Srebro w Finale WOM dla siatkarzy z SP 303!


W dniach 11-19.03 odbył się turniej finałowy w kategorii młodzież w piłce siatkowej. Reprezentacja naszej szkoły pokonując po drodze kolejnych rywali, przeszła przez wszystkie szczeble rozgrywek docierając do ścisłego finału. Tam w meczu o 1 miejsce musiała uznać wyższość zespołu z Woli, zdobywając tym samym srebrne medale.

Po meczu trener zespołu pan Patryk Sadlej powiedział:

„Zdobycie srebrnego medalu traktujemy jak złoto. Nasz zespół składał się z chłopców z klasy ósmej (04′ i 05′) gdy graliśmy z przeciwnikami głównie z gimnazjów (03′). W tym długim i trudnym turnieju odprawiliśmy z kwitkiem kilka starszych i solidnych ekip. Chłopcy wznieśli się na wyżyny swoich umiejętności i w wielu meczach pokazali charakter docierając aż do ścisłego finału. W meczu o 1. miejsce zdecydowanie wygrał zespół z Woli. My zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze, poszczególni chłopcy dostali dużo pochwał za swoją grę, a doświadczenie zdobyte w tym turnieju na pewno zaowocuje w rozgrywkach klubowych”

Skład zespołu: Wojtek Kukliński, Marcel Bakaj, Janek Maskiewicz, Mikołaj Mirowski, Michał Niemiec, Michał Kozłowski, Szymon Sikora, Robert Urbański, Kacper Rykowski, Mikołaj Szczucki, Mikołaj Kietliński (8D) oraz Piotr Mączka (7D).

Serdecznie gratulujemy!