Hotel Sixty Six Dlaczego ZamkniTy

Kto jest właścicielem hotelu Sixty Six?

„Nie zamieniłabym branży hotelarskiej na inną” – wywiad z Agnieszką Kurowską – Horeca Business Club Właścicielka ekskluzywnego, butikowego SixtySix w Warszawie oraz współwłaścicielka Rezydencji Gubałówka w Zakopanem. Prywatnie szczęśliwa mama nastoletniej blogerki Andziaks, którą na Instagramie obserwują setki tysięcy rówieśniczek.

 • Jednym słowem: kobieta sukcesu, która w pewnym momencie kariery zawodowej postawiła na inwestycje w nieruchomości, dzięki czemu udało jej się dorobić mitycznego pierwszego miliona.
 • Podczas wiosennej edycji konferencji Hotel Meeting mieliśmy wyjątkową okazję porozmawiać z Agnieszką Kurowską m.in.
 • Na temat jej początków w branży hotelarskiej, rozwoju nowych technologii oraz planów związanych z rozszerzeniem przedsiębiorczej działalności.

Mateusz Świst (Redaktor Naczelny Horeca Business Club): Minęło już ponad półtora roku od hucznego i długo jeszcze wspominanego medialnie otwarcia hotelu SixtySix, z udziałem plejady polskich gwiazd. Jak wiele osób znanych ze szklanego ekranu odwiedza hotel w tym momencie? Agnieszka Kurowska (właścicielka hotelu SixtySix oraz współwłaścicielka Rezydencja Gubałówka) : Nadal nas odwiedzają, czasem wpadają tylko do restauracji.

Z reguły są to ludzie, którzy mieszkają w Warszawie, więc zwykle przychodzą do nas na obiady, kolacje. Mamy też znanych gości, którzy u nas nocują. Hotel SixtySix jest usytuowany w centrum stolicy, więc dużo gości przyjeżdża również z zagranicy. Może zdradzi Pani jakieś nazwiska, które naszym czytelnikom mogłyby coś powiedzieć? W hotelarstwie jesteśmy zobowiązani tajemnicą.

Nie wiem, czy goście sobie życzą, musiałabym zapytać Proszę przynajmniej powiedzieć, jakie sektory reprezentują? Czy to są aktorzy, piosenkarze, inni celebryci? Aktorzy, piosenkarze, czasami nawet telewizje rezerwują pokoje dla swoich wykonawców – gwiazd, które przyjeżdżają akurat na koncerty do Warszawy.

 1. Zdarza nam się gościć grupy z Polsatu czy TVN-u.
 2. Wtedy znana osoba przyjeżdża razem z całą swoją obsługą.
 3. Także bywają u nas wciąż „medialne” wizyty.
 4. Na oficjalnej stronie internetowej można również przeczytać, że SixtySix to przestrzeń dla osób ceniących sztukę i kulturę, umiejętnie łącząca klasykę z nowoczesnością.

W jaki sposób dba Pani o to, żeby utrzymać ekskluzywność tego miejsca? Na początku jest to przede wszystkim dobór materiałów do wystroju hotelu, natomiast później są to produkty, które oferujemy naszym klientom i jakość obsługi, czyli szkolenia personelu i podnoszenie ich kwalifikacji po to, żeby gość, który jest wymagający, czuł się w naszym hotelu naprawdę dobrze, komfortowo i luksusowo.

 • Do tych atutów dołączyłbym jeszcze – poza tymi, o których Pani wspomniała – niesamowicie duży wybór trunków, a zwłaszcza win w hotelowej restauracji Nobu.
 • Czy to jest jedna z największych wizytówek SixtySix? Myślę, że największą wizytówką jest mimo wszystko kuchnia, aczkolwiek staramy się przykładać dużą wagę do wyboru alkoholi.

Mamy trunki z całego świata, na przykład nowozelandzki gin, japońską whiskey – coś czego goście poszukują, a czasami możemy ich nawet czymś zaskoczyć. Jeżeli chodzi o wina, to rzeczywiście oferujemy ich szeroki wybór. Ja na przykład niedługo wybieram się do Mołdawii na testowanie win, zatem być może pojawią się u nas niedługo także tamtejsze trunki, jeżeli mnie zachwycą.

Teraz mała wolta tematyczna – Pani córka jest jedną z czołowych blogerek, więc nie sposób żebym nie zapytał o to, czy udziela Pani jakichś rad dotyczących prowadzenia mediów społecznościowych hotelu? Jak dużą wagę przywiązuje Pani w ogóle do komunikacji marketingowej i budowania wizerunku medialnego SixtySix? Moja córka bardzo mi pomaga w prowadzeniu social mediów.

Powiem szczerze, że zatrudniałam wcześniej osoby do prowadzenia Instagrama i profilu na Facebooku, natomiast moja córka, która jest perfekcjonistką, mówiła: „Mamo, jakość zdjęcia jest nie taka!”, Odpowiedziałam jej w końcu: „Dobrze, w takim razie Ty możesz się tym zająć” i teraz to Angelika zwykle obrabia zdjęcia. Źródło: Rezydencja Gubałówka | Condohotel w Zakopanem A jak wygląda u Pani kwestia łączenia życia zawodowego z prywatnym? Prowadzenie hotelu butikowego wiąże się z dużym nakładem czasu, dużą dbałością o detale, nadzorem pracowników, którzy są u Pani zatrudnieni, aby jakość obsługi została cały czas była utrzymywana na najwyższym poziomie.

To bardzo absorbująca praca pod względem czasu, zatem czy udaje się pani zachować work-life balance ? Staram się mieć czas zarówno dla rodziny, jak i na swoje aktywności czy przyjemności. Codziennie chodzę na siłownię, prawie codziennie na jogę. Spędzam też czas z córką, która już wyprowadziła się z domu, więc mamy trochę inny kontakt.

Wszystko jest jednak kwestią odpowiedniego prowadzenia kalendarza. W tej chwili otworzyliśmy kolejny obiekt w Zakopanem – „Rezydencja Gubałówka”, w którym jestem praktycznie raz w tygodniu, bądź raz na dwa tygodnie przez kilka dni. Jest to nowy obiekt, więc wymaga bardzo dużego zaangażowania.

W tej chwili jest ciężko, bo jestem ciągle w podróży i muszę naprawdę mocno się starać, żeby ten czas jakoś sobie wygospodarować i „ogarnąć” wszystkie tematy. A propos podróży, często przebywa Pani poza granicami kraju. Lubi Pani podróżować, również w mediach społecznościowych można znaleźć małe relacje z tych wypraw, dokumentacje fotograficzne.

Czym kieruje się Pani wybierając hotel czy ośrodek wypoczynkowy na prywatny wyjazd zagraniczny? To nie jest łatwe pytanie. Gdy jadę do dużego miasta europejskiego, staram się, żeby był to obiekt w centrum. Preferuję właśnie takie hotele jak SixtySix, który jest obiektem butikowym, niedużym, gdzie jest spersonalizowana obsługa, gdzie można poczuć się jak w domu.

 • Nie przepadam za dużymi hotelami sieciowymi.
 • Czasem, kiedy jadę na wakacje ze znajomymi, to po prostu dostosowuję się do grupy, natomiast jeżeli mam możliwość wyboru, to bardzo lubię właśnie hotele niesieciowe, butikowe, prowadzone przez właścicieli, gdzie kontakt z gościem jest zupełnie inny.
 • Zwykle mają one bardzo ciekawy design, widać wkład osób z danego terenu, co jest dla mnie zawsze inspirujące.

Staram się też szukać inspiracji podczas moich podróży do kolejnych obiektów. Czy są jakieś zagraniczne wzorce, które chciałaby Pani zaszczepić na grunt polski, także do swoich hoteli? Zwykle kiedy jeżdżę po świecie, to staram się robić zdjęcia, zapisywać nazwy firm, które tam widzę, zwłaszcza jeśli chodzi o design i wystrój wnętrza.

Dopytuję czasem obsługi, skąd jest dana rzecz i na pewno inspiruję się tym bardzo mocno. Często przeglądam też wizualizacje zamieszczone w Internecie. Gdy pracujemy nad nowym obiektem, wówczas po prostu siadam z architektami i mówię im, czego mniej więcej oczekuję, w którym kierunku idziemy. Później jest burza mózgów, oni przedstawiają swoje propozycje, które wspólnie korygujemy.

Te inspiracje są mocno wpisane w tworzenie nowych obiektów. Jak polskie hotele wypadają na tle Europy i świata pod względem technologicznym? Ostatnio byłam w Malezji i Singapurze. Tam jest po prostu kosmos pod tym względem! W hotelu od razu dostałam smartphone’a, który miał w sobie różne aplikacje, w tym nawigację.

 1. Rozwiązania funkcjonujące już z powodzeniem w krajach Dalekiego Wschodu są zatem bardzo przydatne.
 2. Miała Pani wtedy kontakt z żywym człowiekiem? Tak, była osoba na recepcji, która mi przekazała to urządzenie.
 3. Podobnie było w kolejnym hotelu.
 4. W Polsce jest to jeszcze rzadko spotykane.
 5. Ja w SixtySix na początku myślałam, żeby udostępnić gościom tablety, natomiast jeszcze tego nie wprowadziliśmy.
See also:  Dlaczego Pompa CiepA ZużYwa DużO PrąDu

Myślę, że byłoby to ciekawe rozwiązanie dla gościa, szczególnie zagranicznego, który przyjeżdżając do hotelu od razu ma pełną informację w swoim języku, ma mapę i wie, jak się poruszać po Warszawie, bądź też całym kraju. Przede wszystkim jest przygotowany na tego typu nowoczesne rozwiązania, bo już je zna.

Tak, w Europie jest to coraz częściej spotykane, ale wydaje mi się, że to Azja przoduje w nowych technologiach. W tamtejszych hotelach już wszystko jest automatyzowane, co czasami bywa też denerwujące, bo gdy mamy zgasić światło, to nagle okazuje się, że jest tyle różnych funkcji, że ciężko sobie z tą prozaiczną czynnością poradzić.

Zadałem sobie trud, aby dokładnie przejrzeć bloga Pani córki i stamtąd wyciągnąć coś ciekawego o Pani. Zapadł mi w pamięci jeden cytat, nieco sztampowy, że „pierwszego miliona wcale nie trzeba ukraść”. Jak to było w Pani przypadku, jeśli chodzi o inwestycje w nieruchomości? Jak to się zaczęło i jak to się dalej potoczyło? Jeśli chodzi o inwestycje hotelarskie, to myślałam już o tym od 10 lat.

 • Mieszkałam wtedy w Zakopanem i zajmowałam się prowadzeniem turystycznych apartamentów na wynajem.
 • Zaczęłam to robić ad hoc, bez większego przygotowania.
 • Z wykształcenia jestem prawnikiem, ale też zarządcą nieruchomości, pośrednikiem i rzeczoznawcą majątkowym, więc są to pokrewne dziedziny.
 • Hotelarstwo było mi jednak obce i w momencie, kiedy zaczęłam to robić, bardzo mocno przykładałam wagę do jakości, do tego, żeby gość był zadowolony.

Sama jestem wymagająca, i jeżeli gdzieś jadę to lubię, kiedy w apartamencie jest wszystko to co jest potrzebne do funkcjonowania. Goście bardzo to doceniali i w tym momencie zaczęłam czuć wielką przyjemność z ich przyjmowania. Kiedy oddawali mi klucze, to mówili, że jest wszystko: kawa, herbata, sól i nie trzeba nigdzie chodzić.

To są takie drobne rzeczy, które jednak sprawiają bardzo dużą przyjemność. Wtedy zaświtał mi pierwszy raz pomysł, że chciałabym mieć kiedyś taki duży pensjonat, albo jakiś butikowy hotel, ale nigdy nie przypuszczałam, że będzie to hotel pokroju SixtySix, właśnie w takim miejscu jak Nowy Świat w Warszawie – to przerosło trochę moje oczekiwania.

W życiu tak jest, że czasami o czymś marzymy i w pewnym stopniu przyciągamy to do siebie. Ja w to wierzę, że przyciągnęłam coś zupełnie większego niż się spodziewałam. Dzisiaj jestem bardzo zadowolona i mam ogromną satysfakcję z prowadzenia biznesu hotelowego.

 1. Myślę, że nie chciałabym już zmieniać branży – to jest coś, w czym się naprawdę dobrze czuję.
 2. Jest to też branża wymagająca, ale myślę, że jeżeli człowiek się przykłada do pracy, to jest w stanie osiągnąć sukces.
 3. Sektory, które składają się na całą branżę HoReCa, są komplementarne, bo w każdym hotelu jest przecież restauracja, a w niektórych przypadkach dochodzi jeszcze catering.

Czy myślała Pani o tym, aby restauracja Nobu pojawiła się jeszcze w dwóch-trzech innych prestiżowych lokalizacjach w Warszawie? Nie, o tym akurat nie myślałam. Jedyna myśl, jaka jeszcze mi świta to SPA w jednym z hoteli – myślę tutaj akurat o Zakopanem, o „Rezydencji Gubałówka”.

W tej chwili jesteśmy w trakcie rozwoju akurat tego obiektu. Branża kosmetyczna to coś, co dla każdej kobiety jest czymś fascynującym. Byłoby to raczej na terenie hotelu, ale również myślę o tym, żeby gdzieś niedaleko SixtySix pojawiło się SPA zupełnie niezależne. Na tę chwilę czasowo nie byłabym w stanie tego wszystkiego opanować, ale jest to projekt, dzięki któremu mogłabym wykroczyć poza branżę hotelarską.

Wracając do wątku inwestycyjnego, domyślam się, że same początki nie były usłane różami Początki nigdy nie są łatwe. Pozyskiwanie finansowania, przeanalizowanie całego biznesplanu, który i tak później okazuje się być nie do końca adekwatny do tego, co nas spotyka w rzeczywistości – to są generalnie najtrudniejsze rzeczy.

 • Co więcej, potrzebne jest również uzyskanie wszelkich zgód.
 • SixtySix mieści się w obiekcie zabytkowym, więc w tym przypadku dochodzi jeszcze konserwator zabytku, z którym, jak wiadomo, nie jest łatwo dojść do porozumienia.
 • Zawsze są jakieś schody, obsuwy, jeśli chodzi o wykonawców.
 • To jest naprawdę skomplikowana sprawa, żeby otworzyć hotel i jeszcze spowodować wzrost biznesu, aby zarobić ten pierwszy milion i móc go dalej inwestować, stawiać kolejne obiekty i finansowo wzrastać.

Biorąc pod uwagę Pani obecną satysfakcję zawodową, chyba jednak było warto? Warto, chociaż trzeba mieć silne nerwy, bo w dzisiejszych czasach kłód pod nogi rzucanych jest dużo. Ale ja zawsze twierdzę, że jeżeli dochodzimy do ściany, to nie powinniśmy walić w nią głową, tylko zastanowić się, jak ją obejść.

Kim jest nowa partnerka Wojtka Kurowskiego?

Data utworzenia: 6 sierpnia 2023, 15:33. Przedsiębiorca Wojciech Kurowski związany był z mamą Andziaks, Agnieszką. Latem 2022 r. wszedł jednak w nową relację, tym razem z ponad 40 lat młodszą od siebie Julią Kuśmierek – trudniącą się tym samym co jego pasierbica, czyli nagrywaniem wideo na platformę Youtube i byciem influencerką.

 • Minął jednak rok, a para się rozstała.
 • Uśmierek odsłoniła kulisy.
 • Julia Kuśmierek i Wojciech Kurowski się rozstali.
 • Foto: @wojtekjulia / YouTube Andziaks, to influencerka, która od lat funkcjonuje w polskiej blogosferze. W 2020 r.
 • Zrobiło się o niej wyjątkowo głośno, gdy w mediach społecznościowych pokazała film ze swojego porodu.

Angelika Trochonowicz (bo tak teraz nazywa się Andziaks) ochoczo chwali się w internecie tym, jakie luksusowe i barwne życie wiedzie. Swojego ojczyma Wojciecha Kurowskiego często pokazywała w filmikach. Mężczyzna rozstał się wprawdzie grubo ponad rok temu z mamą Andziaks, ale pozostawał z Angeliką w dobrych relacjach.

 • Iedy w 2022 r.
 • Urowski związał się z młodszą od siebie o ponad 40 lat Julią Kuśmierek, w sieci aż zawrzało.
 • Ogromną różnicę wieku było widać przecież na pierwszy rzut oka.
 • On podkreślał jednak, że ta różnica to tylko liczba, z Julią bowiem doskonale się dogadują.
 • Ja nie mam z tym żadnego problemu.
 • Mnóstwo moich przyjaciół ma dużo młodsze partnerki.

Chociażby mój kolega Karol Strasburger, który ma dużo, dużo młodszą żonę. Żyją świetnie, funkcjonuje to bardzo dobrze. Oczywiście hejt jest i to straszny czasami. Ale ludzie są ludźmi. Tego nie zmienimy. Mamy to głęboko w nosie – opowiadał w Kurowski w wywiadzie dla kanału TV reklama Extra.

Czy Aga Kurowska jest z Wojtkiem?

Ojczym 24-letniej Andziaks ma nową partnerkę! Jest młodsza od jego pasierbicy. (FOTO) Andziaks to youtuberka, którą większość, jeżeli już kojarzy, to zapewne z tego, że będąc w ciąży, zamówiła partnerowi striptizerkę oraz z filmu, na którym szczegółowo zrelacjonowała własny poród.

, bo tak naprawdę nazywa się celebrytka, działa w sieci od dobrych kilku lat.24-latka wybiła się w internecie jeszcze w czasach, gdy była nastolatką i chwaliła się luksusowym życiem. W filmach Andziaks niemal od początku występowali także ci, dzięki którym mogła sobie pozwolić na markowe torebki i zagraniczne wyjazdy, czyli jej rodzice: oraz ojczym – Wojciech Kurowski.

Choć ta dwójka od kilku lat nie jest już razem, mężczyzna wciąż jest obecny w życiu pasierbicy. Zobacz także: Strasburger zmienia metrykę. „To kwestia naszej mentalności i potrzeby życia” W związku z tym, że Wojtek, wypromowany na kanale córki, uchodzi za pozytywną i pełną werwy osobę, sam doczekał sporego grona fanów. Instagramowy profil ojczyma youtuberki śledzi już bowiem ponad 80 tysięcy internautów.

To właśnie tam Kurowski wrzuca kadry ze swojego życia. Od pewnego czasu u jego boku możemy oglądać młodą kobietę – jak się okazuje – jego nową partnerkę. Wybranka serca Wojciecha to niejaka Julia Kuśmierek. Na pierwszy rzut oka widać, że atrakcyjna i szczupła blondynka jest od swojego ukochanego młodsza o co najmniej trzy dekady.

Jak podaje „Fakt”, kobieta ma nawet mniej wiosen niż Angelika. Sama Julka nie jest zbyt wylewna, jeżeli chodzi o epatowanie związkiem z dużo starszym partnerem, a na jej profilu jak dotąd nie pojawiła się żadna ich wspólna fotografia. Jak możemy jednak wywnioskować, zdążyli doczekać się razem czworonoga. Ich wspólny piesek również ma konto na Instagramie. Oceń jakość naszego artykułu: Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści. Sortuj według Popularne Najnowsze Najstarsze To jest chore🤢 Co to som za ludzie? Grandpa issues 🤷🏻‍♀️ Szkoda gadać Ja w jej wieku spędzałam cale wakacje na Helu. Pod namiotem z przyjaciółmi, z chłopakiem, który był moim rówieśnikiem. Windsurfing, imprezy na plaży i masa wspomnień! Nie miałam markowych torebek, nie jeździłam na zagraniczne wycieczki, za to miałam bose stopy, rozwiane włosy i piegi na nosi.

I jakoś zal mi sie tej dziewczyny zrobiło. Tak po prostu. Bo chyba trzeba bardzo siebie nielubić, albo zaznać w życiu wielkiej krzywdy, zeby oddać swoje najlepsze, młodzieńcze lata panu po 60 tce Najnowsze komentarze (507) A co na to rodzice nowej partnerki starszego pana? Pochwalają taki związek? Są dumni z osiągnięć córeczki? Cos mi się wydaje, że on wzialby i młodsza gdyby nie prawo.

Najlepiej najbardziej podobna do Anżeli Niedobrze mi 🤢 Masakra na kasę jak ludzie lecą ona zresztą nie lepszą dziadek pewnie za wszystko placi I SS RAEL rządzi oj, to taki Italiano z iSSraela Partnerka też chce się wypromować, na wypromowanym ojczymie przez Andzias? Dziadek Julki pewnie się cieszy. Gdansk sie klania. Nikus. za grobu. zginal. celowo. zeby zostal Wojtek. i wszystko dla niego. wstyd ! na cala Polske Matka zostawila ojca i poszla do mafisty bo latwe pieniadze i jej coreczka miala za co sie bawic i udawac celebrytke,pokazywac mlodym jak sie szleje za pieniazki cudze Matka piekny dala przyklad Andziaks badz uczciwa,nie zgrwaj aktorki,swiat celebrycki uderzyl ci w glowke,wymyslilas swoje wesele.

See also:  Dlaczego Pomidor To Owoc

Co się stało z ojcem Andziaks?

Andziaks – ojciec, ojczym, rodzice – Mama Andziaks to Agnieszka Kurowska, jest bizneswoman. Ojczym Andziaks nazywa się Wojtek Kurowski. Jakiś czas temu on i mama Andziaks rozstali się. Wojtek Kurowski jest obecny w życiu Andziaks od jej 6. roku życia, 26-latka traktuje go jak ojca.

Kim jest Kusmierek Julia?

Od pewnego czasu media żyją związkiem ojczyma Andziaks ze znacznie młodszą partnerką. Julia Kuśmierek ma 21 lat i jest influencerką, która związała się z Wojciechem Kurowskim. Teraz zabrała głos po fali hejtu, który wylał się na parę. „Nie każdemu nasza różnica wieku może się spodobać” – przyznała.

 1. Angelika Trochonowicz, znana w internecie pod pseudonimem „Andziaks”, to jedna z najpopularniejszych youtuberek w Polsce.
 2. Wraz z mężem od wielu lat budują społeczność, która bardzo ich wspiera.
 3. Para wzięła niedawno udział w programie „Azja Express”, który udało im się wygrać.
 4. Małżonkowie nie mają problemu z opowiadaniem o życiu prywatnym — w dużej mierze to właśnie na tym opiera się ich internetowa twórczość.

W ostatnim czasie zrobiło się głośno o ojczymie Andziaks, Wojciech Kurowski przez wiele lat był związany z mamą influencerki Agnieszką Kurowską. Dla Angeliki Trochonowicz stał się bardzo bliski i to właśnie jego traktuje jak ojca. Mimo że ich związek nie przetrwał i oboje na nowo układają sobie miłosne życie, youtuberka wciąż jest w stałym kontakcie z ojczymem. Andziaks i Luka o „Azja Express”. Jak program wpłynął na ich związek?

Skąd Andziaks ma pieniądze?

Agnieszka Kurowska – Andziaks – Prywatnie Agnieszka Kurowska jest matką popularnej blogerki Andziaks, którą na Instagramie obserwują setki tysięcy fanów. Córka Agnieszki Kurowskiej, której prawdziwe imię i nazwisko to Angelika Zając, słynie z pokazywania swojego wystawnego życia.

 • Matka finansuje jej wszystkie zachcianki, między innymi luksusowe zakupy czy egzotyczne wycieczki.
 • Trzeba jednak przyznać, że Andziaks jest obecnie jedną z najpopularniejszych influencerek w Polsce, dzięki czemu zarabia duże pieniądze i od dłuższego czasu z pewnością nie musi być na utrzymaniu swojej matki.

Co więcej, Agnieszka Kurowska w jednym z wywiadów podkreśliła, że córka bardzo pomaga jej w pracy nad promocją swoich nieruchomości, W wywiadzie dla Horeca Business Club mówiła:

Czym zajmuje się mama luki?

Jej mama to znana bizneswoman i inwestorka – Agnieszka Kurowska, która urodziła swoją córkę w wieku 19 lat. Związek rodziców Angeliki niestety nie przetrwał i influencerka wychowywała się bez biologicznego ojca. Nie utrzymywała także z nim żadnych kontaktów. Mężczyzna zmarł w grudniu 2021 roku.

Z czego znana jest Andziaks?

NAJPOPULARNIEJSZE FORMATY NA KANALE Formatem królującym na kanale Andziaks są vlogi. Youtuberka zamieszcza w nich obszerne relacje z dnia codziennego, licznych podróży i ważnych wydarzeń w jej życiu. Filmy z tej serii zdecydowanie cieszą się największą popularnością.

Kim z zawodu jest Andziaks?

Andziaks – jej życie chcą oglądać setki tysięcy Polaków Podczas gdy wielu celebrytów często stara się chronić swoje życie prywatne, Andziaks z powodzeniem je monetyzuje. Choć nie wszystkim się to podoba, to influencerka zgromadziła już ogromną grupę fanów.

 1. Jej córeczka Charlotte Elizabeth od dnia narodzin stała się gwiazdą internetu.
 2. Youtuberka nie ma oporów przed pokazywaniem publicznie swoich bliskich.
 3. Oprócz tego chwali się egzotycznymi wakacjami i promuje luksusowe marki.
 4. Jej mama jest właścicielką eksluzywnego hotelu butikowego „SixtySix” w Warszawie.

W tym roku Andziaks obchodzi swoje 24. urodziny.

Kto to jest Łukasz Trochonowicz?

KIM JEST LUKA Luka Trochonowicz jest 25-letnim youtuberem, tworzącym materiały w kategorii lifestyle-rozrywka. Uwielbia podróżować po całym świecie wspólnie ze swoją dziewczyną Andziaks, która gościnnie występuje na jego kanale. Interesują go zdrowy styl życia, treningi personalne oraz dietetyka.

Co się stalo z ojcem luki?

Śmierć o kilkaset metrów od domu – Luka senior, po którym kapitan Chorwatów dostał imię, jak każdego dnia poszedł wypasać kozy. Do domu już nie wrócił. Zginął z rąk serbskich partyzantów. „Mój tata go uwielbiał i mogę sobie tylko próbować wyobrazić, jak potwornie ciężko było mu po jego stracie.

Zobacz także: Modrić wściekły po półfinale z Argentyną. Ten moment miał zmienić spotkanie

See also:  Dlaczego WOsy Się Puszą

Po latach BBC odnalazło film z łąki, na której doszło do tragedii. Nagranie pochodzi z 1990 r. i przedstawia 5-letniego Lukę Modricia w niebieskiej, za dużej kurtce, przemierzającego górskie pasmo. Autorem filmu jest Pavle Balenović, reżyser, który na początku lat 90.

Kim jest luka Trochonowicz?

Łukasz Trochonowicz – YouTube – Łukasz Trochonowicz od 2016 roku prowadzi swój kanał na YouTube, który można znaleźć pod nazwą Luka. Youtubera subskrybuje ponad 618 tysięcy użytkowników. Na filmikach Luki nie brakuje zarówno Andziaks, jak i ich córki. Para chętnie dzieli się chwilami ze swojego prywatnego życia oraz relacjonuje zagraniczne podróże.

Czym zajmuje się Wojtek Kurowski?

Wojciech Kurowski swoją przygodę z hotelarstwem zaczął w 2016 roku od otwarcia butikowego hotelu SixtySix w Warszawie (obecnie działa pod nazwą Teatro Hotel).

Kim jest Wojtek dla Andziaks?

Ojczym Andziaks rozstał się z 21-letnią narzeczoną? W oświadczeniu jasno dano znać, czyja to decyzja Wojciech Kurowski znów jest singlem! Ojczym Andziaks rozstał się z 21-letnią partnerką. Dziewczyna wydała oświadczenie, z którego jasno wynika, czyja to była decyzja. Ciekawe, jak długo serce Wojciecha będzie wolne. Wojciech Kurowski to ojczym popularnej influencerki, Andziaks, Mężczyzna sam zdobył także całkiem pokaźne grono fanów, którzy obserwowali jego poczynania. Internautów szczególnie interesowały jego związki.

Czy Julia jest z Wojtkiem?

Wojciech Kurowski (znany szerzej jako ojczym Andziaks) i influencerka Julia Kuśmierek nie są już razem. To celebrytka miała zdecydować o zakończeniu związku, po czym obwieściła to na Instagramie. „Życzymy sobie jak najlepiej i w tej kwestii się nic nie zmieni” — podkreśliła. Hotel Sixty Six Dlaczego ZamkniTy YouTube/Wojtek&Julia Wojciech Kurowski i Julia Kuśmierek Jeszcze miesiąc temu portale plotkarskie żyły tematem związku Wojciecha Kurowskiego i Julii Kuśmierek, który budził emocje głównie z uwagi na prawie 50 lat różnicy między zakochanymi. Influencerka zaznaczała w rozmowie z Plejadą, że ” oczywiście byli świadomi, że nie każdemu ich różnica wieku może się spodobać „.

Kto jest właścicielem rezydencji Gubałówka?

Podejrzana transakcja – Jest to możliwe dzięki transakcji z grudnia 2019 r., kiedy mająca już problemy z płynnością Optima sprzedała część rekreacyjną Rezydencji Gubałówka, składającą się z restauracji, spa, basenu, kuchni i sal konferencyjnych innej spółce zarządzanej przez Wojciecha Kurowskiego — o nazwie Rezydencja Gubałówka (RG).

 • Z ustaleń PB wynika, że nieruchomość w luksusowym standardzie o powierzchni ponad 800 m kw.
 • Została sprzedana za 10 tys. zł.
 • Przeniesienie własności części rekreacyjnej Rezydencji Gubałówka z ODP do RG nie było żadnym wyprowadzeniem majątku.
 • Dla wierzycieli nic się nie zmieniło — wciąż są zabezpieczeni wpisami hipotecznymi w księdze wieczystej — przekonywał na łamach PB Wojciech Kurowski.

Poszkodowani obligatariusze widzą to zupełnie inaczej. Ich zdaniem ten ruch oraz zmiana operatora rezydencji sprawiły, że komornik, który mógłby zająć przychody z condohotelu trafiające na konto Optimy, w przypadku RG nie ma na to szans. Dostęp do pieniędzy natomiast ma Wojciech Kurowski.

 1. I do dziś z nich korzysta.
 2. Transakcja z grudnia 2019 r.
 3. To nic innego jak dopełnienie oszustwa.
 4. Szczególnie gdy uwzględni się fakt, że i przed nią, i po niej pan Kurowski zapewniał nas w pismach o chęci kontynuowania kolejnych obiecanych inwestycji i spłaty naszych wierzytelności.
 5. Tymczasem o pozbyciu się jedynego składnika majątku mogącego przynosić dochody nie wspomniał ani słowem — komentował w 2022 r.

na naszych łamach jeden z inwestorów. Hotel Sixty Six Dlaczego ZamkniTy Tajemnice rezydencji: Przed rokiem w rozmowie z PB Wojciech Kurowski przyznawał, że operatorem jedynego condohotelu, jaki udało się wybudować Optimie Development Poland (ODP), jest spółka Rezydencja Gubałówka (RG). Tymczasem ze sprawozdań finansowych obu firm wynika, że do 2021 r.

 1. Świeższych danych brak) RG nie wykazywała żadnych przychodów, a ODP je wykazywała, choć jej konta bankowe, zajęte na potrzeby egzekucji komorniczych, były puste.
 2. To nie wszystkie kurioza, bo okazuje się też, że obie spółki nie są nawet czynnymi podatnikami VAT.
 3. A pieniądze na konta RG i dalej m.in.
 4. Do Wojciecha Kurowskiego jak płynęły, tak płyną.

Józef Niedziałek

Ile kosztowało całe wesele Andziaks?

Ceremonia i kreacje – Och, jak czekałam na ten dzień! Para nie zawiodła. Na uroczystości mogliśmy zobaczyć wiele gwiazd ze świata internetu, a druhnami były m.in. Ola Nowak i Sylwia Gaczorek, Dziewczyny założyły pasujące brokatowe, białe sukienki i wyglądały obłędnie! Skupmy się jednak na głównej atrakcji tego dnia, czyli pannie młodej i jej sukniach.

Pierwsza kreacja zaprojektowana została przez Roberta Czerwika i składała się z około 100 warstw materiału. Brzmi jak mnóstwo roboty, ale czego się nie zrobi dla Andziaks, Dzięki temu mogła wyglądać jak księżniczka, a Luka na jej widok nie mógł powstrzymać się od wzruszenia. Sama też wzruszyłam się patrząc na płaczącą ze szczęścia parę młodą i gości.

Główna kreacja influencerki kosztowała podobno 50 tysięcy złotych. Trochę dużo? Bardzo dużo, jednak zarówno parę jak i ich rodzinę na to stać. Nie zapominajmy, że youtuberka w międzyczasie zgubiła dwa pierścionki zaręczynowe kocham Cię, Andziaks! Później influencerka zaprezentowała się w drugiej, krótszej kreacji, podkreślającej nogi.

Ostatnia (last, but not least) sukienka była długa i brokatowa i to właśnie ona była moja ulubioną stylizacją Andziaks. Luka postawił na klasyczny, czarny smoking i muszkę. Tak jak u Karoliny i Rogera, do ołtarza również prowadził lustrzany wybieg pod gołym niebem. Wokół MASA niebieskich kwiatów, które – jak powiedziała panna młoda – kosztowały dużo więcej niż zakładali, bo aż około 200 tysięcy złotych.

Reszta wydatków, o których wiemy, to tort za 15 tysięcy złotych, kamerzysta 14 tysięcy, fajerwerki 8 tysięcy, a talerzyk za jednego gościa to koszt około 430 złotych. Sumując to wszystko – wesele Andziaks i Luki kosztowała około pół miliona. Influencerka potwierdziła tę informację na live na Instagramie.

Gdzie dom luki i Andziaks?

Zakochani w 2022 r. pobrali się, a ich ślub śledziły setki tysięcy fanów. Jakiś czas temu kupili dom, do którego chcieliby przeprowadzić się jeszcze w tym roku. Obecnie mieszkają w apartamencie zlokalizowanym na warszawskim Powiślu.

Czym zajmuje się Wojtek Kurowski?

Wojciech Kurowski swoją przygodę z hotelarstwem zaczął w 2016 roku od otwarcia butikowego hotelu SixtySix w Warszawie (obecnie działa pod nazwą Teatro Hotel).

Z kim jest mama Andziaks?

Jej mama to znana bizneswoman i inwestorka – Agnieszka Kurowska, która urodziła swoją córkę w wieku 19 lat.

Kto jest właścicielem hotelu InterContinental?

Hotel InterContinental przy Emilii Plater. Właścicielem hotelu były dotąd austriackie firmy Warimpex i UBM. W środę poinformowały o pomyślnym zakończeniu negocjacji w sprawie sprzedaży budynku. Kupującym będzie spółka z grupy otwartego funduszu nieruchomościowego niemieckiej grupy DekaBank.

Ile lat ma Agnieszka Kurowska?

Kim jest Agnieszka Kurowska – biografia – Agnieszka Kurowska urodziła się 22 marca 1977 roku. Jest absolwentką prawa oraz wyceny i zarządzania nieruchomościami na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła ponadto kierunek pośrednictwo w obrocie nieruchomościami na Politechnice Krakowskiej im. Andras Szilagyi / MW Media Agnieszka Kurowska