Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb

Dlaczego nie widzę relacji?

Facebook – dlaczego nie ma relacji na Messengerze? – Nie widzisz relacji na swoim Messengerze? Raczej tutaj więcej ich nie zobaczysz. W ich miejsce pojawiły się pokoje, czyli funkcja grupowych wideo rozmów, które są rozchwytywane w ostatnim czasie tak jak Microsoft Teams czy też Zoom.

Jak zobaczyć wszystkie relacje na FB?

Dotknij w prawym górnym rogu Facebooka, a następnie swojego imienia i nazwiska. Dotknij poniżej zdjęcia w tle. Dotknij Archiwum, a następnie Archiwum relacji u góry.

Dlaczego nie wyświetlają się relacje na Messengerze?

Dlaczego zniknęły Stories na Messengerze? „Niektóre funkcje przestały być dostępne” – brzmi treść informacji, jaka od kilku dni widnieje na Messengerze. Co się stało z Relacjami? To dzięki nowemu unijnemu prawu z komunikatora Facebooka zniknęła sekcja Stories.

 1. Jeśli korzystacie z Messengera, na pewno zauważyliście, że ostatnio w komunikatorze Facebooka wyświetla zagadkowy komunikat o następującej treści: ” Niektóre funkcje nie są dostępne.
 2. Wynika to z nowych zasad dotyczących usług wiadomości w Europie.
 3. Pracujemy nad przywróceniem tych funkcji „.
 4. Jedyne, co można zrobić z okienkiem, to kliknąć „OK”, ale nie otrzymujemy wówczas żadnego wyjaśnienia.

Czy treść komunikatu ma związek z tym, że z Messengera zniknęły Stories? Jak najbardziej! Być może dostrzegliście, że w komunikatorze Facebooka nie ma sekcji Relacji, Jeszcze niedawno mogliście śledzić znikający content, który w komunikatorze udostępniali Wasi przyjaciele. Znikające Stories na Messengerze (Vibez) Co się stało z sekcją Relacji? Tajemnicę jako pierwszy rozwiązał serwis, Dziennikarze zwrócili uwagę na treść komunikatu Facebooka, W oświadczeniu czytamy, że: Ze względu na nowe zasady dotyczące ochrony prywatności obowiązujące w Europie niektóre kampanie dotyczące wiadomości zostają wstrzymane.

 • Oznacza to, że niektóre reklamy dotyczące wiadomości, targetowanie oraz grupy docelowe reklam emitowanych w Europie i z Europy będą niedostępne.
 • Facebook O co w tym wszystkim chodzi? W związku z wprowadzeniem RODO (które w Unii Europejskiej nazywa się GDPR) Facebook nie może już tworzyć spersonalizowanych reklam na Messengerze na obszarze całej Unii Europejskiej,

Wcześniej firmy trzecie mogły korzystać z danych, które udostępniała im firma Marka Zuckerberga i kierować targetowane reklamy na Stories użytkowników Messengera. Teraz, kiedy Facebook nie może już sprzedawać danych obywateli UE firmom trzecim, firma zdecydowała się wyłączyć sekcję Relacji.

Jak sprawdzić czy ktoś ograniczył widoczność na Facebooku?

Ludzie blokują się w mediach społecznościowych zarówno z istotnych, jak i błahych powodów. Mimo, że powinniśmy to uszanować, nie oznacza to, że nie możemy być ciekawi, kto nie chce, abyśmy widzieli jego działania w internecie. W przypadku Facebooka, sprawa wydaje się bardzo prosta.

Jeśli chcemy sprawdzić, kto nas zablokował, wystarczy wpisać nazwisko „podejrzanego” w pasek wyszukiwania. Jeśli nie możesz go znaleźć, jesteś albo zablokowany, albo osoba ta, usunęła swoje konto. Kiedy ktoś zablokuje cię na Facebooku, nie będziesz mógł wyświetlić jego profilu, wysłać prośby o dodanie do znajomych i napisać wiadomości.

Istnieje także drugi sposób. Jeśli podejrzewasz, że ktoś zablokował cię na Facebooku, a w historii konwersacji masz waszą rozmowę, nazwisko osoby, która cię zablokowała jest czarne, pogrubione i nie można w nie kliknąć. Osoba ta prawdopodobnie nadal jest aktywnym użytkownikiem, ale zablokowała cię.

Jak odblokować relacje na Facebooku?

Dotknij w prawym górnym rogu. Wybierz Edytuj ustawienia relacji. Dotknij Ustawienia prywatności relacji. Wybierz dotknięciem grupę odbiorców, którym chcesz udostępnić relację, a następnie dotknij przycisku Zmień.

Jak zobaczyc kogos relacje?

Anonimowe oglądanie Insta Story #1 – InstGrow.pl Korzystanie z narzędzia do oglądania relacji na Instagramie jest bardzo proste i szybkie. Wystarczy, że przejdziesz na naszą stronę internetową, a następnie na podstronę Instagram story viewer. W odpowiednie pole wpisujesz nazwę użytkownika osoby, której historię chcesz zobaczyć, a następnie wyszukujesz ją.

 1. Po chwili zobaczysz wszystkie dostępne InstaStories tej osoby, które zamieściła ona w ciągu ostatnich 24 godzin.
 2. A co, jeśli dany użytkownik nie umieścił na swoim profilu żadnej relacji? Wtedy Instagram Story Viewer pokaże Ci błąd, czyli poinformuje Cię, że dla tego użytkownika nie ma dostępnych żadnych historii.

Pamiętaj, że profil tej osoby musi być publiczny. : Anonimowe oglądanie Insta Story #1 – InstGrow.pl

O co chodzi w relacjach na Facebooku?

Czym są Stories na Facebooku i dlaczego chętnie z nich korzystamy? – Relacje są bardzo bezpośrednią formą wyrazu, która pozwala szybko wrzucić do sieci krótki filmik lub zdjęcie w niezobowiązujący sposób. Każda relacja znika po upływie 24 godzin, a przez ten czas wyświetla się na górze strony głównej w aplikacji i przeglądarce, a także nad wiadomościami w aplikacji Messenger, Zdjęcia są odtwarzane przez 5 sekund, zaś filmiki mogą trwać do 20 sekund, Jeśli nagranie przekroczy limit czasu, zostanie automatycznie pocięte na kilka dwudziestosekundowych części. Z relacji można korzystać na wiele różnych sposobów, z kolei ich odbiorcy mają możliwość komentowania i reagowania na nie.

See also:  Dlaczego Balladyna ZabiA Aline

W odróżnieniu od zwykłych postów, relacje znikają z aktualności i nie zapisują się na naszym profilu na zawsze, Tego rodzaju treści są więc ulotne i z tego powodu mogą być bardziej osobiste niż zwykłe wpisy. Owa efemeryczność oznacza również, że karuzela relacji odświeża się każdego dnia, dzięki czemu możemy publikować częściej bez ryzyka przeciążenia odbiorców ilością postów.

Relacje są pierwszym segmentem, który widzimy po otwarciu aplikacji lub strony internetowej Facebooka, dzięki czemu są one doskonałym sposobem na zwiększenie widoczności Twojej marki w mediach społecznościowych.

Co oznacza niebieska kropka w relacji?

Jak działają relacje na Facebooku? – Usługę wprowadzono w 2017 roku, a dzięki niej możesz udostępniać posty, zdjęcia i wiele więcej. Funkcja jest darmowa, zaś wszystko, czego będziesz potrzebować do tworzenia relacji to dostęp do internetu, laptopa bądź urządzenia mobilnego.

 1. Narzędzie działa w sposób intuicyjny, możesz użyć do tego celu oficjalnej aplikacji Facebooka.
 2. Relacje osób i stron, które obserwujesz, są widoczne przez 24 godziny od chwili ich publikacji, a odbiorcy mogą zobaczyć je na pasku u samej góry portalu i następnie na nie zareagować.
 3. Wokół zdjęcia profilowego pojawia się niebieska obwódka – to znak, że materiał jeszcze nie został przez Ciebie wyświetlony.

Relacje z poziomu urządzenia przenośnego Aby dodać materiał, wystarczy stuknąć w przycisk „Utwórz relację”, następnie zostaniesz przeniesiony do mini-kreatora: możesz utworzyć tekst, boomeranga, selfie, ankietę lub wybrać twój obecny nastrój. Masz również dostęp do plików multimedialnych w swoim urządzeniu, a w prawym, dolnym rogu ujrzysz ikonę z aparatem.

 • W tym miejscu utworzysz zdjęcie lub nakręcisz wideo.
 • W górnym rogu będziesz mógł przejść do ustawień prywatności relacji i ustalisz, kto może ją zobaczyć.
 • Relacje z poziomu desktopa W przypadku kont prywatnych masz możliwość tworzenia relacji w dwóch lokalizacjach: strony głównej Facebooka i własnego profilu.

Najedź na „Utwórz relację”, a wtedy zobaczysz taki widok: Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb Tworzenie relacji z poziomu komputera jest nieco uboższe – możesz wgrać gotowy plik lub utworzyć relację tekstową, a także wzbogacić ją o link przekierowujący na stronę zewnętrzną. Prowadzisz stronę marki w Menedżerze firmowym? Wystarczy kliknąć „plus” przy awatarze i wykorzystać odpowiednie multimedia Różnica między transmisją live a relacją Transmisje live na Facebooku różnią się od relacji tym, że prowadzone są w czasie rzeczywistym.

Jak zmienić relacje na Facebooku?

Jak usunąć relację na Facebooku? – Czasem zdarza się też tak, że udostępniona przez nas treść się zdezaktualizuje lub po prostu nie chcemy się nią dalej dzielić. Co zrobić w takim wypadku? Należy wejść w swoją relację i wybrać znak trzech kropek, które przeniosą nas do menu, w którym pojawi się opcja edytowania ustawień prywatności, możliwość zapisania zdjęcia lub wideo z relacji bądź jego zarchiwizowania, a także opcja usunięcia relacji.

Poradnik do zmiany hasła na Facebooku Usuwanie konta na Facebooku – instrukcja krok po kroku Jak utworzyć grupę na Messengerze? Zmiana nicku na Messengerze w kilku krokach

Jak odblokowac relacje na Messengerze?

Dotknij Prywatność i bezpieczeństwo. Dotknij Zablokowane konta. Dotknij imienia i nazwiska osoby, którą chcesz odblokować. Dotknij kolejno Odblokuj wiadomości i połączenia > Odblokuj.

Jak włączyć relacje na Messenger?

Dodawanie zdjęcia lub filmu do relacji w Messengerze Dotknij Relacje w prawym dolnym rogu. Dotknij Dodaj do relacji i utwórz post. Dotknij Udostępnij teraz, aby dodać post do swojej relacji. Uwaga: Jeśli wyślesz post do konkretnych osób zamiast dodać go do swojej relacji, osoby te otrzymają go w formie wiadomości.

Czy osoba ograniczona na Messengerze widzi relacje?

Nie będziesz mieć możliwości dzwonienia do tej osoby ani wysłania jej wiadomości. Nie zobaczysz konwersacji z udziałem tej osoby na liście czatów. Osoba ta nie zostanie powiadomiona o ograniczeniu. Osoba ta nie zobaczy, że jesteś online ani że jej wiadomość została przez Ciebie przeczytana.

Jak zobaczyć czy ktoś mnie ograniczył?

Jak sprawdzić, czy jest się zablokowanym? – Najprostszym sposobem na to, by sprawdzić, czy ktoś ograniczył nam dostęp na Facebooku, jest wejście na profil osoby, którą podejrzewamy o to, że nas zablokowała, Jeżeli zostaliśmy zablokowani, to pojawi nam się informacja, że wyszukiwany profil jest dla nas niedostępny,

To pierwszy sygnał, że mamy do czynienia z blokadą. Podobnie sytuacja będzie wyglądać, gdy będziemy chcieli wyszukać daną osobę w pasku wyszukiwarki, Jeżeli osoba, którą podejrzewamy, że nas zablokowała umieściła w przeszłości wpis na naszej tablicy, a teraz zamiast jej zdjęcia widzimy znak zapytania bądź w przypadku otagowania tej osoby zniknie podświetlenie jej nazwiska, to kolejne symptomy, że zostaliśmy zablokowani.

Blokadę sprawdzimy także na Messengerze, Jeżeli wchodząc na dotychczasową konwersację zamiast zdjęcia znajomego widzimy awatara to znaczy, że zostaliśmy zablokowani. Z kolei napis „Facebook User” i awatar w postaci konturu osoby bądź puste pole będzie oznaczało, że konto zostało usunięte.

See also:  Dlaczego Bol Nogi

Jak sprawdzić czy ktoś mnie zablokował?

Podejrzewasz, że ktoś do kogo próbujesz się dodzwonić zablokował twój numer? Pokazujemy, jak sprawdzić czy to prawda. Wspaniałą rzeczną w nowych telefonach, która pojawiła się w ciągu ostatnich kilku lat w praktycznie wszystkich modelach jest możliwość szybkiego i skutecznego blokowania uciążliwych rozmówców,

 1. Żyjemy w czasach, w których SPAM staje się coraz bardziej dotkliwy i uciążliwy.
 2. W chwili obecnej to już nie tylko wiadomości e-mail, z którymi nowoczesne filtry radzą sobie bez problemu.
 3. Dużo gorzej zapanować nad wiadomościami głosowymi i nachalnymi telemarketerami.
 4. Część smartfonów potrafi wykrywać potencjalny SPAM.

Rozwiązanie to zostało wdrożone między innymi w smartfonach Galaxy od Samsunga. Pozwala ono szybko sprawdzić czy numer, który chcę się dodzwonić do użytkownika nie został zgłoszony jako podejrzany. Niestety w dobie pandemii koronawirusa wiele firm zainwestowało w nowe rozwiązania z zakresu telemarketingu, które dodatkowo zwiększyły ilość spamu.

Gdzie najtaniej kupić oryginalny Windows 10?

Źródło: techadvisor Najbardziej radykalnym krokiem na pozbycie się spamu jest zablokowanie wybranego numeru, Rozwiązanie to spowoduje, że próba dodzwonienia się przez wybrany numer zawsze kończyć się będzie przerwaniem połączenia takim samym, jak w momencie, gdy wybierany numer jest poza zasięgiem sieci.

Funkcja ta jest świetna, ale działa również w drugą stronę. Oznacza to, że znajomi, a nawet członkowie rodziny mogą blokować nawzajem swoje numery telefonów. Czy istnieje jakiś sposób, aby sprawdzić czy wybrany numer został zablokowany przez odbiorcę? Prawdopodobnie, jeżeli odbiorca nie odbiera telefonów, nie można się do niego dodzwonić i nie odpisuje na wiadomości na przestrzeni kilkunastu godzin lub kilku dni można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, że nasz numer został zablokowany.

Niestety nie da się w 100 procentach jednoznacznie sprawdzić czy wybrany numer został zablokowany przez odbiorcę bez wykorzystania innej karty SIM. Aby uzyskać pewność trzeba zapytać się o to osobiście albo pożyczyć inny telefon.

Co widzi osoba zablokowana na Facebooku?

Osoba zablokowana na Facebooku nie może: Wyświetlać materiałów opublikowanych przez Ciebie w profilu. Oznaczać Cię w postach, komentarzach i zdjęciach. Zapraszać Cię na wydarzenia lub do grup. Rozpoczynać rozmów z Tobą.

Jak przywrócić relacje znajomych na Facebooku?

Jeśli znajomy lub osoba połączona z Tobą w Messengerze opublikuje relację, możesz ją wyświetlić. Dotknij Relacje w prawym dolnym rogu. Dotknij relacji. Przesuń palcem w dół ekranu lub dotknij ikony w prawym górnym rogu, aby opuścić relację i powrócić do Messengera.

Jak przywrócić relacje na Facebooku?

Przejdź do sekcji Relacje w górnej części Aktualności. Dotknij Twoje archiwum w prawym górnym rogu. Dotknij w prawym górnym rogu. Obok pozycji Zapisz w archiwum dotknij opcji Włącz lub Wyłącz.

Czy można wyłączyć Relacje na Facebooku?

Przejdź do sekcji Relacje w górnej części Aktualności i dotknij Twoja relacja. Dotknij, a następnie dotknij Edytuj ustawienia relacji na dole. Dotknij opcji Relacje wyciszone przez Ciebie. Dotknij opcji Wyłącz wyciszenie obok imienia i nazwiska użytkownika lub nazwy strony.

Jak sprawdzić kto z nieznajomych oglądał relacje?

Różnica między oglądającymi z listy znajomych a spoza niej – Facebook wyróżnia relacje tylko dla Twoich znajomych, więc jeśli ktoś spoza listy znajomych wyświetlił Twoją relację, nie będziesz o tym informowany. Istnieją jednak ustawienia prywatności relacji, gdzie możesz sprawdzić, kto ma dostęp do Twoich relacji.

Czy można zobaczyc ile razy ktos zobaczyl relacje?

Sprawdzenie listy widzów relacji na Instagramie jest banalnie prosta. Wystarczy, że wejdziemy w nasz Insta Stories, a w lewym dolnym roku naszym oczom ukaże się liczba użytkowników, która widziała już nasze posty. Po kliknięciu zobaczymy pełną listę obserwatorów relacji.

Jak zobaczyc relacje dla bliskich znajomych?

Stories tylko dla bliskich znajomych oficjalnie w Instagramie. Mieliście już to wcześniej? Dziwne, miałem wrażenie, że była to globalnie działająca funkcja. „Bliscy znajomi” na Instagramie od długich miesięcy pozwalała mi na stworzenie listy osób, którym wysyłałbym te Relacje, których z różnych przyczyn nie chciałbym udostępniać wszystkim swoim obserwatorom.

Jak widać, myliłem się, a opcja „Bliscy znajomi” dopiero teraz udostępniana jest wszystkim użytkownikom Instagrama. Instagram najwyraźniej przeciwdziała trendowi, jaki rozwinął się wśród nastoletnich użytkowników Instagrama. Prowadzą oni czasem dwa konta w serwisie: jedno prywatne, często „za kłódką”, przeznaczone tylko dla bliższych znajomych oraz drugie, publiczne, na którym „hodują” sobie obserwatorów i lajki.

Taki sposób na radzenie sobie z ograniczeniami Instagrama nazwany został „Finstagram” (od Fiction Instagram). Firma pozwoli teraz ograniczyć udostępniane treści do wybranego kręgu obserwatorów, co powinno dać użytkownikom wrażenie większej dyskrecji. Wtedy podwójne konta nie będą potrzebne. Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb Listy bliskich znajomych tworzy się w prosty sposób – wystarczy zajrzeć do menu bocznego i dobrać znajomych. Gdy będziemy tworzyć Relację, zobaczymy opcję udostępnienia jej tylko osobom z listy. Jeśli ktoś wysłał Stories, a znajdujemy się w jego gronie bliskich znajomych, to oznaczenie Relacji na głównej stronie Instagrama przybierze formę zielonego pierścienia, a nie różowego.

 • Podczas oglądania takiego materiału u góry ekranu, po prawej stronie, pojawi się także odpowiednie oznaczenie.
 • Mam wrażenie, że Polska należała do krajów, w których testowano tę funkcję od dłuższego czasu – już nieraz otrzymywałem od znajomych Relacje z oznaczeniem „Bliscy znajomi”.
 • Wy też ją już testowaliście? https://www.tabletowo.pl/2018/11/22/nowy-wyglad-profilu-na-instagramie/ źródło: : Stories tylko dla bliskich znajomych oficjalnie w Instagramie.
See also:  Dlaczego Galaretka Nie TEje

Mieliście już to wcześniej?

Jak przywrócić relacje na Facebooku?

Przejdź do sekcji Relacje w górnej części Aktualności. Dotknij Twoje archiwum w prawym górnym rogu. Dotknij w prawym górnym rogu. Obok pozycji Zapisz w archiwum dotknij opcji Włącz lub Wyłącz.

Co widzi osoba z ograniczonym dostępem?

Gdy dodasz kogoś do listy osób z ograniczeniem dostępu, nadal pozostaniecie znajomymi na Facebooku, ale osoba ta będzie mogła zobaczyć tylko treści udostępnione publicznie (np. informacje w postach lub profilu, które udostępniasz publicznie) i posty, w których ją oznaczysz.

Dlaczego nie mogę oglądać relacji na Instagramie?

Instastory — jak przeglądać je anonimowo? – Drugim sposobem pozwalającym przeglądać instastories bez zdradzania swojej tożsamości jest skorzystanie z trybu samolotowego. Ponieważ Instagram automatycznie ładuje kilka stories, aby umożliwić ich natychmiastowe przeglądanie nawet wtedy, gdy nie masz niezawodnego połączenia Wi-Fi lub transmisji danych, teoretycznie możesz obejrzeć jedną z nich, nie będąc widzianym przez jego autora bądź autorkę.

Jak zmienić widok relacji na FB?

Zmiana widoczności relacji w aplikacji Facebook – Jeśli relacje udostępniasz przez aplikację Facebook, to właśnie w niej musisz dostosować ustawienia widoczności. Uruchom aplikację Facebook, a następnie dotknij w przycisk swojej relacji, aby przejść do ekranu dodawania nowego zdjęcia lub filmiku. Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb W tym miejscu możemy dostosować ustawienia widoczności relacji. Pokażemy teraz obie powyżej opisane sytuacje, czyli czarną listę oraz białą listę.

Ukrywanie relacji przed wybranymi znajomymi na Facebooku

Jeśli chcesz ukrywać relacje tylko przed kilkoma osobami, a poza tym mają być one widoczne dla całej reszty znajomych, to zaznacz pole „Znajomi i kontakty”, a następnie stuknij palcem w pole „Ukryj relację przed”. Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb Pojawi się teraz nowy ekran z czarną listą wszystkich znajomych i kontaktów z Facebooka, Zaznacz na liście te osoby, przed którymi chcesz ukrywać swoje relacje. Następnie wycofaj się przyciskiem cofania w Androidzie. Osoby zaznaczone na liście nie będą miały dostępu do twoich relacji i nie będą nawet widzieć, że coś takiego zostało przez Ciebie udostępnione.

Wyświetlanie relacji tylko wybranym znajomym na Facebooku

Alternatywą dla powyższego ustawienia jest skorzystanie z funkcji białej listy, czyli zablokowania widoczności relacji dla wszystkich znajomych poza tymi, których sami oznaczymy na liście. Aby to zrobić, zaznacz pole „Ustawienia niestandardowe”, Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb Po zaznaczeniu tego pola stuknij jeszcze raz w nie palcem, aby przejść do ekranu białej listy. Pojawi się teraz lista wszystkich twoich znajomych i kontaktów. Zaznacz na liście te osoby, które mają mieć możliwość oglądania twoich relacji. Relacje będą widoczne tylko dla tych osób, które tu zaznaczysz – cała reszta nie będzie miała do nich dostępu.

 1. Jeżeli korzystasz głównie z aplikacji Messenger i udostępniasz relacje w sekcji „Mój dzień”, to warto wiedzieć, że tu również można uzyskać dostęp do praktycznie identycznych ustawień.
 2. Możesz skorzystać czarnej lub białej listy, aby ukryć wszystkie relacje przed wybranymi osobami lub po to, aby wyświetlać je tylko wybranym znajomym.

Uruchom aplikację Messenger, a następnie dotknij ikony swojego profilu w górnym prawym rogu. Zostaniesz przeniesiony/-a do ustawień Messengera. Wybierz zakładkę „Mój dzień”, aby przejść do opcji relacji. Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb Pojawi się teraz sekcja „Kto może zobaczyć mój dzień?”, w której możemy dostosować ustawienia widoczności w podobny sposób, jak w aplikacji Facebook.

Ukrywanie „mojego dnia” przed wybranymi znajomymi w Messengerze

Jeżeli chcesz wyświetlać swoją relację „Mój dzień” dla wszystkich znajomych poza wybranymi osobami, to musisz skorzystać z czarnej listy. Zaznacz pole „Wszyscy”, aby domyślnie wyświetlać relacje wszystkim osobom, a następnie stuknij jeszcze raz palcem w pole „Wszyscy”, Wyświetli się teraz lista wszystkich znajomych. Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb Zaznacz na liście te osoby, którym chcesz zablokować możliwość przeglądania twoich relacji. Po zaznaczeniu osób na liście wycofaj się z tego menu przyciskiem cofania. Zaznaczone osoby zostały dodane na czarną listę i nie widzą już twoich relacji.

Wyświetlanie „mojego dnia” tylko wybranym znajomym w Messengerze

Jeśli chcesz domyślnie ukrywać relacje przed wszystkimi znajomymi poza kilkoma wybranymi osobami, to lepiej skorzystać z opcji białej listy. Aby to zrobić, zaznacz pole „Ustawienie niestandardowe”, Dlaczego Nie Widz Relacji Znajomego Na Fb Następnie jeszcze raz stuknij palcem w pole „Ustawienie niestandardowe”, aby przejść do białej listy. Pojawi się lista twoich znajomych i kontaktów – zaznacz tylko te kontakty, które mają mieć możliwość przeglądania twoich relacji w zakładce „Mój dzień”,