostą czynnością.
 2. W zależności od telewizora, wystarczy przejść do menu ustawień i znaleźć opcję automatycznego strojenia kanałów,
 3. Odpowiednie ustawienie anteny (w odpowiednim kierunku) gwarantuje, że darmowe kanały pojawią się w twoim telewizorze i będą odbierane w wysokiej jakości.

Telewizor z DVB-T2 jest wygodnym rozwiązaniem, bo nie wymaga podłączania dekodera, którym zwykle sterujemy przy użyciu kolejnego pilota. Wszystko jest pod ręką – w jednym pilocie od telewizora. Tzw. tuner DVB-T2 jest w nowych telewizorach standardem. Sprawdź zatem specyfikację swojego urządzenia, zanim zdecydujesz się na niepotrzebny zakup zewnętrznego dekodera. Wejście antenowe w TV – podobnego trzeba szukać u siebie w przypadku posiadania telewizora z tunerem DVB-T2

Jak ręcznie wyszukać Polsat?

Polsat – brak sygnału. Co robić? – W części województw już zniknął Polsat z naziemnej telewizji, Utracono również dostęp do kanałów, takich jak TV4, TVN, TV PULS, czy też TVP ABC, Nie jest to spowodowane likwidacją tych stacji, lecz zmianą standardu nadawania.

W 2022 roku modyfikowane są parametry nadawania MUX1, MUX2 oraz MUX4, a także części lokalnych multipleksów., dlatego wiele kanałów TVP jest dostępnych bez zmian. Co należy zrobić, aby ponownie móc oglądać ulubione seriale emitowane w Polsacie? Po pierwsze należy sprawdzić, czy odbiornik, z którego korzystasz, jest w stanie odbierać sygnał w standardzie DVB-T2 HEVC,

Jeśli telewizor kupiłeś w ciągu ostatnich kilku lat, jest duże prawdopodobieństwo, że sprzęt jest gotowy na nowy sygnał. W innym przypadku konieczny może być zakup nowego urządzenia – telewizora lub dekodera (niewielki i tani tuner ). Na ten cel możesz uzyskać środki w wysokości 100 złotych do dekodera telewizyjnego lub w wysokości 250 złotych do telewizora obsługującego nowy standard telewizji.

 • Jak otrzymać dofinansowanie? Szczegóły można znaleźć na stronie,
 • Jeśli posiadasz odpowiednie urządzenie w domu, wystarczy je włączyć i wyszukać swoje ulubione kanały.
 • Można skorzystać z automatycznego strojenia.
 • W menu telewizora lub dekodera należy wybrać opcję automatyczne wyszukiwanie kanałów, odczekać kilkadziesiąt sekund i sprawdzić, czy wszystkie stacje są ponownie dostępne.

Czasem konieczne będzie też korekta ustawień anteny Naziemnej.

Jak przywrócić sygnał cyfrowy polsat?

Kiedy na ekranie telewizora dekoder Cyfrowego Polsatu wyświetla komunikat „Tego kanału nie ma w twoim abonamencie”, należy postępować zgodnie z poniższą instrukcją:

Upewnić się, czy kanał na którym wyświetla się powyższy komunikat, znajduje się w wykupionym pakiecie. Upewnić się, że dekoder posiada aktualną wersję oprogramowania. Jeśli nie, to w pierwszej kolejności dokonać należy aktualizacji oprogramowania zgodnie z instrukcją konkretnego modelu dekodera. Włączyć na dekoderze kanał Polsat HD znajdujący się na pozycji numer 1 Wykonać ponowienie uprawnień poprzez konsultanta Infolinii Cyfrowego Polsatu dostępnej pod numerem tel.: 222127222 lub poprzez Internetowe Centrum Obsługi Klienta w zakładce „Usługi” › „Telewizja” › „Usługi serwisowe” › „Wznów połączenie z satelitą”. Jeśli wykonanie kroków 1-4 nie przynosi efektu do 3 godzin, to można przejść do kolejnych kroków w odstępach kilkunastominutowych. Wykonać tzw. Power Reset, czyli po prostu odłączyć dekoder od zasilania na krótką chwilę. Wykonać „Przywrócenie ustawień fabrycznych” i zainstalować ponownie listę kanałów Cyfrowego Polsatu. Połączyć się z konsultantem Telefonicznego Biura Obsługi Klienta pod numerem telefonu 222 127 222 i poprosić o ponowne nadanie pakietów.

Ponowione uprawnienia dostępne są na satelicie do 72 godzin od chwili ich wysłania na satelitę. Uprawnienia przez kartę dekodera powinny zostać odebrane w ciągu kilkunastu minut do 3 godzin od chwili podłączenia dekodera do sygnału z satelity Hot Bird 13E i ustawieniu na wskazanym kanale (Polsat HD).

W szczególnych przypadkach (najczęściej w wypadku przedwczesnego przełączenia kanału) może wystąpić sytuacja, gdy karta odbierze polecenie parowania, ale pozostałe uprawnienia umożliwiające odbiór kanałów odebrane zostaną dopiero po chwili. Jeżeli w tym czasie zostanie zmieniony kanał, wówczas wystąpi konieczność ponownego oczekiwania na pozostałe uprawnienia na kanale Polsat HD.

Jeśli czekasz już kilka godzin i na wszystkich wykupionych kanałach masz nadal któryś z komunikatów: Tego kanału nie ma w twoim abonamencie, Karta nieaktywna, Zakodowany sygnał, Odmowa dostępu oraz wykonałeś/aś kroki od pierwszego do siódmego, to przed kontaktem z konsultantem Biura Obsługi Klienta, sprawdź poziom sygnału na kanale Polsat HD (po wcześniejszym jego włączeniu), przytrzymując przez kilka sekund czerwony przycisk (obok zielonego), na pilocie dekodera HDxx00 lub przycisk „i” w wypadku dekodera Evobox PVR.

Dlaczego dekoder DVB-T2 nie wyszukuje Polsatu i TVN?

Telewizja naziemna : nie działa TVN i Polsat? Brak sygnału? Ostatnie przełączenie na DVB-T2 ! Jak odbierać bez problemów? – Odbiorcy naziemnej telewizji cyfrowej często zrzucają problemy z odbiorem kanałów na karb posiadanego telewizora. Już na wstępie powiedzmy sobie jednak jasno: w znakomitej większości przypadków geneza kłopotów jest zupełnie inna.

 1. Takie sytuacje szybko się mnożą szczególnie w dobie stopniowego przechodzenia w sygnale naziemnym na jakość HD,
 2. Od marca bieżącego roku w Polsce dokonywała się bowiem spora rewolucja – stosowany od lat w telewizji cyfrowej sygnał DVB-T był wyłączany i na stałe zastępowany nowym standardem DVB-T2,
 3. To właśnie on pozwala na oferowanie znacznie większej liczby kanałów w rozdzielczości HD, a nawet takich w 4K,

W zasięgu DVB-T2 będzie od poniedziałku cały kraj i z tego powodu w wielu domach telewizja nie będzie działać – niektóre kanały będą niedostępne, Chodzi m.in. o TVN i Polsat, Wynika to z braku odbiornika lub dekodera wspierającego DVB-T2 ze stosowanym także teraz naziemnie kodekiem HEVC, Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał To właśnie z uwagi na transformację telewizji naziemnej wielu odbiorców ma teraz duże kłopoty. Jednak nawet ci, którzy są wyposażeni w odpowiedni telewizor lub tuner, nie unikają problemów. Często obraz się zacina, a czasem nawet kanały zupełnie nie chcą działać,

Zanim „zwalimy” winę na nasz telewizor, warto najpierw sprawdzić kilka innych rzeczy. Poniżej wypisaliśmy możliwe przyczyny występowania problemów z odbiorem telewizji naziemnej, Nasze porady odnoszą się nie tylko do kanałów HD – zazwyczaj powody nieprawidłowego działania wszystkich stacji naziemnych są tożsame.

Pomijamy kwestię przejścia na DVB-T2, o której więcej można przeczytać klikając w poniższy link:

PRZECZYTAJ TAKŻE: Kolejne osoby stracą dostęp do telewizji naziemnej! To jeszcze nie koniec przejścia na DVB-T2 – gdzie zmiany?

Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Dlaczego kanały telewizji naziemnej nie działają? Problemy z odbiorem – możliwe przyczyny :

Antena jest niewłaściwa lub za słaba – zacznijmy od wykorzystywanej przez nas anteny naziemnej. Niezależnie od tego, czy jest ona wewnętrzna czy zewnętrzna, zajrzyjmy do jej specyfikacji. Część kanałów HD jest już obecnie nadawana w standardzie DVB-T2, a do ich odbioru konieczna jest antena obsługująca ten format. Może też być tak, że posiadany przez nas model jest zwyczajnie za słaby. Oceńmy, jak daleko znajdujemy się od najbliższego nadajnika i zerknijmy na moc kupionej anteny. W oszacowaniu możliwości odbioru pomoże nam na przykład aplikacja na smartfon, taka jak na przykład „DVB-T finder”; Antena jest nieprawidłowo ustawiona – jeżeli spełniamy powyższe warunki, to powinniśmy przyjrzeć się ustawieniu naszej anteny. Włączmy telewizor i poeksperymentujmy z kierunkiem – w ten sposób będziemy mogli „na żywo” ocenić, w jakiej pozycji antena zbiera najlepszy sygnał. Niewykluczone, że taki zabieg wyeliminuje nasze problemy z odbiorem kanałów nadawanych w jakości HD. Pamiętajmy, że antena powinna być skierowana w stronę najbliższego nadajnika. Ustawmy ją możliwie najwyżej. Jeżeli na drodze sygnału stoją jakieś budynki, próbujmy oszacować stopień odbicia wiązki od ich ścian i ustawić antenę w tę stronę; Docierający sygnał jest zbyt mocny – to wydaje się nielogiczne, ale czasami moc sygnału może być zwyczajnie za duża. Szczególnie, jeśli znajdujemy się bardzo blisko nadajnika – na przykład tuż obok niego. W takiej sytuacji warto rozważyć wymianę anteny na słabszą, lub ustawienie jej w taki sposób, by nie była skierowana bezpośrednio w stronę nadajnika; Nasza instalacja jest wadliwa – jeśli nic z powyższej listy nie pomaga, pozostaje nam jeszcze przejrzeć stan naszej instalacji – od kabla zasilającego w gniazdku, po ten antenowy wpięty do telewizora i poprowadzony do anteny. Upewnijmy się, że wszystkie przewody są odpowiednio, solidnie zamontowane i nie posiadają żadnych uszkodzeń

Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Czy korzystając z naszych porad udało Wam się wyeliminować zakłócenia odbioru? Czy kanały już działają i nie zacinają się? Koniecznie dajcie nam znać! Jeżeli wciąż zmagacie się z takimi problemami, problem rzeczywiście może leżeć po stronie telewizora. Red Carpet Tv Cyfrowy Polsat KtRy Kanał Źródło: własne Przeczytaj więcej na temat telewizji:

Kiedy zobaczymy mniejsze i tańsze telewizory z oszałamiającymi ekranami Micro LED? Nowa prognoza Sprawdź, czy jesteś gotowy na TV naziemną DVB-T2! W poniedziałek ostatnie zmiany – czy Twój TV jest na tej liście? Viaplay zdradza, w jakiej jakości będzie pokazywać mecze Premier League! Jednoznaczna reakcja fanów Piłkarski kanał odkodowany i dostępny w Polsce za darmo! Co i gdzie można oglądać? Ciekawy kanał teraz dostępny zupełnie za darmo w telewizji w Polsce! Co to? Jak odbierać?

1.3 10 głosy Article Rating

Jak wyszukać kanały na Astrze?

ZNAJDŹ ROZWIĄZANIE SZYBCIEJ – WYBIERZ SWÓJ DEKODER – 4K ULTRABOX + USW4001NCP / NCP-3670SF 4K DUALBOX+ ADB-G9SE WIFI PREMIUMBOX+ ADB NCP-4740SF WIFIBOX+ SAGEMCOM DSIW74 BOX + SAGEMCOM DSI87/DSI83 MEDIABOX+ ADB ITI-3740SX BOX+ ITI-2849ST/ 2850ST/ 2851S TURBOBOX+ ADB ITI-5720SX TVBOX+ DSB4300 ultraBox+ HDS 7241 ultraBox+ ITI 5800SX BOX+ HD ITI-5800S Trwa ładowanie. Wskazówka Odbiór kanałów z satelity Astra jest możliwy pod warunkiem, że korzystasz z odpowiedniej instalacji i konwertera. Masz dwie możliwości konfiguracji:

 • Użycie konwertera Monoblock – to najwygodniejsze rozwiązanie.
 • Instalacja typu „ZEZ” – składa się z: dodatkowego wysięgnika, dwóch konwerterów, przełącznika DiSEqC.

Jeśli posiadasz odpowiednią instalację postępuj wg poniższej instrukcji:

 1. Wciśnij MENU na pilocie do dekodera.
 2. Wybierz USTAWIENIA,
 3. Wybierz ANTENA.
 4. W zależności o tego ile kabli antenowych używasz wybierz KONFIGURACJA MINIMALNA lub KONFIGURACJA PODSTAWOWA.
 5. Zmień KONFIGURACJA na DiSEqC.
 6. Do satelity HOT BIRD i ASTRA przyporządkuj LNB od 1 do 4 (zgodnie z instrukcją podłączenia kabli przełącznika DiSEqC lub konwertera Monoblock), najczęściej HOT BIRD to LNB1, a ASTRA LNB2.
 7. Zaznacz DALEJ i wciśnij OK. Jeśli wybrałeś KONFIGURACJA PODSTAWOWA identycznie jak przed chwilą skonfiguruj ustawienia ANTENA 2 i kliknij w DALEJ.
 8. Zapisz zmiany i poczekaj na pobranie listy kanałów.

Uwaga Po ustawieniu sygnałów sterujących wyborem satelity – LNB, wartości parametrów POZIOM i JAKOŚĆ powinny być większe od zera (dla parametru JAKOŚĆ zalecamy by pasek wartość wynosiła ponad 50%). Zerowa wartość parametru JAKOŚĆ może wynikać z nieprawidłowego przyporządkowania sygnałów sterujących DiSEqC lub z tego powodu, że nie posiadasz instalacji umożliwiającej odbiór kanałów z satelity Astra.

 • Użycie konwertera Monoblock – to najwygodniejsze rozwiązanie.
 • Instalacja typu „ZEZ” – składa się z: dodatkowego wysięgnika, dwóch konwerterów, przełącznika DiSEqC.

Opis instalacji antenowej umożliwiającej odbiór kanałów z satelity Astra znajdziesz tutaj, Zalecana średnica anteny w obu przypadkach to minimum 80cm. W przypadku instalacji UNICABLE nie ma możliwości odbioru kanałów z satelity ASTRA Po podłączeniu zestawu skonfiguruj dekoder: użyj przycisku SETUP na pilocie i wybierz INSTALACJA -> ANTENA -> wybierz DiSEqC Konfigurację zmień na DiSEqC. HOT BIRD domyślnie ustawiony jest jako LNB 1, a ASTRA jako BRAK. Do satelity HOT BIRD i ASTRA przyporządkuj LNB od 1 do 4 (zgodnie z instrukcją podłączenia kabli przełącznika DiSEqC lub konwertera Monoblock), najczęściej HOT BIRD to LNB1, a ASTRA LNB2 (wybierz je klawiszem nawigacyjnym w dół oraz następnie klawiszami w prawo). Po przyporządkowaniu LNB, klawiszem nawigacyjnym (w dół) wybierz DALEJ oraz potwierdź to przyciskiem OK na pilocie. Dekoder wykona test konfiguracji i wyświetli jej wynik: W przypadku komunikatu: „DEKODER JEST SKONFIGUROWANY PRAWIDŁOWO. WYBIERZ PRZYCISK „ZAPISZ” zaznacz pole ZAPISZ i potwierdź to przyciskiem OK. Dekoder pobierze listę kanałów. Kanały z satelity Astra zajmują w opisywanym dekoderze pozycję powyżej 500-670. W przypadku informacji o nieprawidłowej konfiguracji wybierz POWRÓT, Możliwe przyczyny:

 • Przyporządkowanie kanałów LNB nie odpowiada ustawieniom konwertera – sprawdź w instrukcji obsługi.
 • Brak siły lub jakości – sprawdź jak postępować w takim przypadku tutaj,

Po ustawieniu sygnałów sterujących wyborem satelity – LNB, wartości parametrów SIŁA i JAKOŚĆ powinny być większe od zera (dla parametru JAKOŚĆ zalecamy by pasek informujący był oznaczony kolorem zielonym). Zerowa wartość parametru JAKOŚĆ może wynikać z nieprawidłowego przyporządkowania sygnałów sterujących DiSEqC.

 • Użycie konwertera Monoblock – to najwygodniejsze rozwiązanie.
 • Instalacja typu „ZEZ” – składa się z: dodatkowego wysięgnika, dwóch konwerterów, przełącznika DiSEqC.

Opis instalacji antenowej umożliwiającej odbiór kanałów z satelity Astra znajdziesz tutaj, Zalecana średnica anteny w obu przypadkach to minimum 80cm. Dekoder umożliwia odbiór kanałów z satelitów HotBird 13.0°E i Astra 19.2°E z DISEQC w standardzie 1.0. Jest to rysunek poglądowy. W prawidłowej instalacji typu ZEZ, konwerter zainstalowany na głównym wysięgniku powinien odbierać sygnał z Hot Bird, a dodatkowy konwerter służący do odbioru sygnały z satelity Astra powinien być umieszczony po prawej stronie od głównego wysięgnika (patrząc od strony tarczy anteny). W przypadku gdy Przełącznik DiSEqC ma inne ustawienia odbiór nie będzie możliwy: Odbiór kanałów z satelity Astra jest możliwy pod warunkiem, że korzystasz z odpowiedniej instalacji i konwertera. Masz dwie możliwości konfiguracji:

 • Użycie konwertera Monoblock – to najwygodniejsze rozwiązanie.
 • Instalacja typu „ZEZ” – składa się z: dodatkowego wysięgnika, dwóch konwerterów, przełącznika DiSEqC.

Opis instalacji antenowej umożliwiającej odbiór kanałów z satelity Astra znajdziesz tutaj, Zalecana średnica anteny w obu przypadkach to minimum 80cm. W przypadku instalacji UNICABLE nie ma możliwości odbioru kanałów z satelity ASTRA Po podłączeniu zestawu skonfiguruj dekoder: użyj przycisku MENU na pilocie i wybierz: USTAWIENIA -> INSTALACJA -> ANTENA -> METODA KONFIGURACJI Wybierz właściwą opcję zależną od tego ile kabli antenowych posiadasz: Konfigurację zmień na DiSEqC. HOT BIRD domyślnie ustawiony jest jako LNB1, a ASTRA jako BRAK. Do satelity HOT BIRD i ASTRA przyporządkuj LNB od 1 do 4 (zgodnie z instrukcją podłączenia kabli przełącznika DiSEqC lub konwertera Monoblock), najczęściej HOT BIRD to LNB1, a ASTRA LNB2 (wybierz je klawiszem nawigacyjnym w dół oraz następnie klawiszami w prawo). Jeśli do dekodera podłączone są dwa kable antenowe i wybrałeś konfigurację na 2 anteny to zobaczysz identyczną plansze dotyczącą ANTENY 2, Postępuj tak samo jak w przypadku Anteny 1. Dekoder wykona test konfiguracji i wyświetli jej wynik: W przypadku komunikatu: „DEKODER JEST SKONFIGUROWANY PRAWIDŁOWO. Zaznacz pole ZAPISZ i potwierdź to przyciskiem OK. Dekoder pobierze listę kanałów. W dekoderze Mediabox+ kanały z satelity Astra zajmują od nr 500 do 659. Są to kanały FTA, a pełna ich lista jest dostępna tutaj, W przypadku informacji o nieprawidłowej konfiguracji wybierz POWRÓT. Możliwe przyczyny:

 • Przyporządkowanie kanałów LNB nie odpowiada ustawieniom konwertera – sprawdź w instrukcji obsługi.
 • Brak siły lub jakości – sprawdź jak postępować w takim przypadku tutaj,

Po ustawieniu sygnałów sterujących wyborem satelity – LNB, wartości parametrów SIŁA i JAKOŚĆ powinny być większe od zera (dla parametru JAKOŚĆ zalecamy by pasek informujący był oznaczony kolorem zielonym). Zerowa wartość parametru JAKOŚĆ może wynikać z nieprawidłowego przyporządkowania sygnałów sterujących DiSEqC.

 • Użycie konwertera Monoblock – to najwygodniejsze rozwiązanie.
 • Instalacja typu „ZEZ” – składa się z: dodatkowego wysięgnika, dwóch konwerterów, przełącznika DiSEqC.

Opis instalacji antenowej umożliwiającej odbiór kanałów z satelity Astra znajdziesz tutaj, Zalecana średnica anteny w obu przypadkach to minimum 80cm. Dekoder PACE PVR umożliwia odbiór kanałów z satelitów HotBird 13.0°E i Astra 19.2°E z DISEQC w standardzie 1.0. Jest to rysunek poglądowy. W prawidłowej instalacji typu ZEZ, konwerter zainstalowany na głównym wysięgniku powinien odbierać sygnał z Hot Bird, a dodatkowy konwerter służący do odbioru sygnały z satelity Astra powinien być umieszczony po prawej stronie od głównego wysięgnika (patrząc od strony tarczy anteny). W przypadku gdy Przełącznik DiSEqC ma inne ustawienia odbiór nie będzie możliwy: Możesz także korzystać z instalacji dwukablowej, przykład: Jest to rysunek poglądowy. W prawidłowej instalacji typu ZEZ, konwerter zainstalowany na głównym wysięgniku powinien odbierać sygnał z Hot Bird, a dodatkowy konwerter służący do odbioru sygnały z satelity Astra powinien być umieszczony po prawej stronie od głównego wysięgnika (patrząc od strony tarczy anteny).

 • Użycie konwertera Monoblock – to najwygodniejsze rozwiązanie.
 • Instalacja typu „ZEZ” – składa się z: dodatkowego wysięgnika, dwóch konwerterów, przełącznika DiSEqC.

Opis instalacji antenowej umożliwiającej odbiór kanałów z satelity Astra znajdziesz tutaj, Zalecana średnica anteny w obu przypadkach to minimum 80cm. W przypadku instalacji UNICABLE nie ma możliwości odbioru kanałów z satelity ASTRA Po podłączeniu zestawu skonfiguruj dekoder: użyj przycisku MENU na pilocie i wybierz: USTAWIENIA -> INSTALACJA -> ANTENA -> METODA KONFIGURACJI Wybierz właściwą opcję zależną od tego ile kabli antenowych posiadasz: Konfigurację zmień na DiSEqC. HOT BIRD domyślnie ustawiony jest jako LNB1, a ASTRA jako BRAK. Do satelity HOT BIRD i ASTRA przyporządkuj LNB od 1 do 4 (zgodnie z instrukcją podłączenia kabli przełącznika DiSEqC lub konwertera Monoblock), najczęściej HOT BIRD to LNB1, a ASTRA LNB2 (wybierz je klawiszem nawigacyjnym w dół oraz następnie klawiszami w prawo). Jeśli do dekodera podłączone są dwa kable antenowe i wybrałeś konfigurację na 2 anteny to zobaczysz identyczną plansze dotyczącą ANTENY 2, Postępuj tak samo jak w przypadku Anteny 1. Dekoder wykona test konfiguracji i wyświetli jej wynik: W przypadku komunikatu: „DEKODER JEST SKONFIGUROWANY PRAWIDŁOWO. WYBIERZ PRZYCISK >” zaznacz pole ZAPISZ i potwierdź to przyciskiem OK. Dekoder pobierze listę kanałów. Kanały z satelity Astra w dekoderach wifi Premiumbox+ zajmują pozycję powyżej 650. W przypadku informacji o nieprawidłowej konfiguracji wybierz POWRÓT. Możliwe przyczyny:

 • Przyporządkowanie kanałów LNB nie odpowiada ustawieniom konwertera – sprawdź w instrukcji obsługi.
 • Brak siły lub jakości – sprawdź jak postępować w takim przypadku tutaj,

Po ustawieniu sygnałów sterujących wyborem satelity – LNB, wartości parametrów SIŁA i JAKOŚĆ powinny być większe od zera (dla parametru JAKOŚĆ zalecamy by pasek informujący był oznaczony kolorem zielonym). Zerowa wartość parametru JAKOŚĆ może wynikać z nieprawidłowego przyporządkowania sygnałów sterujących DiSEqC.