Czy doda ma chłopaka?

Z kim Doda jest w zwiazku?

Doda – jedna z najbardziej znanych Polskich artystek świętuje 38. urodziny ukochanego Dariusza Pachuta. Para spotyka się od kilku miesięcy, spędzają ze sobą każdą chwilę i dzielą się swoim szczęściem

Czy Doda i pachut są razem?

Dariusz Pachut wybrał się w podróż do Tajlandii, gdzie najprawdopodobniej przebywa z Dodą. Na InstaStories sportowiec zamieścił serię zdjęć z siłowni. Na jednym z nich pozuje z Dodą, którą miał na telefonie. Fani cieszą się, gdyż mają dowód na to, że para znów jest razem. czy doda ma chłopaka MW Media Doda i Dariusz Pachut (2023 r.) Doda i Dariusz Pachut potwierdzili swój związek w listopadzie 2022 r. Od tego czasu chętnie dzielili się informacjami na temat swojego związku. Pokazywali wspólne zdjęcia, relacjonowali wycieczki i opowiadali o swoim uczuciu.

Jednak w pewnym momencie ukochany zniknął z profilu wokalistki. Kryzys w związku gwiazdy miał wybuchnąć we Władysławowie, gdzie Doda śpiewała na koncercie TVP, Potem media spekulowały, że para tak naprawdę się nie rozstała i ukrywa swój związek przed światem. Po koncercie na „Roztańczony PGE Narodowy” paparazzi przyłapali Dodę jak wsiada do auta wraz z Dariuszem Pachutem.

Kolejny raz, gdy mogliśmy zobaczyć ich razem, był, kiedy wokalistka grała swój koncert w ramach trasy „Aquaria Tour”.

Zobacz także: Doda i Dariusz Pachut znowu razem?! Byli widziani na „Roztańczony PGE Narodowy”

Dalszy ciąg materiału pod wideo

Kto jest teraz chłopakiem Dody?

Doda i Dariusz Pachut byli razem blisko rok. Czy to koniec ich związku? – Kilka miesięcy temu wydawało się, że los Dody wreszcie się odmienił, Nowym wybrankiem artystki został Dariusz Pachut, Przez długi czas oboje zdawali się tworzyć udany związek. Gdy fani wokalistki byli już przekonani, że gwiazda znalazła u boku podróżnika szczęście, media obiegła wieść o ich rozstaniu.

Z kim Doda była w związku?

Dorota Doda Rabczewska – partnerzy – Doda jest częścią polskiego show-biznesu już od 20 lat. Przez dwie dekady artystycznej działalności zdążyła wydać szereg albumów, a ostatni, „Aquaria”, pokrył się złotem jeszcze przed oficjalną premierą. Zdążyła również poznać gorzki smak miłości – w trakcie kariery zdążyła dwukrotnie wyjść za mąż i dwukrotnie się rozwieść.

Nie obyło się też bez skandali, które wybuchały przy okazji rozstań z niektórymi z partnerów. Swoje życie miłosne postanowiła wziąć pod lupę sama zainteresowana, co dało polskiej telewizji program pt. „ Doda.12 kroków do miłości „. Spotykała się tam z 12 kandydatami na partnera, jednak finalnie nic z tego nie wyszło.

My z kolei postanowiliśmy przyjrzeć się poprzednim partnerom Dody, z którymi tworzyła w pewnym momencie związek, a nawet i małżeństwo. Radosław Majdan, Nergal, Błażej Szychowski, Emil Haidar, Emil Stępień, Max Hodges, Dariusz Pachut – nie pominęliśmy nikogo.

Czy Doda Rozstala się z partnerem?

Pierwsza oficjalna reakcja Dody po rozstaniu z Pachutem! „W żadnym punkcie się nie przecinają” Doda rozstała się z Dariuszem Pachutem, Choć obydwoje oficjalnie nie potwierdzili tych doniesień, nikt nie ma już wątpliwości, że tak się stało. Wreszcie doczekaliśmy się oficjalnej informacji ze strony artystki. Jej managerka przekazała prasie oświadczenie. W połowie lipca obydwoje przestali społecznościowych, piosenkarka usunęła też wszystkie zdjęcia z ukochanym. Następnie niemal rozpłakała się, udzielając wywiadu, gdy mówiła o tym, że chciałaby być zakochana. Do mediów zaczęły przedostawać się kolejne sensacyjne doniesienia, jak te, że przyczyną rozpadu związku miała być chorobliwa zazdrość partnera artystki.

Doda miała być ograniczana przez Pachuta nawet co do zawodowych projektów. Ponoć jej ex zabraniał jej wielu rzeczy podczas pracy. Piosenkarka prosiła, żeby nie wypytywać ją o życie prywatne, ponieważ, napisaną ze Smolastym, a także ruszał jej autorski program w Polsacie. Sam Pachut także nie skomentował rozstania.

Za to umawiał się z fanami na wyprawy w celu zdobycia kolejnych wodospadów, a także widziany był z inną kobietą na mieście. Fani wreszcie doczekali się oficjalnej informacji na temat rozstania z Pachutem. Managerka piosenkarki przekazała wiadomość Plejadzie, Nie była ona zbyt długa, ale za to bardzo wymowna. Zwracam się z ogromną prośbą o zaprzestanie komunikacji i łączenia projektów zawodowych artystki Dody z panem Dariuszem Pachutem – napisała agentka artystki w komunikacie. Każdy z nich ma swoje odrębne ścieżki zawodowe, które to w żadnym punkcie się nie przecinają. Z szacunku do ciężkiej, ponad 20-letniej pracy Dody, proszę, aby jej efekty nie były podpinane pod relacje z panem Dariuszem oraz pod niego samego – podkreśliła managerka. Wydaje się, że jest to ostatni element zakończenia związku Dody i Dariusza Pachuta. Jest Wam szkoda tej pary? Doda Doda Doda na nowym zdjęciu Doda nie radzi sobie z kłopotami? : Pierwsza oficjalna reakcja Dody po rozstaniu z Pachutem! „W żadnym punkcie się nie przecinają”

Czy Doda Rozstala się ze swoim partnerem?

Doda i Dariusz Pachut się rozstali? „Doszło do ostrej wymiany zdań” – Serwis światgwiazd.pl opublikował relację swojego informatora, który nie ma wątpliwości, że związek Dody i Dariusza Pachuta to już przeszłość, Cytowane źródło portalu ujawniło nawet okoliczności zakończenia relacji piosenkarki i podróżnika, Doda, Dariusz Pachut w 2023 r. Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. W serwisie Plejada.pl każdego dnia piszemy o najważniejszych wydarzeniach show-biznesowych, Bądź na bieżąco! Obserwuj Plejadę w Wiadomościach Google. Odwiedź nas także na Facebooku, Instagramie, YouTubie oraz TikToku,

See also:  Czy marta manowska wyszła za mąż?

Ile razy Doda wyszła za mąż?

Doda – pierwszy mąż – Artystka była mężatką dwukrotnie. Pierwszym mężem Dody był znany i ceniony piłkarz Radosław Majdan, który jest obecnie mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Artystka nigdy nie ukrywała, że sportowiec był miłością jej życia. Polscy Beckhamowie, jak nazywała ich prasa, pobrali się w 2005 roku.

I choć początkowo wszystko wskazywało na to, że są sobie pisani, z czasem na jaw wyszły informacje o zdradach, jakich miał dopuszczać się Majdan. W 2007 roku do mediów przedostały się zdjęcia bramkarza z tajemniczą blondynką, a Doda na kanapie w Dzień Dobry TVN ogłosiła rozwód. Ostatecznie para rozwiodła się w 2008 roku.

To Radkowi Majdanowi piosenkarka zadedykowała piosenki Katharsis i Ostatni raz ci zaśpiewam. ZOBACZ TAKŻE: DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023

Czy Doda się zakocha?

Doda jest zakochana! Komentuje finał swojego show – O Dodzie znów jest głośno! Po wydaniu bestsellerowej płyty „Aquaria” i finale swojego show w Polsacie „12 kroków do miłości” gwiazda na chwilę zniknęła z sieci, by móc. nacieszyć się swoim nowym związkiem! W ostatnim odcinku programu artystka wyznała, że jest zakochana.

Następnie przez długi czas ukrywała, kim jest jej nowy partner. Okazało się, że to Dariusz Pachut – ratownik medyczny, podróżnik i sportowiec. Doda i jej ukochany wybrali się niedawno na rajskie wakacje do Wietnamu i dopiero po kilku dniach pokazali pierwsze oficjalne zdjęcie jako para. Okazuje się, że wokalistka nie ma zamiaru epatować swoimi uczuciami w sieci.

Nie chce więc zdradzać, jakim mężczyzną jest Dariusz: Niczego nie zdradzę, ponieważ uważam, że miłość nie potrzebuje publiczności, a publiczność nie powinna potrzebować detali z mojego życia prywatnego Czuję się jak każda inna zakochana osoba. czy doda ma chłopaka Instagram @dodaqueen Po finale programu „Doda.12 kroków do miłości” niektórzy widzowie poczuli się rozczarowani, że gwiazda nie wybrała żadnego kandydata z programu oraz krytykowali za to, że znalazła sobie faceta w realnym życiu. Jak tłumaczy to Doda? (śmiech) Czy ty słyszysz, jak to absurdalnie brzmi? Eksperyment sam w sobie zakłada, że jest badaniem, próbą, to nie jest prawdziwe życie.

Przejdźmy zatem do realnego życia. Program „Doda.12 kroków do miłości” nie polegał na tym, by znaleźć mi męża. Ten reality show był wymyślony dla mądrych i wrażliwych ludzi, którzy umieli wyciągnąć lekcję dla siebie. A reszta, która oczekiwała, że będę królikiem doświadczalnym w tym eksperymencie tylko po to, by po dwóch randkach zakochać się na siłę w jednym z 12 kandydatów, nie zrozumiała idei show.

Lepiej byłoby, gdybym udawała przez miesiąc, że kogoś wybrałam, mimo że to byłoby kłamstwo? Mam dużo dystansu do tego – mówi w „Party” Doda. czy doda ma chłopaka Mat. prasowe Doda nie chciała więc niczego udawać. Po finale otrzymała też mnóstwo słów wsparcia, głównie od kobiet, które podobnie jak gwiazda, zdecydowały się m.in. na terapię: To program rozrywkowy, który ma bawić, ale nie moim kosztem. Zaczęłam i skończyłam go jako singielka i nie żałuję.

Już w półfinale powiedziałam, że nie czuję, bym mogła któregokolwiek z kandydatów zaprosić na randkę weekendową. Dlatego zamieniliśmy ją na wyjazd z przyjaciółmi. Zarówno Stefan, jak i ja na to spotkanie zabraliśmy bliskie sobie osoby. To była transparentna sytuacja. A dla widzów? Wielu do mnie pisało, że dzięki programowi zapisali się natychmiast na terapię, bo przestali się wstydzić.

Wiele kobiet komentowało, że widzą we mnie swoje lustrzane odbicie i dziękują za odwagę w pokazywaniu swoich słabości. Przecież mogłam montować odcinki tak, żeby zrobić sobie dobry PR, ale jak wtedy ktokolwiek miałby wyciągnąć lekcje? Nie ukrywajmy, w randkowaniu byłam i jestem fatalna.

Czy Doda wróciła do Pachuta?

Nie ma to jak widzieć szczęśliwą Dodę. Jej wyśmienity humor po ostatnich zawodowych sukcesach udzielił się jej do tego stopnia, że wróciła do tematu Dariusza Pachuta. Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach zachowywała się, jakby nie istniał.

Czym zajmuje się facet Dody?

Kim jest nowy partner Dody? Dariusz Pachut to 37-letni podróżnik i ratownik medyczny, który pochodzi z Zabrzeży, miejscowości w pobliżu Łącka. Mało kto wie, że mężczyzna jest rodowitym sądeczaninem, który kocha góry.

Co się dzieje z mężem Dody?

Sąd przedłużył dla niego areszt, a postawionych zostało mu aż 95 zarzutów, w tym przywłaszczenia mienia o wartości 8,5 mln złotych. Emil S. to nie tylko były mąż Doroty Rabczewskiej, ale również współproducent filmu 'Dziewczyny z Dubaju’. Eks Dody został aresztowany 7 lutego 2023 roku.

Ile Doda byla z Pachutem?

Czy para zakończyła związek? – Doda spotykała się z Dariuszem Pachutem od listopada 2022 roku. Para chętnie publikowała wspólne zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych, Pokazywali światu swoją miłość i nie mieli nic do ukrycia — byli szczęśliwi,

 • Jakiś czas temu fani artystki odkryli, że z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie ich wspólne fotografie i nagrania, a para przestała się wzajemnie obserwować.
 • Celebryci nie komentowali jednak dotychczas tych doniesień.
 • Fani celebrytów uważają, że nie są oni już razem, jednak dotychczas żadna ze stron nie potwierdziła tych rewelacji — oficjalny status ich relacji nie jest nam znany.

Doda powiedziała jakiś czas temu, że przeżywa ostatnio trudne chwile i prosi fanów o odrobinę wyrozumiałości, Niektórzy fani nie uszanowali jednak tej prośby i nadal plotkują na temat ich relacji. Podejrzewają oni dwie możliwości: piosenkarka i jej partner się rozstali, a następnie ponownie zeszli, lub też nigdy nie zakończyli relacji.

See also:  Czy justyna kowalczyk jest mężatką?

Czy Doda w ciazy?

Doda eksponuje ciążowy brzuch – Doda opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w obcisłym koronkowym kombinezonie, a w oczy rzuca się ciążowy brzuch. Nad kadrem widnieje duży pomarańczowy napis ” MAMA „. To jednak część opisu – całość brzmi ” Premiera klipu 'MAMA’ 30.12.23″.

Czy Doda bierze slub?

Doda opublikowała nagranie z informacją o ślubie – Milcząca od pewnego czasu Doda przekazała ważną nowinę, Wygląda na to, że wokalistka powoli wraca do aktywności w mediach społecznościowych. I to w jakim stylu! Artystka właśnie opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym widać znak z informacją o ślubie. czy doda ma chłopaka fot Adam Jankowski/REPORTER Doda nie zdradziła nic więcej. W kadrze pojawiło się jedynie drzewo i znak z napisem: „Wedding trees”. Natomiast w tle słyszymy piosenkę wokalistki. Warto przypomnieć, że gwiazda zapowiedziała bardzo ważną informację, którą ma przekazać już jutro, czyli 29 listopada. czy doda ma chłopaka Instagram/Doda Niektórzy internauci mogą pomyśleć, że chodzi o ślub Dody. Jednak wokalistka zaznaczyła już kilka razy, że nie będzie opowiadała o swoich związkach w mediach społecznościowych, ponieważ nie służy to jej relacjom.

Dlaczego Nergal i Doda się rozstali?

Nergal szczerze o rozstaniu z Dodą Dlaczego Nergal (35 l.) zakończył związek z Dodą (28 l.)? W biografii zespołu Behemoth wokalista zdradził szczegóły. Zdjęcie czy doda ma chłopaka Nergal, Doda / Michał Nicol / MWMedia Byli parą od maja 2009 do marca 2011. Rabczewska towarzyszyła muzykowi podczas jego walki z białaczką. Ich rozstanie było sporym zaskoczeniem, tym bardziej że Doda nie ukrywała w wywiadach, iż w końcu znalazła miłość swojego życia.

 1. W książce „Behemoth.
 2. Onkwistadorzy diabła” Nergal wyjaśnił, dlaczego ich związek nie przetrwał.
 3. Myślę, że Dorota podczas mojej choroby w dużej mierze zrezygnowała z siebie.
 4. I ja i ona nie zdawaliśmy sobie sprawy z tego, jak wiele nas to siły kosztowało” – czytamy.
 5. Pewnie więcej ją, bo moje cierpienia były bardziej natury fizycznej.

U istoty związku dwojga ludzie leżą kompromisy, a mam wrażenie, że nie w każdym aspekcie byliśmy na nie gotowi. Chcieliśmy zachować swoje miejsca, swoją przestrzeń życiową. Może nie powinienem tego mówić, ale już podczas choroby zaczęło do mnie docierać, że bardzo wiele z tej przestrzeni oddałem Dorocie albo po prostu wyzbyłem się pewnych rzeczy dla niej, nie dla siebie.

Jednocześnie nie czując się z tym tak naprawdę komfortowo”. Choć po wyjściu ze szpitala para nadal utrzymywała ze sobą kontakt, zabrakło już „żaru” między nimi. Pojawiły się nieporozumienia, kłótnie, pretensje. Doda zajęła się swoją karierą, „każdy dzień, każda rozmowa oddalały ich od siebie”. Co więcej, Nergal nie wrócił do mieszkania Dody, a zamieszkał z rodzicami.

Jak tłumaczy, był w złym stanie fizycznym i psychicznym. Musiał uporać się z wieloma sprawami, które Doda nie do końca pojmowała. Nie wyobrażał sobie życia, tuż po przebytej chorobie, w ogniu wydarzeń, mieszkając z Rabczewską w Warszawie. „Jak pomyślałem o tym, że mieszkając na warszawskim Mokotowie, opuchnięty po terapii sterydowej, trochę niedołężny, słabo wyglądający, miałbym natykać się codziennie na paparazzich czy inne hieny, było dla mnie jasne, że nie chcę. czy doda ma chłopaka 1 / 13 fot.Piotr Grzybowski : Nergal szczerze o rozstaniu z Dodą

Czy Doda jest nadal z Darkiem?

Doda i Pachut przyłapani pod Narodowym. Znów są razem czy wywiedli wszystkich w pole? Doda i Dariusz Pachut idealnie do siebie pasowali – tak twierdziła znakomita większość fanów Dody. Czyżby była szansa na to, że zobaczą jeszcze tę parę oficjalnie razem? Choć piosenkarka i Pachut nigdy tego nie potwierdzili, wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że nie są już razem. Z ich Instagramów zniknęły wspólne fotki, przestali się nawzajem obserwować. w tej sprawie. W języku gwiazd i celebrytów oznacza to właśnie rozstanie.

Osoby z otoczenia piosenkarki zaczęły mówić, że Pachut był o nią zbyt zazdrosny, nawet w kwestiach zawodowych. Gdy ukazał się teledysk do nowej piosenki Dody i Smolastego, zawrzało. Fani przepowiadali, że wokalistka zwiążę się z raperem i że to o niego zazdrosny był jej były facet. Po tym, jak fani przez kilka tygodni pocieszali swoją idolkę i wysyłali jej ogrom swoich ciepłych uczuć, niektórzy zaczęli podejrzewać, że coś w tej sytuacji nie gra.

Bacznie obserwując obydwa profile celebrytów, można było dojść do zaskakujących wniosków. A to relacje odbywały się, A to zgadzały się oprawki okularów, noszone przez Dodę i Pachuta na zdjęciach, umieszczanych w sieci. Wśród sylwetek w tle fani rozpoznawali Dariusza Pachuta, gdy zdjęcia wrzucała piosenkarka. Niektórzy z internautów stwierdzili, że całe rozstanie było tylko medialną zagrywką, obliczoną na jakieś korzyści celebrytów. Nikt nie spodziewał się jednak, że pokaże się także w towarzystwie swojego byłego. obecnego. chłopaka. Chyba już wszyscy się pogubili, jakie relacje łączą Dodę i Dariusza Pachuta. Czy zainteresowani w końcu wyjaśnią, co się między nimi dzieje? Doda, Dariusz Pachuta : Doda i Pachut przyłapani pod Narodowym. Znów są razem czy wywiedli wszystkich w pole?

Ile razy Doda wyszła za mąż?

Doda – pierwszy mąż – Artystka była mężatką dwukrotnie. Pierwszym mężem Dody był znany i ceniony piłkarz Radosław Majdan, który jest obecnie mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan. Artystka nigdy nie ukrywała, że sportowiec był miłością jej życia. Polscy Beckhamowie, jak nazywała ich prasa, pobrali się w 2005 roku.

 • I choć początkowo wszystko wskazywało na to, że są sobie pisani, z czasem na jaw wyszły informacje o zdradach, jakich miał dopuszczać się Majdan.
 • W 2007 roku do mediów przedostały się zdjęcia bramkarza z tajemniczą blondynką, a Doda na kanapie w Dzień Dobry TVN ogłosiła rozwód.
 • Ostatecznie para rozwiodła się w 2008 roku.
See also:  Jak wyglądają polskie gwiazdy bez makijażu?

To Radkowi Majdanowi piosenkarka zadedykowała piosenki Katharsis i Ostatni raz ci zaśpiewam. ZOBACZ TAKŻE: DODA o reality-show z GÓRNIAK! Wyjaśnia SYMBOLE występu PSHF 2023

Czy Doda bierze slub?

Doda opublikowała nagranie z informacją o ślubie – Milcząca od pewnego czasu Doda przekazała ważną nowinę, Wygląda na to, że wokalistka powoli wraca do aktywności w mediach społecznościowych. I to w jakim stylu! Artystka właśnie opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym widać znak z informacją o ślubie. czy doda ma chłopaka fot Adam Jankowski/REPORTER Doda nie zdradziła nic więcej. W kadrze pojawiło się jedynie drzewo i znak z napisem: „Wedding trees”. Natomiast w tle słyszymy piosenkę wokalistki. Warto przypomnieć, że gwiazda zapowiedziała bardzo ważną informację, którą ma przekazać już jutro, czyli 29 listopada. czy doda ma chłopaka Instagram/Doda Niektórzy internauci mogą pomyśleć, że chodzi o ślub Dody. Jednak wokalistka zaznaczyła już kilka razy, że nie będzie opowiadała o swoich związkach w mediach społecznościowych, ponieważ nie służy to jej relacjom.

Ile Doda byla z Pachutem?

Czy para zakończyła związek? – Doda spotykała się z Dariuszem Pachutem od listopada 2022 roku. Para chętnie publikowała wspólne zdjęcia i nagrania w mediach społecznościowych, Pokazywali światu swoją miłość i nie mieli nic do ukrycia — byli szczęśliwi,

 1. Jakiś czas temu fani artystki odkryli, że z mediów społecznościowych zniknęły wszystkie ich wspólne fotografie i nagrania, a para przestała się wzajemnie obserwować.
 2. Celebryci nie komentowali jednak dotychczas tych doniesień.
 3. Fani celebrytów uważają, że nie są oni już razem, jednak dotychczas żadna ze stron nie potwierdziła tych rewelacji — oficjalny status ich relacji nie jest nam znany.

Doda powiedziała jakiś czas temu, że przeżywa ostatnio trudne chwile i prosi fanów o odrobinę wyrozumiałości, Niektórzy fani nie uszanowali jednak tej prośby i nadal plotkują na temat ich relacji. Podejrzewają oni dwie możliwości: piosenkarka i jej partner się rozstali, a następnie ponownie zeszli, lub też nigdy nie zakończyli relacji.

Czy Doda się zakocha?

Doda jest zakochana! Komentuje finał swojego show – O Dodzie znów jest głośno! Po wydaniu bestsellerowej płyty „Aquaria” i finale swojego show w Polsacie „12 kroków do miłości” gwiazda na chwilę zniknęła z sieci, by móc. nacieszyć się swoim nowym związkiem! W ostatnim odcinku programu artystka wyznała, że jest zakochana.

Następnie przez długi czas ukrywała, kim jest jej nowy partner. Okazało się, że to Dariusz Pachut – ratownik medyczny, podróżnik i sportowiec. Doda i jej ukochany wybrali się niedawno na rajskie wakacje do Wietnamu i dopiero po kilku dniach pokazali pierwsze oficjalne zdjęcie jako para. Okazuje się, że wokalistka nie ma zamiaru epatować swoimi uczuciami w sieci.

Nie chce więc zdradzać, jakim mężczyzną jest Dariusz: Niczego nie zdradzę, ponieważ uważam, że miłość nie potrzebuje publiczności, a publiczność nie powinna potrzebować detali z mojego życia prywatnego Czuję się jak każda inna zakochana osoba. czy doda ma chłopaka Instagram @dodaqueen Po finale programu „Doda.12 kroków do miłości” niektórzy widzowie poczuli się rozczarowani, że gwiazda nie wybrała żadnego kandydata z programu oraz krytykowali za to, że znalazła sobie faceta w realnym życiu. Jak tłumaczy to Doda? (śmiech) Czy ty słyszysz, jak to absurdalnie brzmi? Eksperyment sam w sobie zakłada, że jest badaniem, próbą, to nie jest prawdziwe życie.

Przejdźmy zatem do realnego życia. Program „Doda.12 kroków do miłości” nie polegał na tym, by znaleźć mi męża. Ten reality show był wymyślony dla mądrych i wrażliwych ludzi, którzy umieli wyciągnąć lekcję dla siebie. A reszta, która oczekiwała, że będę królikiem doświadczalnym w tym eksperymencie tylko po to, by po dwóch randkach zakochać się na siłę w jednym z 12 kandydatów, nie zrozumiała idei show.

Lepiej byłoby, gdybym udawała przez miesiąc, że kogoś wybrałam, mimo że to byłoby kłamstwo? Mam dużo dystansu do tego – mówi w „Party” Doda. czy doda ma chłopaka Mat. prasowe Doda nie chciała więc niczego udawać. Po finale otrzymała też mnóstwo słów wsparcia, głównie od kobiet, które podobnie jak gwiazda, zdecydowały się m.in. na terapię: To program rozrywkowy, który ma bawić, ale nie moim kosztem. Zaczęłam i skończyłam go jako singielka i nie żałuję.

 • Już w półfinale powiedziałam, że nie czuję, bym mogła któregokolwiek z kandydatów zaprosić na randkę weekendową.
 • Dlatego zamieniliśmy ją na wyjazd z przyjaciółmi.
 • Zarówno Stefan, jak i ja na to spotkanie zabraliśmy bliskie sobie osoby.
 • To była transparentna sytuacja.
 • A dla widzów? Wielu do mnie pisało, że dzięki programowi zapisali się natychmiast na terapię, bo przestali się wstydzić.

Wiele kobiet komentowało, że widzą we mnie swoje lustrzane odbicie i dziękują za odwagę w pokazywaniu swoich słabości. Przecież mogłam montować odcinki tak, żeby zrobić sobie dobry PR, ale jak wtedy ktokolwiek miałby wyciągnąć lekcje? Nie ukrywajmy, w randkowaniu byłam i jestem fatalna.