Medalowe biegi przełajowe

W minionym tygodniu nasi biegacze wzięli udział w Finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w biegach przełajowych indywidualnych i sztafetowych.

O sukcesach na poziomie Ursynowa informowaliśmy już wcześniej, teraz przyszła kolej na rywalizację z najlepszymi z całej Warszawy. Nasi sportowcy wypadli świetnie i zakończyli rywalizację z bardzo dobrymi wynikami.

Indywidualne biegi przełajowe: 

Dziewczynki rocznik 2005:

Julia Stawicka – 4 miejsce ( awans do Mistrzostw Mazowsza)

Zofia Janaszek-Seydlitz – 5 miejsce (awans do Mistrzostw Mazowsza)

Chłopcy rocznik 2007:

Wiktor Polkowski – 12 miejsce (awans do Mistrzostw Mazowsza)

Chłopcy rocznik 2006:

Michał Podpora – 5 miejsce (awans do Mistrzostw Mazowsza)

Prawdziwą siłą okazały się sztafety. Nie po raz pierwszy nasze reprezentacje osiągnęły ogromny sukces zdobywając medale i pokazując ogromną determinację i wolę walki do samego końca. Złoto i dwa srebra zostały wywalczone dzięki doskonalej taktyce i niesamowitemu zaangażowaniu zawodników i zawodniczek do ostatniej  zmiany sztafety. Ogromne brawa!!!


Chłopcy 2007/08 – złoty medal!!! – cały czas wysoko i na ostatniej zmianie udany atak na pierwsze miejsce. Skład : Stefański Karol, Łaniecki Ryszard, Pietrzak Nikodem, Kruk Franek, Iwanowicz Antoni, Sito Jakub, Bednarczyk Igor, Kraus-Piechnik Karol, Pollok Franciszek, Polkowski Wiktor.


Chłopcy 2006/05- srebrny medal!!! Bardzo dobry bieg, cały czas byliśmy wysoko 3,4,1,2 miejsce, zabrakło niewiele do złota. Skład: Hałubek Jakub, Szuter Maciej, Grzywaczewski Mikołaj, Bodnar Mikołaj, Gutmański Franek, Ptak Jan,Rudziński Paweł, Majchrowski Antoni,Podpora Michał, Paprocki Leszek.


Dziewczęta 2006/05- srebrny medal!!! Doskonała końcówka w wykonaniu naszych dziewczyn, które z 5 miejsca awansowały na 2 i wywalczyły medale. Skład: Stawicka Julia, Gutmańska Hanna, Zofia Janaszek-Seydlitz, Ciach Maja, Łubińska Zuzanna, Małkiewicz Natalia, Kozłowska Julia, Cieślak Aleksandra, Gurbisz Weronika, Olecka Amelia.

Jeszcze raz gratulujemy naszym sportowcom i sportsmenkom.

Opiekunami i zarazem trenerami byli: Aleksandra Wójciak, Maciej Demich oraz Krzesztof Lizińczyk.

Zapraszamy do galerii!