Finały WOM w pływaniu w kategorii dzieci

W ostatnią środę kwietnia, nasi uczniowie stanęli do finałowych startów w 55 Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w pływaniu dziewcząt i chłopców w kategorii dzieci.
Po wygranej rywalizacji w dzielnicy Ursynów, przyszedł czas na sprawdzenie swoich możliwości wśród szkół z pozostałych dzielnic warszawskich.
Naszą szkołę reprezentowały, zajmując następujące miejsca: Hanna Figielska (3 miejsce), Natasza Frączek (2 miejsce), Lidia Łysiuk (4 miejsce), Paulina Kokoszka (1 miejsce), Antonina Horbaty (1 miejsce), Karolina Gołub (5 miejsce), Aleksandra Romanowska (4 miejsce), i Zofia Głażewska (2 miejsce).
A wśród chłopców: Oskar Pawlik (6 miejsce), Juliusz Stelmasiuk (5 miejsce), Mikołaj Kaczmarek (2 miejsce), Szymon Kaniewski (2 miejsce), Leon Siemaszko (2 miejsce), Aron Jargas (6 miejsce), Piotr Wiraszka (1 miejsce),  i Mateusz Stawicki (1 miejsce).
W biegach sztafetowych zarówno dziewczęta jak i chłopcy uplasowali się na 2 pozycji.
Natomiast w klasyfikacji generalnej, dziewczęta zajęły 2 miejsce w Warszawie a chłopcy wskoczyli na szczyt podium zajmując 1 miejsce.
Dziękujemy za wspaniałą walkę i emocje.