DRUŻYNOWE MP w pływaniu 10,11,12,13 lat

Kolejne wspaniałe informacje docierają do nas z pływackiego świata. Opublikowane zostały wyniki końcowe Drużynowego Wieloboju Pływackiego Dzieci 10-11 lat, a także Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostw Młodzików 12 i 13 lat, które odbywały się w marcu i czerwcu. Nasi młodsi zawodnicy nie zawodzą i możemy śmiało mówić, że jesteśmy w czołówce klubów w Polsce. 
●Wśród dzieci 10-cio letnich zajęliśmy bardzo wysokie 2 miejsce 🥈w kraju. ●Starszym o rok zawodnikom, w punktacji drużynowej niestety do podium trochę zabrakło i ostatecznie zajęli miejsce tuż za podium, nadal jednak pozostając 3 🥉 najlepszą ekipą ze stolicy. 
●Nasze 12-sto letnie młodziki wspaniale zaprezentowały nasz klub i wśród 176 punktujących zespołów, stanęli na podium zgarniając srebro🥈. 
●Najstarsi zawodnicy w tym zestawieniu, którzy już niedługo będą wkraczać w rywalizację juniorów, zajęli 16 miejsce w całym kraju, tym samym zajmując wysokie 4 miejsce wśród warszawskich klubów. Już nie możemy doczekać się występów naszej młodzieży w nowym sezonie 🏊‍♂️. 

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich trenerom! 💪🔥