Mistrzostwa dzielnicy w pływaniu kategoria młodzież

Po zdecydowanej wygranej w Dzielnicowych Eliminacjach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, w kat. dzieci dwa tygodnie temu, zawodnicy w kat. młodzież podtrzymali dobrą passę młodszych kolegów. Pływacy z naszego klubu, reprezentujący SP303 zdobyli 10 z 18 rozdanych dzisiaj, medali indywidualnych. 4 🥇 4🥈 2🥉. Zwieńczeniem rywalizacji był najwyższy stopień podium w wyścigu sztafetowym zarówno dziewcząt jak i chłopców. Było to potwierdzenie dominacji SP 303, która zdecydowanie wyprzedziła inne szkoły. Na Ursynowie pływamy najlepiej! 🔥

SP 16🥉

Podsumowując całe Dzielnicowe Eliminacje WOM, nasi zawodnicy zwyciężyli we wszystkich 4 klasyfikacjach końcowych, zdobyli w sumie 19 🥇 5🥈 2🥉medali. Warto wspomnieć, że młodsi zawodnicy, dwa tygodnie temu, tylko w jednej konkurencji nie sięgnęli po złoto.