Dominacja naszych biegaczy przełajowych

W dniu 23.09 odbyły się indywidualne biegi przełajowe, a 25.09 sztafetowe biegi przełajowe, w których nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Wielu zawodników zajęło miejsca w „pierwszej dziesiątce”, a tym samym zakwalifikowali się do Finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.

Oto wyniki:

6 miejsce Amelia Olecka

8 miejsce Maciej Szuter

13 miejsce Aleksandra Rudo

Sztafety to pełna dominacja naszych zawodników.

W kategorii dziewcząt rocznik 2007\2008 zajęliśmy 2 miejsce.

W kategorii 2007/2008  chłopców nasi uczniowie wygrali bezapelacyjnie i wywalczyli złote medale z przewaga ponad 60 sekund nad druga szkolą.

W kategorii dziewcząt i chłopców rocznik 2005\2006 zajęliśmy również 1 miejsca.

Skład dziewcząt 2007/2008: Sacharczuk Weronika, Płonka Ewa, Bogusz Julia, Nieke Aleksandra, Zielaskowska Zuzanna, Bogusławska Hanna, Gierowska Antonina, Mioduszewska  Barbara, Matysiak Maria, Chojnacka Liliana.

Skład chłopców 2007/2008: Stefański Karol, Sito Jakub, Łaniecki Ryszard, Pietrzak Nikodem, Iwanowicz Antoni, Bednarczuk Igor, Kruk Franek, Pollok Franciszek, Kraus-Piechnik Karol, Polkowski Wiktor.

Skład dziewcząt 2005/2006:
Stawicka Julia, Gutmańska Hanna, Zofia Janaszek-Seydlitz, Ciach Maja, Łubińska Zuzanna, Małkiewicz Natalia, Kozłowska Julia, Cieślak Aleksandra, Gurbisz Weronika, Olecka Amelia.

Skład chłopców 2005/2006: Hałubek Jakub, Szuter Maciej, Grzywaczewski Mikołaj, Bodnar Mikołaj, Ptak Jan, Gutmanski Franek, Rudziński Paweł, Podpora Leszek, Majchrowski Antoni, Paprocki Leszek.

Teraz czas na walkę o medale z najlepszymi sportowcami Warszawy.
Trenerami chłopców byli Aleksandra Wójciak oraz Maciej Demich. Strategiem i opiekunem chłopców  był Krzysztof Lizińczyk.

Życzymy powodzenia w Finałach WOM, które odbędą się już 2.10 i 8.10.