Lato w mieście 2018

Urząd Dzielnicy Ursynów zaprasza dzieci i młodzież do udziału w programie „Lato w Mieście”, który będzie realizowany w dniach od 25 czerwca do 31 sierpnia 2018 r. W 13 wakacyjnych placówkach edukacyjnych (wykaz poniżej), zlokalizowanych w szkołach podstawowych, zostanie zapewniona opieka dla 2 630 uczestników, uczniów szkół podstawowych (z wyjątkiem dzieci z oddziałów przedszkolnych, które będą mogły skorzystać z dyżurów wakacyjnych organizowanych w ursynowskich przedszkolach i szkołach podstawowych).Uczestnicy programu będą mogli uczestniczyć w różnorodnych zajęciach: artystycznych, sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych, muzycznych czy plastycznych przygotowanych przez wychowawców. Grupy z wakacyjnych placówek edukacyjnych będą mogły także korzystać z dzielnicowej i miejskiej oferty zajęć: seansów filmowych, spektakli teatralnych, lekcji muzealnych czy też uczestniczyć w spotkaniach z ciekawymi ludźmi.Udział we wszystkich ww. aktywnościach jest bezpłatny!

Szczegółowe informacje i wykaz placówek