Zmiany w żywieniu od 18 stycznia

Szanowni Rodzice,

W związku ze zmianą organizacji nauczania i przejściem klas 2a, 2d, 2e, 2f, 3a, 3b, 3c, 3d, 3e  do budynku Koncertowa 4 informujemy o zmianach w żywieniu dzieci.

Począwszy od Poniedziałku18.01 w budynku Koncertowa 4zostanie uruchomiona stołówka szkolna dla w/w klas. Aby zapisać dziecko naobiady należy na adres mailowy [email protected] wysłać wypełniony i podpisany formularz (może być w formie zdjęcia), który jest dostępny na stronie szkoły w zakładce: rodzice/obiady klasy 4-8

Rozliczenia za posiłki przyjmujemy w trybie dwutygodniowym; obowiązuje płatność z góry.

Dla tyg. 18-29.01.2021r. opłatę wnosimy do 18.01.2021r.

Koszt jednego obiadu pozostaje bez zmian: 7,50 zł

Operator stołówki szkolnej Koncertowa 4 pracuje na aplikacji E-STOŁÓWKA, dzięki której będą Państwo mieli dostęp do bieżącego jadłospisu oraz możliwość samodzielnego odwoływania posiłków i monitorowania opłat.

Uruchomiona dla Państwa aplikacja, działa w przeglądarce internetowej i nie wymaga dodatkowych programów lub wtyczek.
Operator stołówki w terminie 48h od otrzymania prawidłowo wypełnionej deklaracji, prześle do Państwa drogą mailową link aktywacyjny, w który należy kliknąć i uzupełnić swoje dane w celu aktywacji konta.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Zespół Catering Niebo w Gębie

Tel. +48 503 780 089