Dlaczego Google Nie Wyszukuje Strony

Dlaczego nie wyszukuje stron?

Brak strony w Google? Sprawdź, czy w kodzie znajduje się meta tag „noindex, nofollow” – Jeśli nadal zadajesz sobie pytanie: „ Dlaczego moja strona nie jest widoczna w Google ?”, może to oznaczać, że w kodzie witryny znajduje się meta tag „ noindex, nofollow „, który uniemożliwia indeksację poszczególnych podstron.

W związku z tym roboty Google po prostu je pomijają. Jak wygląda meta tag, który nie pozwala na indeksację? Właśnie tak: \ Meta tag „noindex” to znak dla robotów Google, żeby nie indeksowały strony, zaś znacznik „nofollow” informuje je, by nie szukały linków, które prowadzą z innych stron do Twojej witryny.

Aby to zmienić, wejdź na stronę główną swojej witryny, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy na ekran i wybierz opcję „Wyświetl źródło strony”. Jeśli okaże się, że na samym początku kodu znajdują się znaczniki „noindex” i „nofollow”, zmień je odpowiednio na „index” i „follow”:

Dlaczego Google nie wyszukuje utworu?

Krok 2. Spróbuj naprawić aplikację Google – 1. Uruchom ponownie aplikację Google.2. Zrestartuj urządzenie. Ponownie uruchom urządzenie i jeszcze raz spróbuj przeprowadzić wyszukiwanie.3. Zaktualizuj aplikację Google. Jeśli możesz połączyć się z internetem, zaktualizuj aplikację Google do najnowszej wersji.

Spróbuj ponownie przeprowadzić wyszukiwanie, by sprawdzić, czy uda się uzyskać wyniki.4. Wyczyść pamięć podręczną aplikacji Google. Czyszczenie pamięci podręcznej aplikacji powoduje usunięcie informacji przechowywanych w obszarze pamięci przeznaczonym na dane tymczasowe. Taka czynność nie powoduje usunięcia plików trwałych.

Aby wyczyścić pamięć podręczną aplikacji Google:

 1. Otwórz Ustawienia ​.
 2. W sekcji „Urządzenie” kliknij Aplikacje lub Menedżer aplikacji,
 3. Wybierz Aplikacja Google,
 4. W sekcji „Pamięć wewnętrzna” lub „Pamięć podręczna” kliknij Wyczyść pamięć podręczną,

Spróbuj ponownie przeprowadzić wyszukiwanie, by sprawdzić, czy uda się uzyskać wyniki.5. Wyczyść dane aplikacji Google. Ta czynność powoduje trwałe usunięcie wszystkich danych aplikacji, w tym plików i ustawień. Aby wyczyścić dane aplikacji Google:

 1. Otwórz Ustawienia ​.
 2. W sekcji „Urządzenie” kliknij Aplikacje lub Menedżer aplikacji,
 3. Wybierz Aplikacja Google,
 4. W sekcji „Pamięć wewnętrzna” kliknij Zarządzaj miejscem Wyczyść dane wyszukiwarki Google,

Spróbuj ponownie przeprowadzić wyszukiwanie, by sprawdzić, czy uda się uzyskać wyniki. Pamiętaj, że wiele problemów rozwiązuje się samoistnie. Jeśli wszystkie opisane tutaj czynności nie rozwiązały problemu i wyniki wyszukiwania nadal się nie pokazują, spróbuj ponownie za kilka godzin.

Dlaczego strona nie indeksuje się w Google?

Przewodnik dla osób, które nie są ekspertami – Jeśli nie masz doświadczenia w indeksowaniu lub SEO albo Twoja witryna jest niewielka, na początek:

 1. Zastanów się, czy potrzebujesz tego raportu. Jeśli Twoja witryna zawiera mniej niż 500 stron, prawdopodobnie nie musisz z niego korzystać, Zamiast tego, aby sprawdzić, czy kluczowe (lub jakiekolwiek) strony w Twojej witrynie są zindeksowane, przeprowadź wyszukiwanie w Google. Jeśli wyszukiwanie nie przyniesie żadnych wyników, a chcesz poświęcić czas na przeczytanie raportu, zapoznaj się z raportem Indeksowanie stron, aby dowiedzieć się, dlaczego witryna nie została zindeksowana (zajrzyj do sekcji rozwiązywania problemów ).
  • Zobacz przykładowe strony z Twojej witryny, o których Google wie: Składnia : site: > Przykłady : site:example.com lub site:example.com/sklepzoologiczny
  • Wyszukaj tematy, które występują w Twojej witrynie (wyszukaj hasła na najważniejszych stronach, w tym na stronie głównej): Składnia : site:<< domena_główna_lub_ścieżka_do_witryny hasło1 hasło2 Przykład : site:example.com/sklepzoologiczny legwany zebry
  • Wyszukaj dokładny adres URL strony w swojej witrynie, aby sprawdzić, czy została ona zindeksowana przez Google (wyszukaj hasła na najważniejszych stronach, w tym na stronie głównej): Składnia : site:<< dokładny-url > Przykład : site:http://example.com/sklepzoologiczny/myszoskoczek
 2. Zapoznaj się z tym krótkim przewodnikiem użytkownika, aby szybko i łatwo wyjaśnić ten raport.
 3. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej:
  • Dowiedz się, jak działa wyszukiwarka Google, Jeśli nie znasz zasad indeksowania, ten raport może być mylący, a jego interpretacja frustrująca.
  • Ten raport nie służy do sprawdzania stanu indeksowania konkretnych stron, Aby sprawdzić stan indeksowania konkretnej strony, użyj narzędzia do sprawdzania adresów URL,
  • Na co zwrócić uwagę w raporcie:
   • Czy wszystkie ważne adresy URL są zielone (zindeksowane)? Większość witryn zawiera co najmniej kilka niezindeksowanych stron, ale wszystkie ważne strony powinny być zindeksowane. Pamiętaj, że duplikaty adresów URL nie powinny być indeksowane. Sprawdź stan indeksowania swojej strony głównej i najważniejszych stron za pomocą narzędzia do sprawdzania adresów URL, Pamiętaj, że lista przykładowych adresów URL w raporcie może obejmować maksymalnie 1000 elementów i dlatego nie możemy zagwarantować, że będą na niej wszystkie adresy URL o określonym stanie, nawet jeśli jest ich mniej niż 1000.
   • Czy szare (niezindeksowane) adresy URL nie zostały zindeksowane z uzasadnionych przyczyn? Adres URL może nie zostać zindeksowany z właściwych przyczyn, na przykład oczekiwanej reguły robots.txt w witrynie, tagu noindex na stronie, zduplikowanego adresu URL lub błędu 404 w przypadku usuniętej strony bez zamiennika.
   • Jeśli łączna liczba adresów URL w tym raporcie jest znacznie mniejsza niż liczba stron Twojej witryny, oznacza to, że niektórych stron Google nie znajduje. Możliwe przyczyny:
    • Twoje brakujące strony lub witryna są nowe. Rozpoczęcie skanowania i indeksowania nowej strony lub witryny przez Google może potrwać około tygodnia. Jeśli Twoja strona lub witryna jest nowa, daj Google kilka dni na jej znalezienie i zindeksowanie. W nagłej sytuacji lub jeśli czekanie nic nie daje, możesz wyraźnie poprosić Google o zindeksowanie poszczególnych stron.
    • Google nie może znaleźć brakujących stron. Google musi mieć możliwość znalezienia strony, aby ją zindeksować. Oznacza to, że link musi prowadzić ze znanej strony lub mapy witryny. W przypadku nowej witryny najlepiej poprosić najpierw o zindeksowanie strony głównej, co powinno rozpocząć proces indeksowania jej przez Google. Jeśli brakuje niektórych części witryny, upewnij się, że prowadzą do nich prawidłowe linki. Jeśli korzystasz z usługi hostingu witryn, takiej jak Wix lub SquareSpace, usługa ta prawdopodobnie poinformuje Google o nowych stronach, gdy je opublikujesz: sprawdź w dokumentacji hosta witryny, jak opublikować strony i udostępnić je wyszukiwarkom.
   • Zapoznaj się z dokumentacją dotyczącą konkretnego problemu z indeksowaniem, aby zrozumieć i w razie potrzeby rozwiązać problem. Pominięcie tej dokumentacji może w przyszłości kosztować Cię więcej czasu i wysiłku niż jej przeczytanie.
  • Czego nie oczekiwać:
   • Nie oczekuj, że wszystkie adresy URL w Twojej witrynie zostaną zindeksowane. Niektóre adresy URL mogą być duplikatami lub mogą nie zawierać istotnych informacji. Upewnij się tylko, że są indeksowane najważniejsze strony witryny.
   • Niezindeksowane adresy URL mogą być prawidłowe. Zapoznaj się z konkretną przyczyną, dla której dany adres URL nie został zindeksowany, aby upewnić się, że strona nie powinna zostać zindeksowana.
   • Nie oczekuj, że łączne dane będą się pokrywać z szacowaną przez Ciebie liczbą adresów URL w Twojej witrynie. Łączne wartości zindeksowanych i niezindeksowanych stron widoczne nad wykresem są pełne i dokładne z perspektywy Google, ale z różnych powodów mogą występować niewielkie rozbieżności.
   • Zindeksowanie strony nie gwarantuje, że pojawi się ona w wynikach wyszukiwania. Wyniki wyszukiwania są dostosowywane na podstawie historii wyszukiwania konkretnego użytkownika, jego lokalizacji i wielu innych zmiennych. Nawet jeśli strona zostanie zindeksowana, może nie pojawić się w wynikach każdego wyszukiwania, a jeśli się wyświetli, to niekoniecznie na tej samej pozycji rankingu. Dlatego jeśli według Search Console dany URL został zindeksowany, ale nie pojawia się w wynikach wyszukiwania, możesz założyć, że URL jest w indeksie i kwalifikuje się do wyświetlania w wynikach wyszukiwania.
See also:  Dlaczego 8 MiesiC CiążY Jest Niebezpieczny

Jak odblokować dostęp do strony?

1. Najlepszym sposobem na odblokowanie stron jest użycie VPN – Dlaczego Google Nie Wyszukuje Strony VPN ( wirtualna sieć prywatna ) przekierowuje Twoje dane przez serwer VPN oraz zaszyfrowuje wszystkie informacje podróżujące między Twoim urządzeniem, a serwerem VPN. To pozwala utrzymać Twój adres IP (Internet Protocol) w tajemnicy przed stroną, którą odwiedzasz i ukryć Twoją aktywność w sieci przed Twoim dostawcą usług internetowych.

 1. Dobry (czytaj: najlepszy) VPN najskuteczniej pomoże Ci obejść blokady, niezależnie od ich formy.
 2. Czy to zapory sieciowe blokujące adresy IP i DNS, czy głęboka inspekcja pakietów (ang.
 3. DPI) analizująca Twoje dane przeglądania, czy po prostu strony i serwisy sprawdzające Twój adres IP, żeby określić Twoją lokalizację – z wszystkim tym z łatwością poradzi sobie VPN.

Oto, jak działa VPN:

Utwórz konto VPN. Zainstaluj aplikację. Połącz się z serwerem (jeśli borykasz się z blokadą geograficzną, połącz się z serwerem w kraju, w którym dostęp nie jest blokowany). Udało się!

Być może zaskoczy Cię informacja, że odblokowywanie stron to nie jedyna zaleta sieci VPN, jednak to wykracza poza temat niniejszego artykułu. Możesz przeczytać o tym w dziale VPN funkcje,

Dlaczego Google nie wyszukuje stron dla dorosłych?

Określanie, czy filtr SafeSearch filtruje Twoją witrynę – Aby sprawdzić, czy Twoja strona jest rozpoznawana jako przeznaczona dla dorosłych, wyszukaj ją w Google. Następnie, Jeśli nie widzisz swojej strony w wynikach wyszukiwania, prawdopodobnie dla danego zapytania zadziałał filtr SafeSearch.

Po jakim czasie strona znika z Google?

Tymczasowe blokowanie adresu URL – Bardzo ważne informacje:

 • Pozytywnie rozpatrzona prośba o usunięcie adresu URL jest ważna tylko przez około 6 miesięcy. Po tym czasie Twoje treści mogą wyświetlać się w wynikach wyszukiwania Google (patrz Trwałe usuwanie treści ).
 • Zablokowanie adresu URL nie wyłącza indeksowania strony przez Google, a tylko pokazywanie jej w wynikach wyszukiwania Google. Jeśli zgłaszasz prośbę o tymczasowe zablokowanie adresu URL, nadal będziemy go indeksować, o ile on istnieje i nie został zablokowany w inny sposób (na przykład z wykorzystaniem tagu noindex). Dlatego Twoja strona może zostać ponownie zindeksowana, zanim ją usuniesz lub zabezpieczysz hasłem, i może pojawić się w wynikach wyszukiwania po upływie okresu tymczasowej niedostępności.
 • Jeśli adres URL jest nieosiągalny dla Google (kod 404 lub 502/3) podczas korzystania z tego narzędzia, uznamy, że strona nie istnieje, i unieważnimy Twoją prośbę o jej zablokowanie. Każdą stronę, która później znajdzie się pod tym adresem, uznamy za nową, czyli taką, która może pojawiać się w wynikach wyszukiwania Google.
See also:  Dlaczego Antygona Jest Postaci Tragiczną

Aby tymczasowo zablokować adres URL w wynikach wyszukiwania Google lub zaktualizować go po zmianie:

 1. W Search Console adres URL musi występować w usłudze, której jesteś właścicielem. Jeśli tak nie jest, przeczytaj pierwszy punkt sekcji Kiedy nie należy korzystać z tego narzędzia,
 2. Otwórz Narzędzie do usuwania,
 3. Kliknij kartę Tymczasowe usunięcia,
 4. Kliknij Nowa prośba,
 5. Wybierz Tymczasowe usunięcie adresu URL lub Usuwanie adresu URL z pamięci podręcznej :
  1. Tymczasowe usunięcie adresu URL Na czym to polega? Przez około 6 miesięcy adres URL nie będzie pojawiał się w wynikach wyszukiwania Google. Strona może być znów wyświetlana w wynikach wyszukiwania po upływie okresu niedostępności, a wcześniej musi zostać ponownie zindeksowana. Cała procedura spowoduje też usunięcie zapisanej w pamięci podręcznej kopii strony oraz jej fragmentu z indeksu Google. Używaj tej funkcji w ramach pierwszego etapu trwałego blokowania wyświetlania strony w wynikach wyszukiwania Google. Możesz zablokować konkretny adres URL lub wszystkie adresy URL, które zaczynają się określonym prefiksem.

   Jak dodać stronę do wyszukiwarki?

   Sposób I: dodaj stronę do Google przy pomocy narzędzia do zgłaszania nowych witryn – Narzędzie do zgłaszania stron do Google znajdziesz pod adresem https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url, W pierwszej kolejności zostaniesz poproszony o zalogowanie się do swojego konta Google. Po zalogowaniu pojawi się formularz umożliwiający Ci dodanie strony do wyszukiwarki. Dlaczego Google Nie Wyszukuje Strony Formularz dodawania strony do Google. Źródło: google.com. W polu „Adres URL” wpisz adres swojej witryny, a następnie zaznacz: „Nie jestem robotem”. Po wysłaniu żądania, otrzymasz komunikat o jego odebraniu. Komunikat Google. Źródło: google.com. Za pośrednictwem tej metody dodawanie strony do Google dochodzi w oparciu o podany adres URL. Jest to szybki sposób na poinformowanie Google o nowej stronie, jednak w przypadku dużych serwisów niektóre podstrony mogą się nie zaindeksować.

   Po jakim czasie strona pojawia się w Google?

   Ile trwa indeksowanie strony w Google? – Dopisanie strony do Google zajmuje od kilku minut do kilku dni. Zdarzają się jednak przypadki indeksacji strony w czasie kilku miesięcy. Jest to związane z algorytmami crawlera, który co prawda działa samodzielnie, jednak porusza się wśród milionów stron wypełnionych zdjęciami, tekstami i multimediami.

   • Jeśli nie znajdzie on wartościowych linków do Twojej domeny, indeksowanie strony w google zajmie więcej czasu.
   • Proces indeksacji Google wydłuży się, gdy zasoby kodu HTML przekraczają limit skanowania w ramach jednej sesji robota.
   • Crawler przerywa pracę po przeanalizowaniu pierwszych 15 MB.
   • Jeśli adres URL odsyła do strony zawierającej większą liczbę danych, na pełne indeksowanie trzeba będzie poczekać.

   Zostanie ono zakończone w toku kolejnych odwiedzin crawlera.

   Jak włączyć indeksowanie strony?

   1. Dodanie strony za pomocą Search Console – Jest to najszybszy i najprostszy sposób indeksowania strony, Zajmuje od kilku sekund do kilku minut. Po tym czasie Twoja strona staje się widoczna w Google. Wystarczy wkleić pełny adres strony do indeksacji oraz kliknąć → poproś o z indeksowanie,

   Jak naprawić indeksowanie?

   Kliknij przycisk Start i wybierz Ustawienia. Przejdź do Systemu, a następnie wybierz Rozwiązywanie problemów. Następnie wybierz Inne narzędzia do rozwiązywania problemów. Znajdź sekcję Wyszukiwanie i indeksowanie i kliknij Uruchom.

   Jak włączyć indeksowanie wyszukiwania?

   Jak przyśpieszyć i poprawić wyszukiwanie Windows 10 Wyszukiwarka systemowa w Windows 10 to jeden z lepszych pomysłów Microsoftu. Wprawdzie w Polsce nie ma Cortany, to jednak i tak sprawdza się znakomicie. Co ciekawe, możemy sami poprawić działanie systemowego wyszukiwania w Windows 10 i przyśpieszyć je. Aby zmienić zachowanie wyszukiwania w Windows 10, musimy skorzystać z Opcji indeksowania. Dostępne są one w Panelu sterowania. Wystarczy wpisać nazwę Opcje indeksowania w wyszukiwarce Panelu sterowania. Następnie, w Opcjach indeksowania, klikamy przycisk Modyfikuj, aby wprowadzić interesujące nas zmiany. Dlaczego Google Nie Wyszukuje Strony Po otwarciu okna z modyfikacjami klikamy od razu przycisk na samym dole – Pokaż wszystkie lokalizacje. Następnie możemy już zmienić indeksowane lokalizacje. Czyli – określić, gdzie wyszukiwarka Windows 10 może wyszukiwać interesujące nas dane, a gdzie nie. Dlaczego Google Nie Wyszukuje Strony Teraz, w Opcjach indeksowania wybieramy przycisk Zaawansowane, a po otwarciu okna z zaawansowanymi właściwościami, klikamy kartę Typy plików. Tutaj możemy zaznaczyć/odznaczyć poszczególne rodzaje plików, które mają lub nie mają być indeksowane przez Windows 10. Dlaczego Google Nie Wyszukuje Strony : Jak przyśpieszyć i poprawić wyszukiwanie Windows 10

   Jak odblokować wyszukiwarkę Google?

   Jak odblokować wyszukiwarkę Google: krok po kroku instrukcja – Krok 1: Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do strony internetowej Google. Krok 2: Kliknij ikonę ustawień w prawym górnym rogu strony. Krok 3: Wybierz opcję „Ustawienia wyszukiwania”.

   Kto blokuje strony internetowe?

   Coraz częściej możesz trafić w internecie na zablokowane strony internetowe. Na pierwszy rzut oka może Ci się wydawać, że strona po prostu nie działa. Ale w rzeczywistości może być tak, że strona internetowa została zablokowana przez służby państwowe lub dostawcę internetu,

   • Również jej właściciel mógł zablokować dostęp z wybranych państw lub rejonów świata.
   • Jest na szczęście kilka bardzo łatwych sposobów żeby odblokować stronę internetową i ominąć cenzurę internetu.
   • W tym poradniku pokażemy jak usunąć blokady stron internetowych za pomocą prostych i skutecznych narzędzi.

   Szukasz szybkiego sposobu na odblokowanie strony internetowej do której nie masz dostępu? Zrobisz to w 3 prostych krokach:

   1. Pobierz i zainstaluj VPN na swoim komputerze lub telefonie. Z odblokowaniem stron internetowych świetnie radzi sobie polecany przez nas NordVPN,
   2. Uruchom aplikację VPN i połącz się z serwerem VPN w Polsce (jeśli chcesz odblokować strony niedostępne za granicą) lub innym kraju (jeśli chcesz odblokować strony zablokowane w Polsce).
   3. Wejdź na wcześniej zablokowaną stronę, w tym momencie powinna działać bez problemu nawet wtedy gdy jest zablokowana przez dostawcę internetu lub rząd.

   Strony internetowe mogą być blokowane na różne sposoby, w zależności od tego kto wprowadza cenzurę i na jakim etapie Twojego połączenia z internetem jest ona realizowana. Blokady stron możemy podzielić na dwie kategorie:

   • Blokady rodzicielskie – uruchamiane samodzielnie przez użytkownika, który ma nad nimi pełną kontrolę. Są stosowane aby ograniczyć dostęp dzieciom do nieodpowiednich dla nich treści. Nie będziemy się nimi zajmować w tym poradniku.
   • Blokady nakładane przez władze i dostawców internetu – na które użytkownik nie ma wpływu. Taka forma cenzury internetu robi się coraz powszechniejsza i może dotykać serwisów informacyjnych, rozrywkowych, stron dla dorosłych lub różnych aplikacji, Aby ominąć takie blokady trzeba skorzystać ze specjalnych narzędzi na komputerze i telefonie, I na usunięciu tych blokad skupimy się w tym poradniku.

   Dlaczego Google nie otwiera stron na telefonie?

   Możliwe, że na urządzeniu jest za mało pamięci, by załadować stronę, gdy włączone są inne aplikacje. Zwolnij pamięć: Zamknij wszystkie karty oprócz tej, na której wyświetla się błąd. Zamknij wszystkie uruchomione aplikacje, wstrzymaj też pobieranie aplikacji i plików.

   Dlaczego Google Chrome blokuje strony?

   Dlaczego google chrome blokuje strony? Google Chrome jest jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych na świecie. Jest to przeglądarka, która jest szybka, wygodna i bezpieczna. Jednak czasami Google Chrome może blokować dostęp do niektórych stron internetowych.

   Czy router może blokować strony?

   Blokowanie stron internetowych w Google Chrome – Niezależnie od przyczyny, dla której chcesz zablokować stronę internetową w Google Chrome, poniżej znajdziesz proste i popularne rozwiązanie. Google Chrome nie posiada wbudowanego mechanizmu blokowania witryn internetowych, dlatego najlepszym wyjściem jest skorzystanie z rozszerzenia (wtyczki).

   1. Takie rozwiązanie jest najbardziej skuteczne tam, gdzie wprowadzasz ograniczenia dla innych, a nie dla siebie.
   2. W końcu jako administrator, możesz zawsze edytować ustawienia, a to nie ograniczy Twojej swobody dostępu do witryn internetowych.
   3. Dobre rozszerzenie pozwala nie tylko blokować strony internetowe, ale także kontrolować czas pracy z nimi związany.

   Powinieneś wiedzieć, że większość programów antywirusowych, np. ESET, AVG, AVAST i inne, także dostępnych w ofercie home.pl posiada wbudowaną funkcjonalność blokowania stron internetowych. Blokada następuje na poziomie zewnętrznej aplikacji zainstalowanej w systemie, co umożliwia ograniczenie dostępu dla każdej przeglądarki.

   1. Zapoznaj się z ofertą oprogramowania antywirusowego home.pl, sprawdź aplikacje antywirusowe dla urządzeń mobilnych,
   2. Zadzwoń jeśli chcesz porozmawiać o oprogramowaniu dopasowanym do Twoich potrzeb z dedykowanym zespołem specjalistów.
   3. Jeśli oczekujesz rozwiązania na jeszcze wyższym poziomie, pamiętaj, że poza blokowaniem stron WWW np.

   w Google Chrome możesz blokować domeny na poziomie, np. routera Wi-Fi. Wiele routerów Wi-Fi ma wbudowane funkcje blokowania stron internetowych. Kontrola na poziomie sieci spowoduje, że dostęp zostanie ograniczony każdemu użytkownikowi, niezależnie od urządzenia, z którego korzysta.

   Dlaczego niektóre strony nie chcą się otwierać?

   Dlaczego strony internetowe się nie otwierają? Istnieje wiele możliwych przyczyn, dla których strona internetowa może się nie otwierać. Oto kilka potencjalnych przyczyn:

   Błąd połączenia z internetem – Upewnij się, że masz dostęp do internetu i że jest on stabilny. Błędny adres URL – Upewnij się, że wpisałeś prawidłowy adres, Problemy z serwerem – Czasami serwer, na którym jest przechowywana strona, może być niedostępny lub mieć problemy techniczne. Zablokowana strona – Niektóre mogą być zablokowane przez dostawcę usług internetowych lub przez ustawienia prywatności przeglądarki. Błędy w kodzie strony – Strona internetowa może się nie otwierać, jeśli zawiera błędy w kodzie HTML lub CSS.

   Jeśli masz problemy z otwarciem, spróbuj sprawdzić te możliwe przyczyny i spróbować je naprawić. Jeśli problem nadal występuje, może być konieczne skontaktowanie się z administratorem strony lub dostawcą usług internetowych, aby uzyskać pomoc. : Dlaczego strony internetowe się nie otwierają?